Skocz do zawartości

problem z centralnym zamkiem e39


sylwusia11

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem w e39 z 1997 r kombi z centralnym zamkie a mianowicie to tylko z przodu chodzi o to ze tylne dzwi i klapa sie zamykaja a przednie dzwi nie prubowalem na zamek i na pilota to jest to samo tylne sie zamkna a przednie nie prubowalem nawet z kodowaniem slychac silowniki ale tylne sie zamkna a przednie nie co to moze byc bo jusz sam nie wiem :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podłończe sie pod temat mianowicie dzis rano otworzylem bmw z pilote centralny zamek a kiedy chcialem go zamknac pilotem niestety centralny zamek nie zadzialal a przekrecajac kluczykiem jest oki,czy to jest tylko bateria do wymiany czy jakis grubszy temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po czesci problem sie rozwiazal bo po wymianie sterownika od szyb zaczely sie zamykac dzwi kierowcy i ustawienei lusterek zaczelo dzialac ale od strony prawej dalej nic nie dziala centralny i ustawienie lusterek szyba sie otwiera i od strony kierowcy szyba sie nie otwiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podłończe sie pod temat mianowicie dzis rano otworzylem bmw z pilote centralny zamek a kiedy chcialem go zamknac pilotem niestety centralny zamek nie zadzialal a przekrecajac kluczykiem jest oki,czy to jest tylko bateria do wymiany czy jakis grubszy temat?

 

Tak to mogą być początkowe objawy padającej baterii. Tak jest to przemyślane, abyś mógł dostać Się do auta nawet na słabej bateryjce dlatego otwiera,ale już zamykać nie chce

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, jestem tu nowy, szukałem odpowiedniego działu z powitaniem ale nic nie znalazłem, może już jestem za stary..., Mam na imię Przemek od dwóch tygodni jestem posiadaczem BMW e39 520i M54 z 2001 roku auto zostało wyciągnięte wprost z krzaków w których stało około roku. Zamiary są proste - auto musi odzyskać swój dawny blask:)

W jednym poście nie będę się rozpisywał o wszystkich jego bolączkach. Zacznę od centralnego zamka.

Mam tylko jeden kluczyk z pilotem, którego nie mogę w żaden opisany na forum sposób zaprogramować. Akumulatorek w pilocie został sprawdzony i jest on naładowany.

Dziś w aucie spędziłem około dwóch godzin testując wszystkie metody opisane na forum jednak żadna z nich nie poskutkowała.

Czy macie może jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.