Skocz do zawartości

Montaż Gazu.


gmjackson

Rekomendowane odpowiedzi

1. :search: :search: :search: :search: :search: :search:

2.viewtopic.php?f=72&t=117890

 

 

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem bmw 520i z 98r mam pytanie bo jak wszyscy wiemy nie jest to najbardziej oszczędne auto w historii lecz komfort jazdy jest taki ze nie zamierzam zmieniać tego auta! mam automatyczna skrzynie biegów steprtronic i jednak chciałbym zamontować gaz do tego auta. wiem ze gaz to zabójstwo dla silnika ale brak gazu to zabójstwo dla mojego portfela. i stad rodzi się moje pytanie jaki gaz zamontować i czy w ogóle warto czy ten silnik dobrze jeździ na gazie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko instalacja jest założona przez profesjonalny zakład(odpowiednio dobrane wtryski gazu,sterownik wszelkie adaptacje,regulacje itp.)oraz należycie serwisowana to żadnych problemów nie będzie w eksploatacji. Natomiast czy warto zakładać instalkę to już sam musisz odpowiedzieć na swoje pytanie,wszystko zależy ile km robisz rocznie i po jakim czasie zakup instalki Się zwróci. Na koniec popraw tytuł Swojego tematu na zgodny z regulaminem inaczej szybko stąd zniknie
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mój egzemplarz to na gazie miał takiego muła i dusił się, że aż mi go żal się zrobiło i jeżdżę tylko na benzynie. z resztą ceny spadają więc póki co nie jest tak źle;) w sumie ta instalacja jest taka fajna, że im mniej o niej napiszę tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.