Skocz do zawartości

BMW E92 325D Lisów WBAWD31090PA95924


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

 

Znalazłem ogłoszenie uszkodzonego auta w fajnej cenie.

Samochód to Bmw e92 325 z 2007roku na ogłoszeniu jest 2008 może przez to że samochód wyszedł w grudniu.

Z tego co mi powiedział właściciel a raczej jego kuzyn który na jego prośbę wystawił samochód. Samochód sprowadził w 2012 roku żadnej książki serwisowej nie ma.

Uszkodzenia samochodu są z powodu wymuszenia innego pojazdu że, uderzył niby w krawężnik poduszka wystrzelona od kierowcy.

 

Co sądzicie o tym pojeździe?

Wiem że każdy jak widzi wystrzelone poduszki to skreśla pojazd, ale sam takiego sprowadziłem rok temu tacie z nimiec bo tak śmiesznym uderzeniu a poduszki też wystrzeliły, dlatego nie skreślam takie pojazdy. Wole sam to zrobić niż ktoś inny ma byle jak poskładać.

 

Link do ogłoszenia

http://otomoto.pl/bmw-325-e90-e92-C35249334.html

 

VIN

WBAWD31090PA95924

 

Daten für die Fahrgestellnummer: WBAWD31090PA95924

Modellbezeichnung: 325d

Ausführung: Europa

Typschlüssel: WD31

E-Code: E92

Karosserie: Coupé

Lenkung: links

Türen: 2

Motor: M57D30U2 - 3,00l (145kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Spacegrau Metallic (A52)

Innenraum: Stoff Fluid/anthrazit (ALAT)

Produktionsdatum: 04.12.2007

Werk: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S4UAA Sitzverstellung teilelektrisch Partially electric seat adjustment

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S1CBA CO2 Umfang CO2 package

S1CDA Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S2C6A BMW LM Rad Sternspeiche 189 BMW LA wheel, star spoke 189

S2PAA Radschraubensicherung Lug bolt retainer

S302A Alarmanlage Alarm system

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S441A Raucherpaket Smoker package

S481A Sportsitz Sports seat

S4ADA Interieurleisten Alu Längsschliff fein Interior trim strips, alu, brushed, fine

S521A Regensensor Rain sensor

S524A Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S544A Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function

S563A Lichtpaket Light package

S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension

S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel

S845A Akustische Gurtwarnung Acoustic belt warning

S855A Sprachversion italienisch Language version Italian

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S877A Entfall Überkreuzbedienung Delete cross-pattern operation

S884A Bordliteratur italienisch On-board literature, Italian

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czasami się zastanawiam czy w tym dziale samochody umieszczają ludzie naiwni czy bez mózgu.

 

Pewnie jeszcze powiedział, że naprawa wyniesie z 2000 zł maks, a sam tego nie zrobił bo nie ma czasu, taki chłop zapracowany i dlatego zamiast naprawić i sprzedać za 60 tys. złotych to daje szansę innym na zyskanie w krótkim czasie 20 tys. zł. Ach te Polaczki dobre ludzie dla innych rodaków. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak my Polacy jesteśmy naiwni :D fest .. :P

Przykładem może być mój kumpel co kupił e91 po dzwonie lekkim w przód. Uszkodzenia takie same jak na tym ogłoszeniu samochód był o 15 tyś tańszy niż w całości no i powiesz że był pewnie głupi że takie kupił :D :D Auto naprawił za nie duże pieniądze jeździ do teraz i się cieszy że tyle pieniędzy zaoszczędził :P

Ja tylko grzecznie się pytam co sądzicie bo i tak nie znajdzie się bezwypadkowe auto u nas :D wszyscy oszukują jak się da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenia takie same jak na tym ogłoszeniu samochód był o 15 tyś tańszy niż w całości

 

No a jakie tu są uszkodzenia?? Bo ja widzę połamany zderzak, założony na sztukę i worki na wierzchu (jedna już wymieniona)

Wiadomo, że auta podpicowane i sprzedający (kuzyn, szwagier, brat itp stara śpiewka) ma dużo do ukrycia.

 

Auto pewnie dostało zdrowego strzała dołem - a uwierz mi, ze to gorsze i kosztowniejsze niż naprawianie blachy

Jedź obejrzyj - szukaj okazji :cool2: Ale na rynku polskim jej nie znajdziesz :mrgreen:

 

BTW wnętrze paskudnie obszyte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak my Polacy jesteśmy naiwni :D fest .. :P

Przykładem może być mój kumpel co kupił e91 po dzwonie lekkim w przód. Uszkodzenia takie same jak na tym ogłoszeniu samochód był o 15 tyś tańszy niż w całości no i powiesz że był pewnie głupi że takie kupił :D :D Auto naprawił za nie duże pieniądze jeździ do teraz i się cieszy że tyle pieniędzy zaoszczędził :P

Ja tylko grzecznie się pytam co sądzicie bo i tak nie znajdzie się bezwypadkowe auto u nas :D wszyscy oszukują jak się da..

 

Ale na co ty liczysz za tą cenę jeżeli chodzi o model e92 bo chyba nie na sprawne auta , którym pojeździsz kilka lat bez stresów bez włożenia sporej gotówki która doprowadzi do tego że sprzedasz to auto szybciej niż je kupiłeś. Dlaczego ktoś ma ci auto oddać za półdarmo , odpowiedz sobie na to pytanie. Bo według mnie odpowiedz jest jedna albo zaczynasz szukać modelu e92 w normalnej cenie albo zmień model poszukiwań na e90 bo szkoda twoich pieniędzy. Bo z tego rocznika to nawet e90 będzie ciężko w dobrym stanie znaleść.

 

 

Tak my Polacy jesteśmy naiwni :D fest .. :P

Przykładem może być mój kumpel co kupił e91 po dzwonie lekkim w przód. Uszkodzenia takie same jak na tym ogłoszeniu samochód był o 15 tyś tańszy niż w całości no i powiesz że był pewnie głupi że takie kupił :D :D Auto naprawił za nie duże pieniądze.

i stąd się biorą szroty w polsce tanio kupione tanio zrobione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to auto jeszcze niedawno jeździło u mnie w mieście. Należało do handlarzy i teraz to już jest igła:D Pamiętam to auto jak wyglądało jakiś czas temu. Jeździło kolorowe, było robione dookoła. Na 99% pochodzi z włoch i wiem, że nie miało lekkiego życia. Po ulepieni miało jeszcze przetarty zderzak gdzieś z tyłu. Lepiej trzymać się od niego z daleka! To co widać teraz to jest nic w porównaniu do tego co było kiedyś. Zresztą świadczy o tym fakt, że nowy właściciel już go sprzedaje:)

Ps. coś mi się kiedyś obiło o uszy, że była oklejana ale nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he coupr e92 w cenie e46 i to nie 330ci po lifcie bo sa droższe :mad2:

Po co wklejacie tu takie auta? Kupcie i niezadawanie idiotycznych pytań oszczędzacie nam czasu na bezsensowne wypowiedzi bo co tu pisać o takim aucie ja nawet bez zdjec nie pojechał bym oglądać auta za taka kase acwyjdzie tu debatujcie czy co i jak :mad2:

 

Ten dział schodzi na psy :mad2: coraz biedniejsi chcą mieć za wszelka cene bmw :mad2:

 

Chcesz podoba ci sie kupuj :cool2: ładne auto tanie :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to auto jeszcze niedawno jeździło u mnie w mieście. Należało do handlarzy i teraz to już jest igła:D Pamiętam to auto jak wyglądało jakiś czas temu. Jeździło kolorowe, było robione dookoła. Na 99% pochodzi z włoch i wiem, że nie miało lekkiego życia. Po ulepieni miało jeszcze przetarty zderzak gdzieś z tyłu. Lepiej trzymać się od niego z daleka! To co widać teraz to jest nic w porównaniu do tego co było kiedyś. Zresztą świadczy o tym fakt, że nowy właściciel już go sprzedaje:)

Ps. coś mi się kiedyś obiło o uszy, że była oklejana ale nie jestem pewny.

Nie zniechęcaj kolegi, przecież napisał że nie znajdzie "normalnego" auta, zwłaszcza w tej cenie. Przecież to prawda, więc wybór jest tylko jeden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przecież i tak mu suma sumarum wyjdzie pewnie z 50 tys. złotych a do tego będzie to samochód po przejściach, gówniano poprzednio naprawiony i z cofniętym zdrowo licznikiem. No ale szpan przed znajomymi, sąsiadami i ludźmi na ulicy jest. Ma E92? Ma. A że szrot, to z zewnątrz przeciętny człowiek nie pozna, a tym bardziej jakaś laska na laskę. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tematu :D bo widzę że zamiast doradzać to standardowo gadacie jak handlarze :D

Zamknięty temat.

 

A co tu doradzać? Powiedz mi pytałeś chociaż sprzedającego co jest uszkodzone???

 

Samochodów uszkodzonych nie kupuje się przez forum, skoro pytasz tutaj znaczy, że raczej masz na ten temat małe pojęcie. trzeba jechać oglądnąć, z kimś obeznanym w temacie, oszacować, sprawdzić przebieg, policzyć koszty dodać 5tys na niezaplanowe wydatki i wtedy zastanawiać się nad opłacalnością zakupu

 

BTW Auto od handlarza, zrobione pewnie pod AC (bo inaczej by się nie sprzedało), dzwon pewnie nie pierwszy, cena dobra to i polaczek kupi :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.