Skocz do zawartości

e90 330d michałowice [WBAVT91000KT85674]


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Co możecie powiedzieć o tej e90?

 

http://olx.pl/oferta/bmw-e91-330d-4x4-serwis-aso-polska-CID5-ID7P9oh.html#99a3cb0627

 

Rozmawiałem z gościem, mówi że od 2007 roku auto jest w pl i jeździł nim jego teść. Ma nastukane 280k ale od początku do końca serwisowane w BMW Warszawa.

 

 

Vin: WBAVT91000KT85674

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowałem to do założyciela tematu - żeby się zastanowił, dlaczego tak a nie inaczej jest z ceną.

Jeśli rzeczywiście jest serwisowany a nie przyjeżdżał na serwis dla wpisu a w ogóle nie jest tylko puste "gadanie" sprzedającego żeby ściągnąć kupującego ...

Bo zdjęcia nie uchylają rąbka tajemnicy jakby nie patrzeć - są do dupy - żadnych konkretów.

Choć jeśli nie ma się daleko i szuka 330 w benzynie i manualu - to z ciekawości na pewno nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zaciekawiłoby jednak dlaczego auto po roku (gdy było jeszcze na gwarancji) trafiło do PL, ale odpowiedź chyba raczej jasna

 

 

wypadek ? kasacja?? total schade?? wodowanie?? inaczej takich aut sie nie ciagnie :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan - 10% ceny wyjsciowej ?? bez przesady przeciez nie kosztowalo nowe 369tys tylko okolo 260tys :duh:

do tego to nie 7letnie auto a 8letnie,a za miesiac bedzie rocznikowo 9...

cena faktycznie jest atrakcyjna i podejrzanie tania ale po co takie sztuczne "pompowanie"ceny auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma kuźwa do tego wiek samochodu ?

Wybudźcie się ... to nie jest daewoo/fiat opel i inne.

 

Brałem pod uwagę cenę - która na koniec i tak jest niższa - i wyposażenie - bo wiem jak sobie 330d "robię" na stronie czy teraz czy 5 lata temu to chcąc nie chcąc zawsze wychodzi +- 350-380 tysi.

Czasem bez szaleństw - 320

Odjąć mPeakiet a wrzucić x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą Zenek pestka w 100% po roku jeszcze na gwarancji prawie nikt takiego auta nie sprzedaje (jedyny przypadek jaki znam to to że nowy model wyszedł ale tu raczej to nie możliwe), więc obstawiam że po konkretnym dzwonku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium selection sciaga takie auta i jest ich duzo, moje przyjechalo do PL 3 miesieczne z 7tys przebiegim i stalo w ASO BawariaMotors o kupienia z pelna dokumentacja..
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ... ale czemu po 7 latach ma być warte 10% ceny wyjściowej
A co ma kuźwa do tego wiek samochodu ?

 

No to jednak ma czy nie ma? :wink:

 

Wybudźcie się ... to nie jest daewoo/fiat opel i inne.

 

Ani Bentley czy Rolls

 

Brałem pod uwagę cenę - która na koniec i tak jest niższa - i wyposażenie - bo wiem jak sobie 330d "robię" na stronie czy teraz czy 5 lata temu to chcąc nie chcąc zawsze wychodzi +- 350-380 tysi.

Czasem bez szaleństw - 320

Odjąć mPeakiet a wrzucić x

 

Na szybko skonfigurowałem F31 330d to za 315 tys można mieć BARDZO dobrze wyposażony model, a praktycznie ze wszystkim wyszło mi 338. Tylko dlaczego rozmawiamy o F31 skoro ta E91 kosztowała moooże z 250 i to powinna być cena bazowa? Jeśli wiek nie ma znaczenia to może porównajmy do E30 i wyjdzie, że ta E91 trzyma 70% ceny wyjściowej po 9 latach :mrgreen:

Samochód za miesiąc będzie miał 9 lat a jego cena to 37k więc kosztuje ~15% swojej ceny wyjściowej po 9 latach a nie 10% po 7 jak sugerowałeś.

 

Nie oceniam czy to dużo czy mało bo się na tym nie znam ale zgadzam się z kolegą Vapor - sztucznie pompujesz mu cenę i zaniżasz wiek. Po co?

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać za miesiąc nie tylko rocznikowo auto będzie miało 9 lat. Co z tego że w DE kosztują więcej skoro tu nikt pewnie nie był nawet go oglądać. Sprzedaje je prywatna osoba, oceniając po ilości odsłon na olx prawdopodobnie trwa to już kilka tygodni. Jeżeli właściciel chce sprzedać to będzie obniżał kwotę. Jeżeli może czy chce mu się bujać miesiącami ze sprzedażą to będzie trzymał cenę. Kolejną kwestią jest przebieg, większość zainteresowanych pewnie po usłyszeniu tych magicznych 280000km odkłada słuchawkę. Z chęcią zobaczyłbym dokładniejsze zdjęcia łącznie z bagażnikiem, komorą silnika, kabiną

 

 

Modellbezeichnung: 330xd

Ausführung: Europa

Typschlüssel: VT91

E-Code: E91

Karosserie: touring

Lenkung: links

Türen: 5

Motor: M57D30O2 - 3,00l (170kW)

Antrieb: Allrad

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Titansilber Metallic (354)

Innenraum: Leder Dakota/schwarz (LCSW)

Produktionsdatum: 10.01.2006

Werk: München

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S2CYA

BMW LM Rad Sternspeiche 158 BMW LA wheel, spider spoke 158

S321A

Exterieurumfänge in Wagenfarbe Exterior parts in vehicle color

S4AGA

Interieurleisten titan matt Interior trim finishers Titanium matt

S520A

Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A

Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S851A

Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA

Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S203A

Allradantrieb 4-wheel drive

S249A

Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S255A

Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S313A

Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

S320A

Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S386A

Dachreling Roof railing

S402A

Panoramadach elektrisch Electric panoramic roof

S423A

Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A

Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A

Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S441A

Raucherpaket Smoker package

S494A

Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S4AEA

Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable

S502A

Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A

Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A

Xenon-Licht Xenon Light

S534A

Klimaautomatik Automatic air conditioning

S563A

Lichtpaket Light package

S609A

Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S612A

BMW Assist BMW Assist

S620A

Spracheingabe Voice control

S633A

Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business

S672A

CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs

S676A

HiFi Lautsprechersystem HiFi speaker system

S6AAA

BMW TeleServices BMW TeleServices

L801A

Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A

Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A

Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S8SPA

Steuerung COP Control unit COP

S964A

Navi DVD bei Auslieferung anfordern Navi DVD to be requested at shipping

S9AAA

Aussenhautschutz Outer skin protection

Edytowane przez JohnnyBravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie pompuje cenę i zaniżam wiek ? Wiek wskazałem - być może błędnie o rok - ok - może omyłka a może z Vinu wyszło inaczej.

Cena zawsze jest do obniżenia - jakby poszła za 34 to masz 10% - więc się zgadza i w czym problem ?

Analogicznie jak ty teraz ja robiłem symulację z e91 i e90 jak była w sprzedaży - stąd wiem ile kosztowała.

Za wiele się nie zmieniło - poza rabatami i pakietami jakie teraz w Pl dają a nie dawali.

Tak samo mój 320d kosztował koło 240 - 260 nowy - mimo, że jest to tylko 2.0d.

 

Możesz się zgadzać lub nie - natomiast - nie pompuje ceny - j.w. wyjaśnione a rocznik - j.w. również.

 

Koło bentleya lub rollsa to zakładam, że panowie w najlepszym przypadku stali - a 3/4 użytkowników tego poddziału forum nie byłaby w stanie kupić opon do nich a wymianie hamulców nie wspomnę - także po co porównanie.

Seryjne nie sportowe skody i inne wspomniane g.ówna nie przekraczają 100tysi a w bmw nawet słabym za tyle to można dodatki powrzucać gdzie w tych super markach masz 3 do wyboru na krzyż - jak np w hondzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbrys może mikan przepłacił i teraz tego nie może przeżyć :D

 

Muszę cię zmartwić - ale nie przepłaciłem, czego efektem jest w konsekwencji stan wnętrza, wyposażenie oraz w gruncie rzeczy bezawaryjność i brak konieczności wklejania grubych tysi jak to jest w przypadku 3/4 samochdów na forum - pomijam tych którzy chcą ale mam na myśli tych którzy muszą.

 

Poza tym nad twoim uwielbieniem plastiku i biedy wewnątrz już kiedyś pisałem .

Ja nie kupiłem samochodu dla emblematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikan kolego mi zależało na stanie a nie wyposażeniu, wyobraź sobie że przy późniejszych naprawach volvo razem z mechanikiem siedziałem i pomagałem bo chciałem się czegoś nauczyć. Ostatecznie kupiłem w lepszej wersji wyposażenia... Dla mnie stan techniczny jest najważniejszy. Dzisiaj odbieram auto od mechanika i na niczym nie oszczędzałem. Pakiet startowy wyjdzie koło 1300 zł :D czyli bez tragedii. Ale tu na forum często przesadzacie i zniechęcacie ludzi. Ja byłem wytrwały i się udało choć nie ukrywam że trochę czasu mi to zajęło...

P.S Wyobraź sobie że dla emblematu BMW nie kupiłem :nienie: . Jeżeli myślisz że ktoś kto najpierw kupił volvo D5 i ma trochę pojęcia o samochodach wybiera dla szpanu BMW to nie jest z tobą dobrze...

Edytowane przez Blade1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.