Skocz do zawartości

klocki- tarcze- tylko konkrety


pet1

Rekomendowane odpowiedzi

przebrniecie przez 45 stron poprzedniego tematu nie należy do najprostrzych- poza tym - brak mi konkretów.

dajcie konkretne opisy swoich klocków i tarcz- producent- plus-minus,( zapylenie ,piski ,wytrzymałość)

ew uszkodzenia.

.Zaczne od siebie-

org BMW-niezłe- choć pylą, mogłyby lepiej hamować....

ATE- tarcza + klocek- podobnie- choć przy dłuższym hamowaniu głośne pylą

ATE tarcza + klocki ceramic- podobnie- ale felga czysta

teraz planuje klocki hawk performance+ tarcza DBA T12

-wgsprzedawcy najlepsza opcja- może ktoś to próbował??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnij dalej a kupisz cały zestaw performance i będziesz dopiero zadowolony bo wydasz kupę kasy co jest usprawdliwieniem Twoich możliwości :lol:
Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Zimermanny były ok + klocki Zimermann - zestaw ok godny poilecenia

Potem w E46 Brembo + klocki Textar - pokrzywiły sie w tydzień...

Teraz mam od 2 miesięcy ATE + klocki ATE i póki co zestaw bardzo dobre hamuje tak strasznie nie pyli... - moge polecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem tarcze ATE + kloce ATE... dawały radę, ale nie przy moim dynamicznym

sposobie poruszania się...następnie tarcze Zimmermann Sport Dark wiercone + kloce ATE Ceramic,

co dużo bardziej daje rade + pylenie mimo dziurawych tarcz...mniejsze...jednak i te okazują

się nie spełniać moich oczekiwać...myślę teraz nad zestawem Performance...podobno w Betach

dysponujących dużo większą mocą tj. >300KM, sprawdzają się wybornie, tylko cena... :duh:

 

Jeśli myślisz o BREMBO...to już trzeba wybulić...dosłownie :mad2:

Alternatywą może być zestaw KSport Procomp...np.8 tłoczkowy...made in USA,ale tani też nie jest :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.