Skocz do zawartości

Muzyka z telefonu


ferendil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam zakupioną opcję: 6NH - Zestaw telefoniczny Bluetooth, złącze USB.

Telefon Samsung Galaxy S4.

 

1. Oficjalnie przy tej opcji nie istnieje możliwość streamingu muzyki z telefonu przez Bluetooth. Czy znacie jakiś sposób, żeby to zrobić?

2. Podłączam telefon przez USB, ale pokazuje mi się tylko muzyka z pamięci telefonu. Czy istnieje możliwość odtwarzania muzyki z karty pamięci?

 

Czy pomoże update softu w samochodzie? Może wchodzi w grę instalacja jakiejś aplikacji na telefon?

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam standardowe audio i nie mam navi. Prawdopodobnie mam nowszy soft. Najlepiej zapytaj w Aso o aktualizację softu. Na marginesie mam wrzucone do telefonu pliki zripowane z cd audio (więc duże i o wysokim transferze) i wszystko śmiga bezproblemowo więc potencjał w BT jest :D . Myślę, ze jak zrobisz upgrade softu wszystko powinno dzialać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?!? Jak Wy to robicie?

 

Mam navi chyba prof, telefon Note4 ale w bluetooth nie widzę takiej opcji? Raz chyba tylko mi się pokazała.

 

Ok i co, włączacie w telefonie bluetooth i gra muzyka przez głośniki? Telefon jest w kieszeni czy w podłokietniku podpięty pod USB?

17201351_1531754336834932_3241894237246117208_n.jpg?oh=52637f578bbb6c04fb758f53a709581c&oe=5928CFCF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem na forach w USA zestaw podstawowy bluetooth do pewnego czasu umożliwiał tylko rozmowy telefoniczne. Od pewnego momentu została wprowadzona zmiana i zestaw podstawowy umożliwia też streaming audio.

Sprawdźcie po VIN co Wam tu wyskakuje:

 

http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/navigation/bluetooth_2010/compatibility_check_tool.jsp

 

P.S. Jeżeli informacje które znalazłem są wiarygodne to zmiana jest od Marca/Kwietnia 2014 i dotyczy opcji 6NH.

 

http://f80.bimmerpost.com/forums/attachment.php?s=0391f8f58a24e1fa20d59d3b70f7a18a&attachmentid=1006284&d=1396737977

Edytowane przez darekme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nie pojawia się opcja streamingu muzyki z telefonu. Mam F30 z produkcji kwiecień 13. Co ciekawe inne opcje wyświetlają się przy okazji parowania HTC One, a inne w przypadku iPhone 4S. Używam obu tych telefonów. Jak widać nie zależy to tylko od oprogramowania w aucie, ale również w telefonie.

 

Czy nie wiecie, jak można bezkosztowo zaktualizować oprogramowanie w samochodzie? I czy po upgradzie pojawi się mi funkcja streamingu audio? Mam podstawowe BT i podstawowe nagłośnienie.

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety i u mnie d@pa ~ tylko tel i transfer. Moje auto juz jest 2letnie, może dlatego.

 

Szkoda bo mam sporo muzy w tel. a przez kabel Aux In (mini jack) odtwarza cicho. Mogę zrobic glosniej wzmacniacz w aucie ale za to komunikaty sa tak głośno, ze wyrywa z fotela. Chyba mozna to ustawić, ale juz wole muzyke z dysku lub pen drive.

 

 

Ps. Chyba, żeby wygrać soft niezgodny z VIN (hehe) wówczas jezeli sprzęt da radę to powinno zaskoczyć.

17201351_1531754336834932_3241894237246117208_n.jpg?oh=52637f578bbb6c04fb758f53a709581c&oe=5928CFCF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma F30 z 09.2014 bez navi i mam streaming poprzez bt ale u mnie znowu przerywa czasami muzyke ,najczęściej jak puszczam z youtube ale również zdarza się szarpanie kawałkami z biblioteki,musze sprawdzić czy to wina telefonu(iphone 4) czy problem jest po stronie oprogramowania.

A mam jeszcze pytańie czy jest możliwość tak odblokowania urządzeńia aby był wyświetlany na ekranie obraz z youtube a nie tylko sama muzyka i dane utworu?

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co wiem to możliwość streamingu muzyki przez standardowy BT pojawił się dopiero jakiś czas temu. 2 miesiące temu konfigurowałem auto i dealer powiedział mi żebym nie brał rozszerzonego BT ponieważ obecna wersja ma już streaming. NIe dopytywałem ale domyślam się, że ta opcja w podstawowym BT pojawiła się stosunkowo niedawno. Zresztą potwierdzają to wasze posty - osoby którym działa mają auto dopiero od połowy tego roku.

Z drugiej strony powinna być jakaś techniczna możliwość przesyłu strumienia muzyki, ponieważ telefon pod BT działa - wiec komunikacja pomiędzy urządzeniami działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytańie czy jest możliwość tak odblokowania urządzeńia aby był wyświetlany na ekranie obraz z youtube a nie tylko sama muzyka i dane utworu?

 

mi nie wyświetla z YouTube nawet nazwy utworu. Mozna to gdzieś ustawić?

 

sorki bo namieszałem,u mnie również wyświetla przy youtube komunikat utwór nieznany,natomiast wyświetla całą zawartość iphona z tytułami albumów okładki itp przepraszam za wprowadzenie w błąd

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bmw 4 z tego roku i nie mam stream nie da się wybrać innej opcji niż sam telefon. Jakaś rada na to ?

 

Weź nie strasz. Sprawdzałeś wg tego formularza po VIN?:

 

http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/navigation/bluetooth_2010/compatibility_check_tool.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam obsługi stream tylko do samych rozmów… to są jaja samochód z tego roku :duh: :mad2: i teraz weź się baw w kabelki aux :shock: tak to jest brać samochód u brokera niby cena dobra wyposażenie dobre (m pakiet automat , skóra ,navi ,bt ale jak widać skądś te ceny muszą się brać podstawowy bt i pewnie więcej jest takich niuansów ;)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mam obsługi stream tylko do samych rozmów… to są jaja samochód z tego roku :duh: :mad2: i teraz weź się baw w kabelki aux :shock: tak to jest brać samochód u brokera niby cena dobra wyposażenie dobre (m pakiet automat , skóra ,navi ,bt ale jak widać skądś te ceny muszą się brać podstawowy bt i pewnie więcej jest takich niuansów ;)!

 

Uff to mi trochę ulżyło. A z jakiego kraju masz samochód i ile % zaoszczędziłeś w stosunku do Polskiego cennika?

Co do muzyki to możesz ratować się takim czymś:

 

http://www.htc.com/pl/accessories/htc-bluetooth-stereoclip/

 

Mam to w obecnym samochodzie. Jakość jest bardzo dobra. Mankament jest taki, ze trzeba za każdym razem uaktywniać parowanie w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest coś takiego do iphone ?? jak możesz podeślij linka dla iphone :D ja dałem 193 tyś brutto :) 420d xdrive m pakiet , skrzynia automatyczna ta sportowa, skóra , navi , nagłośnienie hertz , przyciemniane lusterka , gwarancje 100 tysięcy lub 3 lata więc nie jest źle:) dealer mi zrobił cene najlepsza to była 215 tyś choć pewnie jakbym lepiej rozmawiał może coś by urwał ale takiej ceny jak znajomy broker nie zrobił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.