Skocz do zawartości

jakie będą opłaty, dla świeżego kierowxcy E36 325


Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. chodzi mi przerejestrowanie i ubezpieczenie. Jestem zielony wiec ... sory :D To bedzie moje pierwsze autko dla tego stawka bedziemaksymalna za ubezpieczenie ;/ !!!!!! a przerejestrowanie ;/ .... piszcie będe wdzieczny

__________________________

 

Pragne E-36 325i !!! :( coupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy, czy kupujesz samochod juz zarejestrowany w Polsce, czy sprowadzony swiezo z UE.

W tym pierwszym przypadku: 2% wartosci w US + jakies 200 PLN w WK (tablice, dowod rejestracyjny).

W tym drugim: przeglad, tlumaczenia, akcyza, VAT24, oplata recyclingowa, ksiazka pojazdu, tablice i dowod rejestracyjny - ok 1500 - 2000 PLN.

 

Co do OC i AC, to najlepiej udaj sie do agenta, ktory reprezentuje kilka TU i niech Ci wyliczy po prostu najtaniej, jak sie da ;).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore TU maja marke BMW w tzw. grupie podwyzszonego ryzyka i doliczaja zwyzke. Ale najlepiej rozejrzec sie w paru TU - jak nie w jednym, to w drugim cos rozsadnego znajdziesz.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo OC bez znizek wyniesie Cie zapewne minimalnie 1500zl. Ale jesli miescisz sie w nie odpowiednim wieku to pewni zgola jokolo 2000zl, natomiast ac z ubezpieczeniem od kradziezy pewnie okolo 3000-4000 ( w zaleznosci na ile wycenia autko). Najlepiej o takie cos nie pytac na forum tylko zadzwonic do agenta wszystko Ci wyliczy ;-). AC tylko warta i PZU jesli auto jest wyprodukowane przed 1996r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodajże grupa do 25 roku zycia to tzw. grupa "podwyższonego ryzyka" ... i ci zwykle dostają "zwyżke" w ubezpieczeniu... Ciekawe jak bedzie ze mna jak odbiore swoje 325 i pojde je rejestrowac ;) a mam 22 lata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

325i na początek :!: Rodzice za bardzo mnie kochali i nie było szans na taki pocisk. Dostałem duże volvo ale tez prawie 2.5 ::D: Pojeździj czymś słabszym, a jak wtedy zabraknie Ci mocy to kupisz 325i. To chyba nie jest model dla początkującego kierowcy. Poza tym, za te pieniądze co szukasz swojej wymarzonej 325i nie dostaniesz egzemplarza w bardzo dobrym stanie (nie wspominając o gazowni).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem BMW 325i w bdb stanie w M-pakiecie, i co wazne bez gazu [ bynajmniej ja wole silniki które nigdy gazu niewidziały ] na alusach 17" i wydechem remusa niema tylko skorzanej tapicerki pozatym full opcja... rocznik listopad 92" kolor czarny [ taki jak lubie ] cena 11000 zł. wazne OC i przelgad do konca 2006r. Ciekaw tylko jestem gdzie jest "haczyk" jak dla mnie bardzo niska cena... ale ubezpieczenie bedzie mnie kosztowac 1/4 wartosci samochodu i temu sie zalamuje... bo na "jego" ubezpieczeniu moge chyba jeździć? z tym ze do 30 dni musze dac znac do firmy ubezpieczeniowej czy jakos tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Genocide'' zgadza sie masz 30 dni na przedłuzenie umowy z ta firma lub zerwanie zrob to przed 30 dniami bo jak nie zrobisz to nie bedziesz mogł zerwac z nimi umowy i moga ci policzyc drozej za OC niz bys zapłacił jak bys do nich przyszed i tu jest luka prawna
BIAŁA MOŻE WIECEJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem nieplace nic OD SIEBIE za ubezpieczenie ... tylko JEGO przechodzi na mnie tak? chcąc przedluzyc umowę bo narazie nigdzie niemam umowy podpisanej z ubezpieczalnią ... i dopiero JA płacę w chwili kiedy dobiega końca okreś ubezpieczenia za moj kochany bolid?... czy to się ma inaczej do tego co napisałem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.