Skocz do zawartości

Podsufitka biała/czarna?


kubaj123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako ze zamówiłem swoje 5gt i termin odbioru mam nawet nie wiem kiedy (chyba styczeń/luty) to mam pewien dylemat.

Kolor zewnętrzny mam szary z brylantowym połyskiem, do tego skore dakote z ekskluzywnym stebnowaniem i drewno antracytowe. Dylemat polega na tym ze nie wiem jaka podsufitke nadal wziąć czy biała (standard) czarna (dopłata prawie 2k :duh: ) z jednej strony biała moze byc o tyle lepsza ze podsufitka bedzie jasna i tak jakos moze byc jaśniej w aucie ale z drugiej strony moze mi to nie pasować ponieważ całe wnętrze bedzie bezowe, góra boczków drzwi bedzie czarna a tu nagle słupki z podsufitka białe i tutaj moze mi sie gryźć zbyt duA ilośc kolorów. Aktualnie mam czarna, wziąłem na logikę ze skoro środek mam praktycznie w 100% beżowy z ceramika i antracytem to pomyślałem ze czarna podsufitka moze ładnie współgrać właśnie z czarna góra boczków drzwi, czyli mamy góra boczków czarna słupek czarny oraz podsufitka czarna, nie ma az takiego kontrastu wtedy. Ale z drugiej strony nie wiem czy nie bedzie wtedy za ciemno.

 

Nadal nie mogę zrozumieć czemu nie ma beżowej podsufitki jak to mam w e90 co wyglada genialnie lub chociażby nie ma możliwości obszycia deski skóra co jest dostępne w f02 i f10.

 

Stad pytanie do was co wy o tym sądzicie i która podsufitke byście brali? Jak Y ktoś miał bezowa dakote z czarna podsufitka było by spoko bo totalnie nie wiem co brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w F15 skóra dakota kość słoniowa z czarnym wykończeniem i do tego

dodatkową opcję podsufitka antracytowa oraz listwy Fineline Pure.

Wygląda super.

Wprowadzanie trzeciego koloru może wyglądać słabo.

Nie zastanawiałeś się nad skórą kość słoniowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz ze super to pewno tak jest, tez właśnie mi sie wydawało ze trzeci kolor moze dziwnie wyglądać. Kość słoniowa bardzo mi sie podoba problem w tym ze tutaj tata ma główna decyzje co do koloru tapicerki i uparł sie koniecznie na beż wenecki niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W moim poprzdnim GT SE miałem kość słoniową z jasną podsufitką i słupkami też.Auto jest wtedy jaśniejsze i optycznie większe wewnątrz.Jako że teraz mam wersje M Sport podsufitka z słupkami jest czarna w kolorze.Ma sie troche wrażenie że ciemne chmury wiszą nad człowiekiem.Dla mnie czerń nad głową pasuje ale żona mówi że to porażka.Kwiestia gustu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.