Skocz do zawartości

BMW e46 330D by siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Połysk, to tak nerki, wnętrze gotowe= odświerzone w firmie http://www.lck.com.pl , Ogarnąłem kostke w zamku bagażnika (przez ułamany konektor we wtyczce nie było styku i nie zawsze zaskakiwał zamek) a znaleść takie małe cudo to na prawde szczęście. Aha no i dywaniki wpadły oryginalne gumowe.

 

http://images75.fotosik.pl/170/1a17f9386d3da089med.jpg

http://images77.fotosik.pl/170/0ea47de3ee49362amed.jpg

http://images75.fotosik.pl/170/9da13dd74f170cbcmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/170/eca8ce12be33437dmed.jpg

http://images75.fotosik.pl/170/31c5d9fc7ed4a54fmed.jpg

Edytowane przez siwy_1994

Opublikowano

:| zdecydowanie zimowy setup odbiera uroku twojej maszynie. Ja bym to chociaż pomalował na czarno, wtedy by się tak nie rzucało w oczy. Poza tym to naprawdę przyjemny w odbiorze egzemplarz.

 

O ile masz przyciemnione szyby?

Opublikowano
  • Autor
Jutro, zrobie jakieś foty jak auto umyje
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

zmieniona obudowa lusterka prawego, za malowanie powiedzieli mi 100zł, za lusterko pod kolor z anglika zapłaciłem 50zł, do tego miałem pękniętą ramke dookoła samego wkładu lusterka także też pasowało i przełożyłem

 

http://images75.fotosik.pl/277/24680c2728e8fae7med.jpg

http://images75.fotosik.pl/277/5a02931f67af75dfmed.jpg

Opublikowano
  • Autor
Zabrałem się za zawieszenie z tyłu, później dam znać jakie efekty

Edytowane przez siwy_1994

Opublikowano
  • Autor

]Progress jakiś jest na początek odnowione felgi + nowe opony + tydzień szukania kapsli bmw do tych felg, i nie znalazłem --.-- chodzi o to że oryginalne kapsle breytona są średnicy 74mm, najpierw kupiłem naklejki bmw największe jakie były 70mm i kicha to wyglądało i sie trzymało jak na kleju do papieru... no i poszukałem ori znaczków i okazało się że e46 na tył klapie ma właśnie 74mm to kupiłem 4szt, bolce out przykleiłem na kleju, zero stresu. efekt fajny. Wczoraj zabrałem się za stuki dochodzące z tyłu, na pierwszy ogień słabo wyglądał łącznik wału (do tego maXgear.... że wstyd jeździć z takim znaczkiem postanowiłem kupić nowy, zdecydowałem się na febi- ponoć w stosunku cena-jakość wypada lepiej niż lemforder (różnica 80zł) po rozebraniu połowy auta wyszło że zmęczona jest tuleja nr 9 z tylnego mostu... nie zastanawiając się długo kupiłem tuleje lemfordera, łączniki i gumy stabilizatora na tył... no i niby głupia tuleja.... :duh: dziś zabrałem się do zmiany tulei po 3h byłem załamany wszystko bo nie chciałem zdejmować mostu ale jakoś poszło, później 1h i tuleja wprasowana, wszystko przez to że mało miejsca, tuleje przednie mostu te 2 małe były wymieniane chyba także nie ruszałem stan ok. No i stuk zmniejszył się o 95% , teraz jest dużo rzadziej słyszalny i wyraźnie cichszy ale z mojej opini zawsze będzie gdzieś jakiś stuk u mnie wał po regeneracji widać nowy krzyżak, półosie bez luzu, no ale jak w każdym aucie w skrzyni i w moście MUSI być mały luz i on powoduje owy stuk którym należy się NIE przejmować, taki urok napędu na tył. Po półtora dnia zabawy i dziś wyjechałem z garażu.

 

http://images75.fotosik.pl/296/a5ff047a861f0fb8med.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/296/bec390855c1e97bfmed.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/296/fdd01e18d522cf22med.jpg

 

http://images75.fotosik.pl/296/7d2fd067873376fdmed.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/296/6d8e827c6d8b925bmed.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/296/73ce0fc806da35d1med.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/296/a4f87989fe2d9a3amed.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/296/551eca69b025babbmed.jpg

 

Na koniec dostałem meilowe potwierdzenie przebiegu, polecam napisać na adres serwisu i bezpłatnie można uzyskać info o naszym samochodzie, zdjęcie zapodane dla tych którzy myślą że każdy diesel ma 600tyś km, to co napisali zgadza się w 100% z ks serwisową także na 99% przebieg aktualnie 199tyś to oryginał, w 2013.12 miał 163tyś ja kupiłem 2014.08 to miał 184tyś czyli pasuje

 

http://images75.fotosik.pl/296/183681a7f153fd5a.jpg

Edytowane przez siwy_1994

Opublikowano
Wymieniłeś zawieszenie dyfra bez opuszczania wózka ???
Opublikowano
  • Autor
Tak tylko most odkreciłem żeby troszke luzu było. Ale szybszym rozwiązaniem byloby chyba rozkręcenie wszystkiego. Nie zrobiłem tego ze względu na to że wał mocno trzymał od strony mostu i nie chciałem za bardzo trzaskać po wale bo potem moglyby sie pojawić wibracje.
Opublikowano
Szacun, mam ten sam problem z zawieszeniem dyfra, ale jak zobaczyłem jakie jest dojście to odpuściłem i po wypłacie cały tylni wózek na dół i będę wszystko po kolei wymieniał, nie myślałeś żeby założyć poliuretan ???
Opublikowano
  • Autor
niee, myśle że lemforder da rade znowu na 10lat dobra może 5.... a znowu nie jeżdże jakoś super agresywnie także wydaje mi się że da rade.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna maszyna. Felgi bardzo ładnie się prezentują - jak cała reszta ;)

 

Pytanka mam dwa:

1. Co zawarłeś w pytaniu do ASO? Ostatnio sam dzwoniłem do nich i zbyli mnie, że osobiście trzeba się stawić.

2. Jak malowałeś zaciski? Piaskowałeś najpierw?

Opublikowano
  • Autor
Piękna maszyna. Felgi bardzo ładnie się prezentują - jak cała reszta ;)

 

Pytanka mam dwa:

1. Co zawarłeś w pytaniu do ASO? Ostatnio sam dzwoniłem do nich i zbyli mnie, że osobiście trzeba się stawić.

2. Jak malowałeś zaciski? Piaskowałeś najpierw?

 

Ad 1. Napisałem że jestem właścicielem auta od 1,5 roku i nie wiem czy martwić się o rozrząd, turbo z tego względu chciałbym się dowiedzieć czy mój przebieg jest wiarygodny oraz czy są jakieś wpisy z poważniejszych napraw samochodu, podałem nr vin i to tyle.

 

Ad 2. Nie były piaskowane, ogólnie podejrzewam że były kiedyś regenerowane lakierniczo bo nie miały rdzy a były srebrne i wyglądały jak nowe gdy kupiłem auto, no ale masz racje na 99% ktoś to piaskował chyba

Opublikowano
  • Autor

A więc, wcześniej miałem przeprowadzoną renowacje wnętrza, lecz skóra została tylko pomalowana wyglądało fajnie ale po 3 miesiącach na siedziskach farba zaczęła pękać na dawnych załamaniach skóry, co i mnie załamało bo w końcu 1000zł dać za coś co nie wytrzymało pół roku.... wczoraj oddałem dwa przednie fotele żeby zrobić je raz a porządnie, skóra została wymieniona, i o dziwo dospawana w kolorze, czyli bez malowania, zostały wymienione 2 najgorsze elementy koszt.... 400zł nie za dużo efekt mega i w końcu moge wsiadać do auta bez obawy o kolejne pęknięcia farby na siedzisku. Czas w jakim wymienili elementy 5h czyli mega szybko, rano oddajesz - popołudniu odbierasz . Moge dać namiar jak by coś.

Efekt PRZED:

http://images75.fotosik.pl/382/55b2b4273faedba7gen.jpg

 

Efekt PO:

http://images77.fotosik.pl/382/a6959693c93c1b6bgen.jpg

 

Ps fotele nie są brudne tylko mokre bo były myte

 

http://images75.fotosik.pl/382/a43ed18fa0ae6783gen.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/382/e37a61a86aab52e1gen.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/382/f55bff7d5267c7e9gen.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/382/77234c3598e131c6gen.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/382/171ad387a7cb9239gen.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/381/910abb3fb4d165f6gen.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/381/c349c8585d9cd350gen.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/381/b7e12b4e1fd3528egen.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czesc, postanowiłem założyć m pakiet do mojej e46 przód plus tył i przód już siedzi, ogólnie dużo zabawy i kompletowania, obecnie dla potomnych miałem e46 sedan lift, kupiłem zderzak z turasa przedlift, do tego potrzebujemy wloty, ślizgi, listwy zderzaka też nie pasują z zwykłego. pasuje belka i nadkola krótkie (w 95%) ale jest ok jeden otwór z dołu się nie zgadza. przy zakładaniu zderzaka musimy zdemontować lub obciąć plastikowe prowadnice od zderzaka które przykręcone są do błotników. ponieważ inaczej to nie pasowało. koszty w moim przypadku zderzak z belką, listwami, kratką i jednym wlotem 180zł, dokupiłem mocowanie tego wlotu za 63zł, drugi wlot 114zł, kołki montażowe 1zł/szt trzeba 12szt, kostki halogenów 30zł, malowanie 280zł czyli 670zł. zostało mi kupić halogeny (używki albo w aso są dostępne zamienniki depo za 110zł szt) i ramki halogenów (24zł szt) wszystkie częsci z http://www.aso-bmw.pl

 

PS na sprzedaż mam mój zderzak z e46 kolor schwarz 2 komplet z wszystkim tzn ślizg,i wloty, zderzak kratki, halogeny, belka 380zł do nego

 

http://images77.fotosik.pl/493/e4cf6c8b3376737bmed.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/493/7f176473fa60a540med.jpg

 

http://images75.fotosik.pl/493/5345c335f4f3227fmed.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/493/09d257c90dc7f6a7med.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/494/0a6f9127900adcfdmed.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/493/b2819a019087c85dmed.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/493/ecfea56131a27e81med.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/497/ec8e90c2abca38c4med.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/497/112727c0114f5eebmed.jpg

 

http://images75.fotosik.pl/496/fb221b7a1116916emed.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/497/ccf1c4d9c49f5b97med.jpg

Edytowane przez siwy_1994

Opublikowano

:duh: myślałem na początku, że zmieniłeś zderzak z m pakietu na serię i m pakiet chcesz sprzedać za 380zł i już miałem pisać do ciebie wiadomość, że biorę od ręki :D

 

wszystkie częsci z http://www.aso-bmw.pl

Na aso-bmw.pl wyrwałeś ten zderzak (bez wlotów, etc) za 180zł?

 

A co do samej zmiany to mega poprawa wizualna, no i wygląda, że nawet kolor bardzo dobrze dobrany.

Opublikowano
  • Autor
Heh, nie zderzak m pak wrzuciłem a kupiłem go od gościa co ma szrot 1km ode mnie także blisko i tanio. Ale z e46 mpak reszta części takich jak zderzak tyl progi lampy podsufitka poszlo w kilka godzin. Niestety zderzak tył od turasa by nie podszedł a był igiełka pod mój kolor schwarz 2 i za 200zl...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Bez M Pakietu zewnętrznego jest na czym oko zawiesić a co dopiero zz :mrgreen:

Kompletuj jeszcze zderzak z tyłu i progi... czekamy na ciąg dalszy, pewnie nie jeden chciałby zobaczyć taka Zadbaną sztukę w M Pakiecie na ulicy :mrgreen:

:cool2:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Bmw sprzedałem przed wakacjami jakoś, kupił to ziomeczek ode mnie z miasta. Zrobił sprzęło/nowy dwumas+kevlar do tego program na ponad 240KM i teraz się zastanawiam bo mówił że idzie na sprzedaż. Może znowu zagości u mnie :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.