Skocz do zawartości

Bmw e92 335i joystick zamiast standardowego lewarka


Rafaello27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie po paru latach, czy ktoś może mi pomóc w ustaleniu pewnej sprawy, chodzi mi o bmw 335i m pakiet 2007r lipiec, zamiast standardowego lewarka zmiany biegów jest joystick, czy może wyjaśnic mi ktoś dlaczego ?? i czy takie dyfuzory wychodziły oryginalnie fabrycznie ?? zamieszczam poniżej dwa linki do zdjec,

z góry dzieki pozdrawiam

 

http://zapodaj.net/df72d7df032b2.jpg.html

http://zapodaj.net/c6e6403fc7839.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ten "joystick" nie wystepuje oryginalnie w serii e9X nawet po lifcie chodz mozna go zaadoptowac B-) ale wystepuje w e6x polift i serii F, natomiast ten dyfuzor jak najbardziej e92/3 to czesci nr: 51122158792

51122158793

a nazywa sie to zderzak sportowy,

w e90/1 ma nazwe performance i moze miec dodatki carbonowe.

A raczej dkg wystepuje tylko w m3 a w e9x tylko steptronic 6 biegow

Edytowane przez RadQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to trochę, bo jak sprawdziłem ten samochód to pisało że to 6 stopniowa skrzynia a ta dkg ma niby 7, to teraz mnie zastanawia jak to jest 6 stopniowa, to jak to jest zrobione że znalazł sie tam joystick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że to jest coś takiego tam wsadzone, tylko zauważ, że nie ma obok ty podswietlanych literek jak w podstawowym model, chyba że też otoczka jest zmieniona, nic będę wiedział jutro więcej, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taki joystick można założyć zamiast zwykłej wajchy od automata E90 320d 163 km z 2005 roku. Strasznie mi się podoba. Jeśli tak to gdzie można takową zakupić? Z góry dzięki za każdą odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód sprzedany, temat można zamknąć, szkoda bo była fajna sztuka a jak to była jeszcze ta skrzynia dkg to w ogóle dobra, choć mi się wydaje ze to była zwykła tylko zmieniona, bo to raczej nie możliwe że 2007 rok miał taką skrzynie, pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taki joystick można założyć zamiast zwykłej wajchy od automata E90 320d 163 km z 2005 roku. Strasznie mi się podoba. Jeśli tak to gdzie można takową zakupić? Z góry dzięki za każdą odp.

Kolega dał wyżej linka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.