Skocz do zawartości

e87 118i by szawi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :)

Chciałem przedstawić moją pierwszą bmw świeżo sprowadzoną z niemiec

e87 118i grudzień 2006

 

Z wyposażenia to min:

- tuning Ac Schnitzera ( i tu sie rodzi moje pytanie, jesteście w stanie powiedzieć co oni zrobili z moja bmw?) Jestem laikiem w tej dziedzinie.

- felgi ronal 18"

- pół skórzane fotele z pompowanymi boczkami

- m-pakiet

- radio jvc

- inna gałka biegów

- oklejony dach i lusterka (vogt folientechnik)

- wydech schnitzer (przy 1,5tyś obrotów chodzi jak tygrys :) )

- szyberdach

- lusterko ściemniające

- czarna podsufitka

 

 

 

 

 

 

 

41gOGc.jpg

ymmWJ4.jpg

8oR6JR.jpg

94kT7s.jpg

 

 

Chciałbym :

- pomalować zderzak :)

- lampy z przodu, na mniej więcej coś takiego http://www.tuning1.com/galeria/17829_m2.jpg

- skrzynie basowa nie za dużą (proszę jakieś propozycje)

- felgi na mniejsze, raczej 16" nie ma u mnie za dobrych dróg niestety

- nie wiem czy przyciemnić szyby, czy nie będzie już za dużo.

 

 

Co myślicie na ten temat ?

Opublikowano

Witam,

Moim zdaniem auto by zyskalo wizualnie jeśli było by bardziej ujednolicone stylistycznie:

- wymieniłbym tylne lampy na seryjne

- wywaliłbym folie z dachu i lusterek i naklejke z tylniej ćwiartki

- wymienil felgi na OEM BMW wzor według uznania

- wymienil galke z mieszkiem BMW Performance na zwykla z M-pakietu - jest niby fajna ale jednak lepiej żeby kierownica, galka i reczny były wszystkie w jednej konwencji inaczej robi się trochę choinka

- wywaliłbym naklejke / znaczek ///M z pokrywy popielniczki

- nie przyciemnial bym szyb (ew. jakos BARDZO delikatnie)

- nie wymienial bym lamp z przodu

 

Z dodatkow zostaną wiec zderzaki, wydech i progi AC Schnitzer i to w zupelnosci wystarcza żeby było stylistycznie ciekawie i w dobrym smaku.

Pzdr, MtothaJ
Opublikowano
Witam,

Moim zdaniem auto by zyskalo wizualnie jeśli było by bardziej ujednolicone stylistycznie:

- wymieniłbym tylne lampy na seryjne

- wywaliłbym folie z dachu i lusterek i naklejke z tylniej ćwiartki

- wymienil felgi na OEM BMW wzor według uznania

- wymienil galke z mieszkiem BMW Performance na zwykla z M-pakietu - jest niby fajna ale jednak lepiej żeby kierownica, galka i reczny były wszystkie w jednej konwencji inaczej robi się trochę choinka

- wywaliłbym naklejke / znaczek ///M z pokrywy popielniczki

- nie przyciemnial bym szyb (ew. jakos BARDZO delikatnie)

- nie wymienial bym lamp z przodu

 

Z dodatkow zostaną wiec zderzaki, wydech i progi AC Schnitzer i to w zupelnosci wystarcza żeby było stylistycznie ciekawie i w dobrym smaku.

 

- tyle na seryjne blackline

- folia dach i lusterka ok, naklejka wedle uznania

- popieram oraz proponuje jednak na 18 " i rowniez w kolorze czarnym, bo przy 16 bedzie calkiem inne auto, bedzie brakowac tego czegos u mnie przy przesiadce z 17 na 18 jest roznica ogromna a co mowic z 18 na 16.

- popieram

- popieram

- przyciemnij szyby ale nie na czarno tylko lekko np 20/30 %

- jak chcesz wyimenic przednie lampy to na oryginale bi-xenony te co podales niestety kiepsko wygladaja i kiepsko raczej swieca.

Opublikowano
Odchamic ten wóz od tego zacznij

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Opublikowano
  • Autor

Nie odchamię go za bardzo, taki mi się podoba ;) Z tego co powiedzieliście, to jak na razie wyrzucę dwie naklejki, później zajmę się lampami.

Ale dzięki za opinię ;)

Opublikowano
to i tak bedzie spory progress.

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Opublikowano
  • Autor

Oryginalne 16 założę na zimę. Zobaczę jak to będzie wyglądało.

A co do lamp to już sam nie wiem.

Opublikowano
nie rob tego !! 16 cali to zło !
Opublikowano
  • Autor
Na polskie zimowe dziurawe drogi ?
Opublikowano
  • Autor

Ale 16 będzie mniej szkoda jak 18;)

Jest progres. Usunąłem naklejki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Powiedzcie mi proszę, bo przez te lampy tylne ledowe cały czas mi wyskakuje komunikat spalonych żarówek, byłem z tym u elektryka, niby zrobił (wziął jak za taką pierdołę nie mało, tłumaczył coś o kombinacji, że jakieś moduły przepinał, niby zajęło mu to kilka godzin), a dzisiaj znowu to samo, ten sam komunikat. Nie jestem znawca motoryzacyjnym, co z tym zrobić ?
Opublikowano
jak chcesz miec wszystko jak trzeba to zrob jak trzeba ori lamp ori moduly i po sprawie
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na 16" zimówce wygląda co najmniej dzwinie.

 

 

http://ifotos.pl/zobacz/photophpj_whqxxqw.jpg

Edytowane przez szawi15

Opublikowano
stracila troche uroku :P dlatego u mnie na zime 18"
Opublikowano
zawsze na zimówkach jest nie ten look. Każdy ma swoje teorie na ten temat. Wg. mnie 18 na zimę to przesada w E87 ale 17 spokojnie możesz zakladać (look byłby trochę lepszy - zwłaszcza ze jest posadzona).
Opublikowano
Na 16" zimówce wygląda co najmniej dzwinie.

 

I tak wyglada IMHO lepiej i bardziej gustownie niz na tych czarnych felgach.

Gdyby ta felga 16" byla OEM BMW a nie jakis aftermarket to byloby jeszcze lepiej.

Pzdr, MtothaJ

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.