Skocz do zawartości

BMW e39 530d 55GNGL Kutno Korekta


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jakby ktoś się zastanawiał ile może mieć przejechane e39 z 2000roku

http://allegro.pl/okazja-sliczna-530d-climatr-alu-oplacona-warto-i4729772125.html

W Polsce 240tys

 

A w Holandii:

Numer rejestracyjny: 55GNGL

Title: BMW 5 Serie - 530d Automaat Executive

Year: 2001

Mileage: 452.153 km

Registration number: 55-GN-GL

Execution: 530d Automaat Executive

Equipment: Sedan

Transmission: Automaat

Fuel: Diesel

Engine: 2.926

BTW / Marge:: Marge

Color: Zilver

Doors: 4

Verkoper:: Autobedrijf S.B. Admiraal en Zn.

Adres:: Boezemweg 17

Postcode:: 3255 MC

Plaats:: Oude Tonge Bereken de route

Tel.nr:: 0187-641954

Uw tel.nr:: (is niet verplicht)

 

Niestety nie ma daty, kiedy było to ogłoszenie, więc teraz może mieć nawet 2razy tyle.

VIN oczywiście wrzucę jak tylko go otrzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kręcone przebiegi mnie dobijają to jest najgorsza konkurencja w tym biznesie jezeli ktos nie zrobi z tym porządku to dobre auta dalej beda sie wolno sprzedawaly :mad2:

 

Ale bardziej mnie dobijają debile ktorzy to kupują i myślą ze auto ma przekręcone tylko 50 tys km :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahha, dokładnie. Półgówy się napalają na przebieg, zamiast szukać dobrych samochodów.

Dla Polaka 200k km to katastrofa, no chyba, że cofnięty licznik, to co innego.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kręcone przebiegi mnie dobijają to jest najgorsza konkurencja w tym biznesie jezeli ktos nie zrobi z tym porządku to dobre auta dalej beda sie wolno sprzedawaly :mad2:

 

Ale bardziej mnie dobijają debile ktorzy to kupują i myślą ze auto ma przekręcone tylko 50 tys km :duh:

 

takie kręcone o 50tys km też są, tyle że pięcioletnie :mrgreen:

życie jest za krótkie, żeby jeździć dieslem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutno znane z dobrych kręceń, a już samochody z krajów Beneluxu to konik okolicznych handlarzy.

Wielu rodowitych Kutnowiaków pracuje w Holandii, i korzystają z okazji motoryzacyjnych tego kraju, nawet jeżeli nie są pełnoetatowymi handlarzami.

Osobiście odwiedziłem ostatnio komis Dudki (przy trasie Warszawa- Poznań) i okazji w dobrej cenie było pełno, oczywiście wszystkie standardowo ok 150-200 tys, ksiązki serwisowe i mniej, lub gorzej przygotowane do sprzedaży dla przeciętnego Kowalskiego. Ceny atrakcyjne dodam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.