Skocz do zawartości

BMW E46 320 D VIN; WBAAP71020PJ59081


Rekomendowane odpowiedzi

Znów Staszów się kłania :D W opisie handlarski bełkot z wykrzyknikami. Do stanu wk... doprowadza mnie ten durny tekst "rozrząd na łańcuszku" Zdjęcia zewnętrzne odzwierciedlają stan lepszy niż wyszła z fabryki. Cóż, jechać dla przyzwoitości obejrzeć i czym prędzej wracać :lol: Duży plus za ogrom wkładu w przygotowanie auta do prezentacji. Na żywo tak nie wygląda, jestem pewny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe wyposażenie, wygląda ciekawie. Na moje oko lewe tylne drzwi wyróźniają się odcieniem i oba przednie błotniki świecą się jak nowe, ale mogę się mylić. Brakuje wklejki SRS na słupku B po stronie pasażera.

 

Numer podwozia WBAAP71020PJ59081

Kod typu AP71

Typ 320D (EUR)

Typoszereg E E46 (3FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M47DO1

Pojemność skokowa 2.00

Moc 110

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka LEDER CHAMELEON/KIESELGRAU (V3KA)

Data prod. 2003-06-18

 

Składanie Wyposażenie

 

S201A RAPSMETHYLESTER-AUSFUEHRUNG (RME) Zd. do pracy na estrze oleju rzep. (RME)

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S2CDA LM RAEDER STERNSPEICHE 136 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 136

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S354A GRUENKEIL-FRONTSCHEIBE Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S386A DACHRELING Reling dachowy

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

 

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S723A EDITION EXCLUSIVE Pakiet wydania Exclusive

S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

 

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

 

Składanie Wyposażenie seryjne

 

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto lakierowane dookoła i to słabo , lewa strona to istna szachownica, prawa to samo, brak wklejki srs na prawej wnęce to fakt ale uszczelkę niech "dobije" do końca bo nie weszła po demontażu na swoje miejsce, przednie klosze reflektorów z kierunkami depo dopełniają całości :wink: W tej cenie 320d z takim wyposażeniem musi tak wyglądać żeby na niej mógł jeszcze zarobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeździć na oleju rzepakowym :cool2:

 

Od siebie dodam:

-nie zgadzają się koła z nr vin - mają mniejsze et w porównaniu do fabrycznych przez co mocniej wystają na boki

-zawieszenie jest kilka cm niższe niż powinno być

-wymienione bądź pomalowane/obklejone listwy wewnętrzne - nie ma o nich wzmianki w vinie, więc pominny być szare moongrey. Dla edycji exclusive opcjonalne były aluminium saulen i edelholz myrte

 

Dla niewtajemniczonych tapicerka nie jest z prawdziwej skóry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dla niewtajemniczonych tapicerka nie jest z prawdziwej skóry
Do niedawna też tak myślałem, ale jeden z kolegów tego forum zadał sobie trud i to sprawdził, ASO upiera się że to jest skóra, w vin jest zapis LEDER ale mi również jest trudno w to uwierzyć tym bardziej że mam teraz e46 z tą tapicerką kiesel/grau.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używało się określenia "skaj", "derma" itp. W dzisiejszych marketingowych czasach nikt nie kupiłby bmw czy mercedesa z dermą... co innego ze skórą ekologiczną :cool2:

 

W omawianym e46 mamy LEDER CHAMELEON, czyli właśnie taki skaj o fakturze skóry kameleona - fajnie widać to na zdjęciach bocznych poduszek. Jako plus napiszę że widać że ktoś dbał o wnętrze, bo ten materiał jest znacznie słabszy niż skóra naturalna, a na zdjęciach wygląda bardzo fajnie jak na 11 letnie auto :wink:

 

Warto zaznaczyć także że są różne odmiany tych skóropodobnych tapicerek. Obecnie bmw stosuje sensatec, mercedes leder artico. Inne marki pewnie także mają swoje odpowiedniki.

 

Jeżeli ktoś nie miał wcześniej auta z prawdziwą skórą powinien być zadowolony, jednak przy bezpośredniej konfrontacji zdecydowanie skóra naturalna wygrywa :cool2:

 

 

P.S. faktycznie sprzedawcy upierają się przy określeniu skóra :roll: .......... skóra ekologiczna :wink:

dotyczy to zarówno aut jak i mebli czy ubrań :cool2: znak czasów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie wierzcie, chcecie nie: napisałem w sprawie tapicerki CHAMELEON do BMW Polska. Cytuję: "Jedna kwestia mnie bardzo nurtuje, ale nikt nie potrafi jednoznacznie wypowiedzieć się w temacie. Mianowicie czy tapicerka spotykana w e46 LEDER CHAMELEON/SCHWARZ/GRAU (V3TM) jest z prawdziwej czy sztucznej skóry? Będę wdzięczny za odpowiedź!".

 

Odpowiedź, którą otrzymałem: "Wedle naszej wiedzy (sprawdzone w prastarych katalogach) - to jest skóra 100% naturalna."

 

Więc nie wiem. Mogę jeszcze napisać do BMW w DE :mrgreen:

 

P.S. Na klapie brakuje oznaczenia modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź, którą otrzymałem: "Wedle naszej wiedzy (sprawdzone w prastarych katalogach) - to jest skóra 100% naturalna."

 

No właśnie według ich wiedzy :norty: ta tapicerka była stosowana w edycji exclusive (pełne siedzenia oraz boczki drzwi) oraz lifestyle (same boczki foteli). Skóra naturalna nie jest to na 100%, no chyba że gdzieś w dawnych tajnych laboratoriach NRD hodują gigantyczne kameleony :norty: - bo właśnie fakturę skóry tego zwierzaka ma LEDER CHAMELEON :cool2:

 

Jako ciekawostkę jeszcze dodam że w edycji lifestyle można było zamówić tę skórę w kolorze.... niebieskim :cool2:

 

http://www.schmiedmann.com/en/show-recycled-car/E46-Limousine-316I-2003/car-id-1318/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow...jestem pod wrażeniem co można wywnioskować i zauważyć po samych zdjęciach pojazdu...widać na tym forum pełny profesjonalizm, wiedze i umiejętności...powiem tylko tyle Panowie PROPSY DLA WAS i oby takich ludzi jak najwięcej na forum...dzięki i TEMAT DO ZAMKNIĘCIA niech Bunia z olejem rzepakowym czeka na innego właściciela :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego. Mam podobne auto, ale lepiej wyposażone i z dużo mniejszym przebiegiem, w idealnym wręcz stanie. Musiałbyś jednak kilka tysięcy dołożyć. Jakby co to pisz do mnie na priv.

 

Odpowiedź, którą otrzymałem: "Wedle naszej wiedzy (sprawdzone w prastarych katalogach) - to jest skóra 100% naturalna."

 

No właśnie według ich wiedzy :norty: ta tapicerka była stosowana w edycji exclusive (pełne siedzenia oraz boczki drzwi) oraz lifestyle (same boczki foteli). Skóra naturalna nie jest to na 100%, no chyba że gdzieś w dawnych tajnych laboratoriach NRD hodują gigantyczne kameleony :norty: - bo właśnie fakturę skóry tego zwierzaka ma LEDER CHAMELEON :cool2:

 

Jako ciekawostkę jeszcze dodam że w edycji lifestyle można było zamówić tę skórę w kolorze.... niebieskim :cool2:

 

http://www.schmiedmann.com/en/show-recycled-car/E46-Limousine-316I-2003/car-id-1318/page-2

 

To, że można było skórę zamówić w kolorze niebieskim nie oznacza, że musi być sztuczna. Myślisz, że jak skóra jest ostrygowa to polują na prawie białe bawoły? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.