Skocz do zawartości

E90 - Klocki hamulcowe i tarcze


martino_s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wiem że temat był poruszany już kilka razy na forum moje pytanie jednak odnosi się do rozbieżności cenowych zarówno tarcz i klocków. Chciałem wymienić klocki do przodu w swojej E90 mechnik polecił: TEXTAR, ATE, JURIDY lub oryginały. Zauważyłem np na allegro że ceny tych samych klocków tego samego producenta różnią się nawet do 100zł na klockach lub tarczach które są dostępne np w intercars. Biorę pod uwagę marżę ale jeszcze jedna kwestia czy na allegro powyższe części to oryginały jeśli tak to w jaki sposób to rozpoznać pomijając oczywiście ewentualnie dużą różnice w cenie .... ?? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Martino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jestem wielkim zwolennikiem alledrogo, to jak chodzi o tarcze, klocki, plyn haulcowy i olej to bym sie opieral jednak na sprzedawca fizycznym i jeszcze lepiej takiemu znanemu aby nie ryzykowac podroby, link podany przez Remiego jak najbardziej wiarygodny i nawet jezeli bys znalazl taniej to tutaj nie podejmuj ryzyka, kwestia rozsadku.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ceny tutaj:

http://www.czescidobmw.pl/

Kupowałem tu tarcze i klocki przód i tył (Zimmermann). Sporo forumowiczów korzysta z tego sklepu, nie ma obawy, że towar lipny.

 

Również polecam czescidobmw.pl. Moim zdaniem ceny mają bardzo konkurencyjne. Dodatkowo szybka realizacja zamówień i bardzo fajny kontakt z chłopakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze sprawdził tu http://www.mautoczesci.pl/

Mogę polecić :cool2:

 

 

Ewidentnie tu masz najpewniejsze zrodlo a ceny szczegolnie na drozsze czesci sa naprawde dobre

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.