Skocz do zawartości

Uszkodzona roleta bagażnika (e91)


tostao

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy w E9x była automatyczna klapa ale jeśli tak to silniczek z modułem i prowadnice potrzebne

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Cześć, mam problem z roletą bagażnika. mianowicie jeden z uchwytów(lewy) z rolką jest uszkodzony(kręci sie do okola), a drugi ma ruch ograniczony. Przez to od strony uszkodzonego uchwytu roleta nie trzyma się dobrze i podnosi się do góry. Wie ktoś ja go wymontować? Czy może wystarczy go skleić na sztywno w takiej pozycji jak jest ten z prawej?

https://zapodaj.net/711815f8c0cd8.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam serdecznie to mój pierwszy post na tym forum i od razu proszę o pomoc. Od niedawna jestem właścicielem bmw e91 318d a problem mój polega na tym że przestała unosić się do góry roleta bagażnika podczas jego otwierania. Na początek chciałem sprawdzić bezpieczniki i tu prośba ma ktoś z Was rozeznanie który bezpiecznik mógłby ewentualnie odpowiadać za te siłowniczki zwalniające roletę?


Jeszcze jedno , wczoraj dostałem komunikat że mam słabo naładowany akumulator i tak kombinuję czy to może być bezpośrednią przyczyną nieunoszącej się rolety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
U mnie roleta działa aż za dobrze... przy każdym otwieraniu drzwi z kluczyka roleta odskakuje do góry i odblokowuje się Górna klapa z szybą... miał ktoś tak ?

Dodam że dzieje się tak tylko po chwilowym lub dłuższym czasie od zamknięcia. Z góry dzięki

błędne kodowanie bądź uszkodzona wiązka w klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.