Skocz do zawartości

Wymiana opon - Śląsk


ledakar

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Zakupiłem osobno felgi i osobno opony do mojej F30. Muszę połączyć je w komplet i w listopadzie wymienić. Pytanie gdzie Wy to robicie. Wymieniacie opony w ASO, czy korzystacie z serwisów wulkanizacyjnych? Jeśli tak, to jaki polecacie na Śląsku dla run flatów?

 

Pzdr,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Zakupiłem osobno felgi i osobno opony do mojej F30. Muszę połączyć je w komplet i w listopadzie wymienić. Pytanie gdzie Wy to robicie. Wymieniacie opony w ASO, czy korzystacie z serwisów wulkanizacyjnych? Jeśli tak, to jaki polecacie na Śląsku dla run flatów?

 

Pzdr,

 

Marcin

 

Jeżeli masz czujniki ciśnienia to musisz również dokupić komplet,dzisiaj się dowiadywałem,450zł 1szt.w ASO :duh:

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450 zł za jeden mały czujniczek? Coś muszę spytać w moim ASO, bo to trochę naciągana cena.. Ja mogłem kupić komplet nowych run flatów na feldze 16" z czujnikami za 4 tys. zł w ASO. Ale udało mi się kupić jeszcze taniej, więc nie skorzystałem. Dlatego dziwne byłoby gdyby czujniki 1,8 tys. zł, opona 2 tys. zł, to gdzie koszt felgi?

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu przerzucać opon w ASO, raz, że płacisz 3 x więcej, a dwa, że nie wyważą Ci tak dobrze kół, jak porządny serwis.

Poszukaj serwisu, który ma maszynę z nakładkami do ROF. Ja mogę polecić 2 firmy z Wrocławia, które wiem, że mają i maszynę do ROF i porządną wyważarkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię. Sprawdzę tę firmę superfelgi.

 

Na szczęście okazało się, że w mojej F30 nie ma czujników ciśnienia, dlatego też nie muszę kupować kolejnego kompletu czujników :)

 

Jak macie jeszcze jakieś sugestie pod kątem serwisów w Katowicach to dajcie znać :)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne pytanie:

kupuje drugi komplet kol z czujnikami cisnienia, przekladam sam przy dobrej pogodzie/sloneczku i co dalej...

na pewno trzeba dokonac synchronizacji "nowych" czujnikow z komputerem auta

 

Czy mozna to samemu dokonac z poziomu komputera pokladowego? Czy przy kazdym kole jest odbiornik sygnalu i auto poprawnie rozpozna i wyswietli wskazania na ekranie? (czy nie pomiesza przodu z tylem, albo prawo/lewo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdze zawsze do BOMY koło sellgrosa. Moge polecić bo nigdy sie nie zawiodłem.

 

Jest jeszcze intervulkanisier na Koścziuszki tam maja huntera i są w stanie zrobić próbę drogową na bicie opon - tez mogę polecić.

 

Bracików w Chorzowie nie poelcam - mi nalepili 2 ciężarki na siebie, bo im sie nie chciało odklejać a gościowi w s-klasie założyli oponę kierunkową odwrotnie . Dodatkowo za przekładkę RSC 18 - 320 zł zaśpiewali ! i robota na odwal sie bo następny czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.