Skocz do zawartości

Czy F30 ma w standardzie składane oparcia foteli z tylu?


darekme

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Jestem w trakcie zamawiania F30 i mam zagwozdkę: Czy F30 ma w standardzie składane oparcia foteli z tylu czy są one tylko w "pakiecie załadunkowym" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, nieźle bym się zdziwił jak bym tego nie zamówił. Dobrze, że klamki i wycieraczki są bez dopłaty ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polskich salonach składane siedzenia np.są dostępne w pakiecie Polskim ,cena pakietu to coś.ok 7000zł.Jest tam również pakiet oświetlenia zewnétrznego,biksenony ze spryskiwaczami,pakiet schowków ,system załadunkowy,przedni podłokietnik przesuwny ,tylni podłokietnik.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega zamawia chyba 335i, w tej wersji silnikowej większość z "pakietu dodatkowego oświetlenia" już powinna być w standardzie (min. oświetlenie lusterek, lampki do czytania czy oświetlenie w przestrzeni na nogi z przodu), brakuje chyba tylko oświetlenia w klamkach zewnętrznych i boczkach drzwi (imho - zbędne).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziś 335i z M-Pakietem. No niestety trochę się te opcje dublują. Z Polskiego pakietu potrzebuję tylko ksenony, czujniki parkowania i podłokietnik przesuwany ze schowkiem no i te oparcia. Akurat te wszystkie opcje osobno kosztują minimalnie drożej niż cały pakiet, pomimo, że większość pozostałych opcji z tego pakietu i tak już są albo w 335i (otwór na narty) albo w M-pakiecie (podświetlanie ambientowe).

Dobrze, że sprzedawca mi zwrócił uwagę na te oparcia. Chociaż z drugiej strony pewnie będę ich używał raz w roku więc może się okazać, że taniej jest wynająć taxi bagażowe niż dopłacać za nie:)

No nic, detale. Teraz dłuugie miesiące czekania (zamówiłem produkcję z 2015).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.