Skocz do zawartości

Bmw E61 530d Zwoleń WBANS71050CP30957


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/bmw-530d-e61-m-pakiet-xenon-panorama-alu-18-serwis-i4685021396.html

 

Poważnie zastanawiam się nad oglądaniem tego samochodu, ale mam 400km więc może ktoś coś o tym aucie wie.

Wiem na pewno że licznik jest po korekcie, minimum ma 260tyś a może więcej.

Przebieg 260 mnie nie przeraża, byle nie miał 350tyś.

Cena uważam że nie jest okazyjna ale nie szukam okazji tylko dobrego auta.

44900+6tyś opłat.

Numer kontaktowy do mnie jeśli ktoś by mi mógł pomóc 790 445 908.

 

 

 

 

Numer podwozia WBANS71050CP30957

Kod typu NS71

Typ 530D (EUR)

Typoszereg E E61 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M57/T2

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor SCHWARZ 2 (668)

Tapicerka LEDER DAKOTA/SCHWARZ (LCSW)

Data prod. 2006-01-23

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S261A SEITENAIRBAG FUER FONDPASSAGIERE Poduszka bocz. pasaż. na tyln. siedz.

S2NPA M LM R. DOPPELSPEICHE 135 M NOTLAUF Obr. BMW ze st. le. M podw. spr. 135

S316A AUTOMATISCHE HECKKLAPPENBETAETIGUNG Autom. uruchamianie tylnej klapy

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S339A SHADOW LINE Shadow-Line

S386A DACHRELING Reling dachowy

S402A PANORAMA GLASDACH Dach panoramiczny elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S464A SKISACK Worek na narty

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4M3A INTERIEURLEISTE ALU CUBE PURE Listwy wewnętrzne Alu Cube Pure

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S5ACA FERNLICHTASSISTENT Asystent świateł drogowych

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S616A BMW ONLINE BMW Online

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S633A HANDY VORB. BUSINESS/BLUETOOTH-SCH. Instalacja tel. kom. Business

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam takich frajerów ktorzy szukają aut z przestawionym licznikiem :duh: inaczej takich ludzi nie mozna nazwać

Ty myślisz ze w aucie sie przestawia o 100 tys licznik :duh: min 200 tys a znam przypadek on350 cofnięty w e60 i frajer kupil pod TESCO .

Jedz kupuj i załatw sobie koszulkach nadrukiem wydymali mnie :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie aukcje z tyloma fotami zawsze odpychały, a jeśli bym wiedział o cofce licznika i w dodatku nie wiadomo z ilu km to nawet chwili bym się nie zastanawiał.

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlarz ci powiedział ze cofnął z 250 na 217? Albo ty jestes nienormalny albo on ,mysle ze jednak ty jak wierzysz w takie brednie ,ja mysle ze cifnol z350 lub wiecej na 217 a nie z 250 bo inny chwalił by sie oryginalnym przebiegiem 250 .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat zrozumiałe że przebieg samochodu dla polaka musi być w okolicach 200tyś bo inaczej się nie da sprzedać auta, jeśli miał 265tyś. to zdjęli mu 40tyś i już ładniej wygląda, ale mniejsza z tym przebiegiem, w aso sprawdzone i nie zrobił nagle w ostatnie pół roku 150tyś zeby mieć 400.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chcesz świadomie wydać 50 klocków na samochód z kręconym przebiegiem :jawdrop: cwaniaczki wiedzą że dla polaczka lepszy kręcony z Mpakiem niż pewniak bez Mpaku i wodotrysków :duh: jedź i oglądaj, na miejscu spiszesz umowę z niemcem, dane znajdziesz w briefie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz co zmienia ten kręcony licznik?? Jeśli wiem że auto jest regularnie serwisowane i znam wszystkie przebiegi to jeśli na końcu ktoś mu zdjął z 260 na 217 to jakie ma to znaczenie?? Na pewno auto się przez to rozleci i będę miał same problemy.

Samochód biorę opłacony z pełną fakturą więc nie wiem po co takie bezsensowne posty, nie masz nic w temacie konkretnego do napisania to nie ma co ścierać klawiszy.

Jak zawsze piszą osoby które nic nie wnoszą do tematu, a wystarczy tylko przeczytać wszystkie informacje których napisałem dużo i wyciągnąć wnioski a nie kogoś wyśmiewać.

Szukam E61 tylko i wyłącznie w oryginalnym M-pakiecie, zwykłe nie wchodzi w grę choćby miała 200tyś, po prostu jest to całkiem inny samochód a dokładaniec to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zgadzasz się być jawnie walony bez wazeliny. Co za różnica czy 50tys czy 200tys? Jesteś oszukiwany i godzisz się na to. Myślisz że handlarz się zgodzi abyś 20% kasy zapłacił lewymi banknotami? Jak licznik skręcił to może coś jeszcze ma za uszami? Zręsztą to jest Twoja kasa. Jeśli Ci to nie przeszkadza to ok, Twoja sprawa i nic mi do tego :)

 

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak by było tych samochodów dużo to pewnie bym nie miał takiego problemu, ale niestety takich samochodów jest bardzo mało i 95% od handlarzy.

Nie ma się co oszukiwać że 530 czy 535 kupi się z przebiegiem 200tyś. większość sprowadzonych ma przebiegi 300-700 i taka jest prawda a w Polsce wszystkie mieszczą się 150-280tyś. i wyglądają jak śmietniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo jak by było tych samochodów dużo to pewnie bym nie miał takiego problemu, ale niestety takich samochodów jest bardzo mało i 95% od handlarzy.

Nie ma się co oszukiwać że 530 czy 535 kupi się z przebiegiem 200tyś. większość sprowadzonych ma przebiegi 300-700 i taka jest prawda a w Polsce wszystkie mieszczą się 150-280tyś. i wyglądają jak śmietniki.

Wiesz dlaczego? Bo wszyscy chcecie płacić jak za 520i ! Dlatego ich u nas nie ma, są tylko kręcone, po to żeby cię bylo na niego stać ! Zapłacisz za takie auto 70tys (za 535d) po oplatach? No nie, bo za taką kasę ludzie w tym dziale wklejają F10 :duh: wytłumaczyłeś sobie że nie jesteś strzelbą czyli że handlarzyk nie łamie cię w połowie i nie ładuje od tyłu i już jesteś szczęśliwym jej posiadaczem. Kupuj ,po twojej argumentacji jestem nawet Za :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie dziada, bo nim nie jestem.

Jak sam widzisz nie szukam auta za 30tyś zł a przedział cenowy jest za taki samochód 35-50tyś zł.

Tak więc patrze na najdroższe auta z tego rocznika (innego lepszego nie ma w ofertach), a w temacie nikt nie napisał żadnego argumentu za lub przeciw są tutaj tylko odpowiedzi obrażające mnie.

Takie posty mógł napisać każdy kto nie ma zielonego pojęcia o samochodach.

Tak czy inaczej bardzo dziękuję za sensacie, bardzo śmieszny ze mnie gość bo chce kupić samochód za 50tyś zł który dyskwalifikuje stan licznika BRAWO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.