Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Czy ktokolwiek coś wie o tym samochodzie. Samochodu jeszcze nie widziałem, po pozytywnej weryfikacji na forum chętnie go obejrze, i ewentualnie sprawdze w ASO.

 

 

Wyposażenia VIN nie byłem w stanie rozkodować, nie wiem czemu. Ostatni przegląd w serwisie w DE w 2012r-174 tysiące (z książki serwisowej info, do weryfikacji). Nie napisane bez wypadkowy, podobno coś było, ale nie wiadomo co:) czy wypadek czy stluczka parkingowa.

 

pozdrawiam:)

Edytowane przez marian11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych zdjęciach to widać tylko ze to bmw ,o stłuczce zapomnij auta z tego roku wozi sie po konkretnym strzale bo wtedy to ma sens ,podluznice [BAD] itp.

Podstawa to jechać z blacharzem lub lakiernikiem ,a dopiero potem tracić kase na aso.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzik ale powiedz sam ile wg Ciebie powinno kosztować e9x 330d z 2008roku z przebiegiem prawie 250tys???

Bo ja z pewnością nie zapłaciłbym nawet 60tys

 

Żeby było jasne nie sugeruje, że dzwona nie było czy coś, ale wg mnie cena wcale nie jest wielce zaniżona. Jakby auto miało 120 - 150tys przebiegu to może ale w tym przypadku przebieg czyni z tego auta kiepski towar do sprzedaży nawet mimo białego koloru i Mpakietu.

Pomyśl, że pojeździsz dwa lata i auto będzie miało ponad 300tys - i co z nim wtedy zrobić? Chyba ubezpieczyć i spuścić ze skały, bo w PL za normalne pieniądze się go nie pozbędziesz

 

BTW w czerwcu wystawiał ją za 73tys

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-330d-dpf-touring-aut-m-paket-neuwied/199348262.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT&categories=EstateCar&noec=1

 

 

Tu masz ładne

 

 

 

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-330d-dpf-touring-aut-neuruppin/198458864.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT&categories=EstateCar&noec=1

 

 

 

 

A takie sie wozi

 

 

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-330d-dpf-touring-aut-obernkirchen/198963647.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=specifics.mileage&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=15&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=110&minPowerAsArray=KW&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&maxFirstRegistrationDate=2008-12-31&features=NAVIGATION_SYSTEM&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED&categories=EstateCar&noec=1

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lutym tez byla wystawiona i to za prawie 80k. skany ksiazki mam, serwisowane caly czas w niemczech w niby Cloppenburg GmbH. (ktos na forum jest w stanie historie sprawdzic? zaplace:) Tez chciałbym z nizszym przebiegiem, ale patrzac w PL wydaje mi sie to nieralne. Budżet mam większy niz te 66k, ale nowego z salonu nie kupie;x Moze ktos z forum swoją perełke sprzeda;d

 

Z samochodem czekam dalej moze ktos go ogladal wkoncu troche juz stoi.Klienci podobno dzwonią i sie umawiają ale jeszcze nikt nie przyjechał. Moze kazdy sie boi tego przebiegu, przeciez kazdy sprowadzony samochod ma ponizej 200, niewazne czy 5 czy 15 letni;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przebieg, jeśli prawdziwy to żaden problem. Nie wiem jak można się go bać.

 

Ależ ja absolutnie nie mówię, że należy się go bać :nienie: :nienie: (co najwyżej można się bać czy jest oryginalny)

 

Mnie chodzi o to, że ten przebieg w znacznym stopniu wpływa na obniżenie wartości pojazdu przy odsprzedaży i dlatego też w PL auto stoi od lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, wiem, w Polsce tak jest, ale to auto jest tak mega dobrze wyposażone, a wyposażenie w BMW kosztuje dużo.

Przebieg może i duzy, ale przy odpowiednim serwisie i dbałości rtakie auto nie nosza prawie śladów użytkowania.

 

Rozumiem, że nie dasz 60k pln i spoko, ale są tacy co dadzą. Nie przeraża mnie osobiście przebieg w ogóle. Znam ludzi, którzy mają ponad 300k km w 330d i auta smigają super, ale fakt, że wszystkie te auta były skrupulatnie serwisowane w ASO. No coś za coś. Chcesz jeździć autem, które ma 3.0d N57 to niestety musisz wybrać, albo płacisz 60k pln za 6 letnie z przebiegiem 200k+, albo kupujesz 320d z przebiegiem 100k km.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko idąc tym polskim tokiem rozumowania, to jak masz juz te 85k pln to szukasz juz 2010 rocznika z tym przebiegiem i tak kolko sie zamyka. To auto kosztuje tyle ile jest warte na zachodzie a nie w mniemaniu typowego Polaka. Już widzę jak płacisz 85k zł za 6 letnie BMW nawet z przebiegiem 100k km :)

 

Przeciez w Polsce takie auto jest też nie do sprzedania.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto kosztuje tyle ile jest warte na zachodzie

I właśnie do tego zmierzałem :cool2:

 

A co do kupna 6letniego 330d za 85tys to za porządny egzemplarz z oryginalnie niskim przebiegiem, spokojnie bym tyle zapłacił. :cool2:

Co za różnica czy 2010 czy 2008 - rocznikiem się nie jeździ, dla mnie ważne byłoby tylko że auto jest po lifcie bo pre LCI zwyczajnie mi się nie podoba.

W całej europie to przebieg w największej mierze kształtuje ceny samochodów a nie rocznik. Tylko nasze Polaczki, chcą mieć jak najświeższe auto i na ich potrzeby powstał ulubiony tekst handlarzy: "rok modelowy"

 

Wracając do tematu - auto ma naprawdę zacne wyposażenie, oryginalny Mpakiet i jest w najmodniejszym kolorze, jeśli tylko przebieg i późniejsza odsprzedaż nie będzie przerażać zainteresowanego to raczej warto przyjrzeć mu się bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do kupna 6letniego 330d za 85tys to za porządny egzemplarz z oryginalnie niskim przebiegiem, spokojnie bym tyle zapłacił. :cool2:

Co za różnica czy 2010 czy 2008 - rocznikiem się nie jeździ, dla mnie ważne byłoby tylko że auto jest po lifcie bo pre LCI zwyczajnie mi się nie podoba.

W całej europie to przebieg w największej mierze kształtuje ceny samochodów a nie rocznik. Tylko nasze Polaczki, chcą mieć jak najświeższe auto i na ich potrzeby powstał ulubiony tekst handlarzy: "rok modelowy"

 

Wracając do tematu - auto ma naprawdę zacne wyposażenie, oryginalny Mpakiet i jest w najmodniejszym kolorze, jeśli tylko przebieg i późniejsza odsprzedaż nie będzie przerażać zainteresowanego to raczej warto przyjrzeć mu się bliżej.

 

tez bym był w stanie zapłacić te 80-85k jeśli tylko bym miał 100% pewności ze wszystko jest ok, odsprzedaż mnie nie przeraża, myślę ze z 5 lat pojeżdżę co najmniej, jak się nie sprzeda to dam żonie :mrgreen:

 

Czy ktoś z forum jest wstanie sprawdzić historie serwisowa za oplata (priv) ?:)

 

co z VINEM? wszystko się zgadza bo nie jestem w stanie rozkodować wyposażenia.

Edytowane przez marian11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz pewne auto za 85k pln z 2008 roku LCI z przebiegiem 100k km pewnycm to zapraszam :). Ale wiadomo, że na pewno nikt tutaj z takiej oferty nie skorzysta, bo w Polsce jeździ się właśnie rocznikiem :)

 

Po za tym, nie do konca się zgodzę, że ten rocznik nie ma takiego znaczenia. Z doświadczenia wiem, że czas zabija samochody szybciej niż przebieg.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegos brakuje z wyposazenia?

 

1CA:

Selection cop relevant vehicles

1CB:

Co2 content

1CD:

Brake energy regeneration

2ME:

M l.-a.w. double spoke 194 m/mix.t.

205:

Automatic transmission

249:

Multi-function for steering wheel

322:

Comfort access system

337:

M sport package

4AB:

Fine-wood trim burr walnut

4AE:

Armrest front retractable

4UA:

Semi-electr. adj. both front seats

423:

Floor mats, velour

428:

Warning triangle

431:

Interior rr vw mirror w aut anti-d

481:

Sport seats f driver/front passenger

493:

Storage compartment package

494:

Seat heating f driver/front passenger

5AC:

Autom. high-beam headlights control

502:

Headlight washer system

507:

Park distance control (pdc)

521:

Rain sensor

522:

Xenon light

524:

Adaptive headlights

534:

Automatic air conditioning

541:

Active cruise control

6AA:

Bmw teleservices

6AB:

Control teleservices

609:

Navigation system professional

612:

Bmw assist

614:

Internet preparation

615:

Extended bmw online information

616:

Bmw online

620:

Voice input system

633:

Prep.mob. ph. business bluet.interf.

676:

Hifi loudspeaker system

698:

Area-code 2

7RS:

Comfort package

7R7:

Innovation package

7SP:

Navi professinal w.handyprep.bluetooth

7XA:

M leath.steering wheel w.paddles/multi

704:

M sport suspension

715:

M aerodynamics package

760:

Individual high-gloss satin chrome

775:

Individual roof-lining anthracite

8SC:

Country spec. release of teleservice

8SP:

Cop control

801:

Germany version

863:

Europe/dealer directory

879:

German / on-board documentation

321:

Exterior parts in body color

520:

Foglights

548:

Speedometer with kilometer reading

851:

Language version german

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wróciłem z dlugiej wycieczki :twisted:

 

Samochod z zewnatrz jak i wewnatrz prezentuje sie zajebiscie, to jest to czego szukalem. Mechanicznie niczego zlego nie widac. (nie byl na podnosniku, za pozna godzina zeby gdziekolwiek podjechac, wiec oddolu go nie widzialem). Jechac to jakos jedzie, nie jechalem nigdy automatem to nie mam porownania:) Wyposazanie tez niczego sobie, ale to drugorzedna sprawa.

 

Malowana była maska + blotnik- ok to mi nie przeszkadza.

 

Wlasciciel nie twierdzi ze auto jest bezwypadkowe, mowi ze cos bylo ale nie wie co. Ja tym bardziej nie wiem.

Edytowane przez marian11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakby to nie wyszło to kupiłbyś go bez sprawdzenia? Nie mówię o aso, bo oni tylko olej i klocki potrafią wymieniać, ale o warsztacie, który ogarnia bmw.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to nie wyszło to kupiłbyś go bez sprawdzenia? Nie mówię o aso, bo oni tylko olej i klocki potrafią wymieniać, ale o warsztacie, który ogarnia bmw.

 

przy tej kwocie w ciemno bez sprawdzenia nigdy bym nie kupil, ale napewno znajdzie sie ktos kupi, tez mialem go sprawdzac w aso albo u kogos kto ogarnia bmw, ale najpierw chcialem jechac i ogarnac to na wlasne oczy. Najbardziej mnie ciekawi co sie dzialo z tym samochodem :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokładnie była ta szpachla? w którym miejscu na słupku? Bo jak mniej więcej na tej samej wysokości to bardzo prawdopodobne, ze ktoś zmieniał dach i szpachla jest tylko w miejscu spawów? co ze słupkami środkowymi? mierzyliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam identyczne auto tylko czarne, całkowicie bezwypadkowe, z pełną historią serwisową, troszkę lepiej wyposażone i z mniejszym przebiegiem i za te pieniądze nie oddałbym go nigdy w życiu. Lepiej to dobrze przemyśl czy nie dołożyć, poczekać i mieć porządne, uczciwe auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.