Skocz do zawartości

Koła e46!


BMWZTS

Rekomendowane odpowiedzi

Po zdjęciu opon tylne okazały się cięższe niż przednie(przełożyłem je). Zdziwiłem się, bo nigdy wcześniej sie z tym nie spotkałem. Dodam też że podczas jazdy (gdy opony cięższe były z tyłu) szumiało. Teraz gdy są na przodzie szumi z przodu. Co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rok produkcji opon.

Zdarza się że opony są tego samego modelu, ale innej daty produkcji i się różnią rzeźbą bieżnika. Jest prawie taki sam, ale inny.

Masz dwie marki, więc i dwa różne bieżniki więc może być różnica w wadze, a i jeden rodzaj może szumieć, a inny nie.

A może ktoś Ci odwrotnie założył bieżnik (inside na zewnątrz, lub co mało prawdopodobne kierunek w drugą stronę)

 

A ta waga to jaka jest różnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Data produkcji jest zawarta w numerze dot. Jak mocno szumią to znaczy, że są wyząbkowane, czyli do kosza. Sprawdź jeszcze ich nr dot.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nigdy nie używałem Run On Flat, ale z tego co czytałem to są one głośniejsze. Ostatnio znajomy kupował nowe zimówki do swojego auta ROF, to są naprawdę cięzkie i wyglądają jakby miały bardzo dużo gumy nalanej. Pewnie też dlatego są głośniejsze. Tak ma być. Moim zdaniem możesz jeździć. Będzie tylko lipa, bo jak złapiesz kapcia to nawet tego nie zauważysz. Ta opona nie robi się płaska jak się przebije. Trzeba wtedy mieć czujniki ciśnienia. Na przebitej daleko nie zajedziesz, a nawet nie będziesz wiedział że masz przebitą.

Poczytaj np tu:

http://www.opony.com.pl/artykul/run-flat-wady-i-zalety/?id=125

W necie jest pełno artykułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do planowania przebicia opony.. trzeba wiedzieć kiedy ktoś żartuje ;)

 

no przez internetowe forum ciężko czasem zrozumieć nie zrozumiałe żarty :) a tutaj się można wszystkiego spodziewać szczególnie po odwiedzinach tego forum przez Stanisława ,obrało formę bardzo ko medialną dlatego takie moje podejście ,wybacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.