Skocz do zawartości

E39 530i M-pak WBADT51020CE71909


Rekomendowane odpowiedzi

WBADT51020CE71909

http://allegro.pl/piene-bmw-530i-231km-manual-oryginalny-m-pakiet-i4653605978.html

Przebieg raczej mało realny, może uda się ją jutro obejrzeć to zobaczę co jest w KS

Wydaje mi się czy przód wysoko stoi, przynajmniej jak na Mpak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może silnik wyjęty i dlatego wysoko stoi :mrgreen: a na poważnie to

ZAPRASZAM Z CZUJNIKAMI DO MIERZENIA GRUBOŚCI POWŁOKI LAKIERNICZEJ,

JEŻELI TAKIEGO NIE POSIADASZ, UŻYCZĘ SWÓJ PROFESJONALNY NA MIEJSCU!!!!!!!!!

Lewy przedni błotnik ciemniejszy od reszty ,cała prawa strona cieniowana, fajnie widać odcięcie pod tylną prawą lampą, dobrze że ma ten profesionalny czujnik :mrgreen: albo wyganiał rdzę albo :roll: to już trzeba na miejscu sprawdzać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może silnik wyjęty i dlatego wysoko stoi :mrgreen: a na poważnie to
ZAPRASZAM Z CZUJNIKAMI DO MIERZENIA GRUBOŚCI POWŁOKI LAKIERNICZEJ,

JEŻELI TAKIEGO NIE POSIADASZ, UŻYCZĘ SWÓJ PROFESJONALNY NA MIEJSCU!!!!!!!!!

Lewy przedni błotnik ciemniejszy od reszty ,cała prawa strona cieniowana, fajnie widać odcięcie pod tylną prawą lampą, dobrze że ma ten profesionalny czujnik :mrgreen: albo wyganiał rdzę albo :roll: to już trzeba na miejscu sprawdzać .

dobry monitor i dobre oko :D w takim razie po co pisze taki tekst z czujnikem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja uwielbiam ten tekst :mrgreen:

JEŻELI NAOGLĄDAŁEŚ SIĘ JUŻ "SUPER OKAZJI", ZROBIŁEŚ SETKI KILOMETRÓW ORAZ STRACIŁEŚ NIEZLICZONY CZAS OGLĄDAJĄC POSZPACHLOWANE ULEPY Z COFANYMI LICZNIKAMI, JUŻ WIESZ ŻE SZKODA NA TO WSZYSTKO NERWÓW, PIENIĘDZY I CZASU, DLATEGO ZAPRASZAM DO MNIE, NA PEWNO SIĘ NIE ZAWIEDZIESZ, BO TO CO W OPISIE ORAZ NA FOTKACH JEST W RZECZYWISTOŚCI NA MIEJSCU !!!!!!!!!!!!!

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisał w ogłoszeniu że auto ma oryginalny lakier tylko, że jest bezwypadkowe. Każdy kto się bawił polerką i miernikiem wie, że malowane auto można zrobić na 150 mikronow bez problemu.

 

Po co się pastwic? ...bez oglądania? Obejrzeć i zdac relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja jestem uprzedzony do Radomia, miesiąc temu byłem oglądać 530i w kombiaku. W jednym na wejściu przebieg się nie zgadzał z ogłoszeniem,zawiecha zamiast idealnej wytłuczona, a druga to juz w ogóle historia, niby niepalona a cala w środku poprzypalana fajami, niby na kołach dopiero co przyjechała, a okazało się, ze lorą i stoi tyle, ze tarcze gruba rdza pokryte i tak mógłbym wymieniać... Typ powiedział ze oni te ogłoszenia na kopiuj wklej lecą, wiec jak to komis to możesz się grubo rozczarowac i poważnie maja gdzieś, ze z drugiego końca polski będziesz lecial bazując na ich bajkach z ogłoszenia i potwierdzeniach telefonicznych glupot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.