Skocz do zawartości

spryskiwacze,mycie intensywne znikło ???


JACA

Rekomendowane odpowiedzi

1.przeczytałem wszysko co mi wyszukiwarka znalazła o spryskiwaczach i lipa

 

2.mam kłopot z myciem intensywnym tzn,przez jakiś czas działało ok

potem z przerwami--ja klikam i raz dział /raz nie

 

3.sprawdziłem wszystkie bezpieczniki w samochodzie ---są OK.

 

4.PRĄD DO POMPKI od małego zbiorniczka nie dochodzi :?: :?: :?:

 

5.który przekażnik jest odpowiedzialny za prawidłową pracę spryskiwaczy w e32 3.5 l :?: :?: :?:

 

6.czy dzwignia od sterowania pracą wycieraczek jest ROZBIERALNA :?: :?: :?:

 

7.CZY PO DRODZE od dzwigni do pompki są jakieś kości/złączki itp,gdzie mogło zaśniedzieć :?: :?: :?:

 

8.styki pompki oraz kable w złączce przy niej mam czyste

 

9.wszystkie pozostałe funkcje pracy wycieraczek działają poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaśniedziały styki , po przeczyszczeniu i nasmarowaniu wazeliną bez kwasową wszystko zaczęło działać oki.

Z tego co pamiętam trzeba podważyć , wepchnąć w głąb , od strony kierownicy i tablicy liczników delikatnie ale dość zdecydowanie , malutkim śrubokręcikiem takim do skręcania okularów.

Pozdrawiam Kanap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem z każdej strony i mam takie odczucie,że jak mocniej się posiłuję to niedługo dam ogłoszenie KUPIĘ WAJCHĘ OD WYCIERACZEK-CAŁĄ

 

NAPEWNO w środku są jakieś zatrzaski co trzymają 2 części razem-czy duże są :?: i czy z każdej strony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej byłem rozebrałem i opisuje, tylko skup się bo może to być cięzko zrozumieć:

w połowie ''długości'' przełącznika jest szparka , weź coś cienkiego a szerokiego na około 5mm i naciśnij w połowie wysokości przełącznika- niezbyt mocno, i zacznij przekręcać tym '' płaskowniczkiem'' , przełącznik powinien się minimalnie rozchylić i jak dobrze się przypatrzysz to zobaczysz zaczepiki które to należy delikatnie nacisnąć i wtedy to prawa połowa przełącznika zejdzie a pod nią zobaczysz styki które to należy przeczyścić i nasmarować.

Pozdrawiam i owocnego rozbierania bez kupowania Kanap.

 

P.S.

 

Mam nadzieje że coś z tego mojego bełkotu zrozumiałęś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prąd dochodzi do pompy a ta nie pompuje to stawiam na silniczek pompki , albo jakiś syfek dostał się do turbinki i zablokował ją, co spowodowało że silnik pracuje ale turbinka nie - oś silniczka jest stalowa a turbinka plastykowa i w miejscu połączenia mogło dojść do zerwania połączenia- ale wątpię stawiam na silnik. Sprawdź czy słychać prace silniczka.

Pozdrawiam Kanap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.