Skocz do zawartości

BMW E46 318Ci Coupe LIFT M-PAKIET CHORZÓW WBABD910X4PK60271


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co tym aucie? Wygląda dość fajnie, wie ktoś coś więcej? http://allegro.pl/show_item.php?item=4587670475

 

 

Numer podwozia WBABD910X4PK60271

Kod typu BD91

Typ 318CI (EUR)

Typoszereg E E46 (2FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik N42

Pojemność skokowa 2.00

Moc 105

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT)

Data prod. 2003-05-22

 

Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S169A ABGASNORM EU3 Redukcja spalin EU 3

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II

S358A KLIMAKOMFORT-FRONTSCHEIBE Szyba frontowa klimatyzacji komfort

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S464A SKISACK Worek na narty

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S640A AUTOTELEFONVORBEREITUNG Instalacja pod montaż tel. uniwers.

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid.

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Dummy-SALAPA

S861A AENDERUNG CODIERDATENSATZ Zestaw danych bez EOBD

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S926A ERSATZRAD pełnowartościowe koło zapasowe

S984A KODIERUNG WARTUNGSINTERVALL Kodowanie częstotliwości przeglądów

S993A MODELLJAHRESCODE Kod dla roku modelu w numerze FG

 

Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/76be872135ea3590.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ten przód taki krzywy nic do siebie nie pasuje, ciekawe czy te BBS są aby ori, brakuje uszczelki zderzaka po podniesieniu maski tylko pytanie czy w Mpakiecie ona także wystepowała??? tu pytanie dla posiadaczy Mpaka, jeden "klips" prawej lampy/klosza urwany ;) poza tym wygląda przyzwoicie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to są BBS RC z kapslami od RS.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, myślisz, że tu wszyscy mają rentgen w oczach? Jedź z nim na serwis, to Ci powiedzą czy nie poskładane z dwóch. Kolega PPGG wyraził swoje zdanie o przodzie tego samochodu - siedząc na tyłku przy kompie nic więcej nie zweryfikujesz.

 

Wyposażenie całkiem niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz dobrze sprawdzić to auto jedz do Krystiana powołaj sie na

mnie

I on ci to sprawdzi z tego co wiem przyjeżdżają do niego na sprawdzenie auta które maja litanie na jedna stronę a4 co do wymiany a jeżeli chcesz sprawdzić lakier i blachę to mogę to zobaczyć po powrocie we wtorek

Zanim utopisz kasę sprawdź dokładnie bo przy sprzedaży to ty będziesz oszustem bo to twoje auto już będziesz kiedyś sprzedawał i nie pomoże głupia gadka ze to ty tak kupiłeś ,

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche taki wies tunning :-/1.8 i bbsy, ktore w oryginalne kosztuja 8 tysiecy do tego bita z przodu i spojk schnitzera... Wizualnie dla mnie bardzo kiepsko ale jesli komus sie podoba to ok.. Pomysl tylko jak staniesz na swiatlach taka mega wygladajaca fura a typ w starym civiciu zostawi Cie od razu daleko w tyle... :-(
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl tylko jak staniesz na swiatlach taka mega wygladajaca fura a typ w starym civiciu zostawi Cie od razu daleko w tyle... :-(

Nie każdy kto kupuje BMW, musi być później mistrzem na 1/4 mili.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej no ok to mozna kupic takie autko bez takiej wizualizacji lub delikatnie je podrasowac zwykla lotka na klapie jak tak zrobilem. Kupujac takie auto ma sie wrazenie ze ma min z 3 litry pod maska. I wracajac do tematu w mojej opinii w tej cenie mozna znalezc, cos lepszego;-) Zauwaz brak jakiegokolwiek zdjecia wnetrza silnika oraz chociazby bagaznika czy ksiazeczki aso niezbyt dobrze wrozy temu autu... Edytowane przez Dawid1984
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl tylko jak staniesz na swiatlach taka mega wygladajaca fura a typ w starym civiciu zostawi Cie od razu daleko w tyle... :-(

Nie każdy kto kupuje BMW, musi być później mistrzem na 1/4 mili.

 

zdecydowanie popieram, mimo iż mam 23 lata i 200 koni pod maską rzadko daje się sprowokować młodemu gniewnemu z golfa lub hondy :) jade kulturalnie i doganiam takiego delikwenta na następnych czerwonych światłach i zasysa mi do środka jego opary spalonego oleju bo tak się chłopaczyna przecież śpieszył..:D

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to auto z wyglądu mi pasuje, wolałbym czarny kolor :D Co do felg to i tak wymieniłbym na oryginalne bmw. Auto ma mi służyć do jazdy nie do wyścigów dlatego szukam 318 albo 320. Na allegro ciężko o coś konkretnego po lifcie, jeszcze jest jedna 318 z Leszna za 32tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl tylko jak staniesz na swiatlach taka mega wygladajaca fura a typ w starym civiciu zostawi Cie od razu daleko w tyle... :-(

Nie każdy kto kupuje BMW, musi być później mistrzem na 1/4 mili.

 

zdecydowanie popieram, mimo iż mam 23 lata i 200 koni pod maską rzadko daje się sprowokować młodemu gniewnemu z golfa lub hondy :) jade kulturalnie i doganiam takiego delikwenta na następnych czerwonych światłach i zasysa mi do środka jego opary spalonego oleju bo tak się chłopaczyna przecież śpieszył..:D

Heh no wiadomo, ale z 2 strony jak stanie kolo Ciebie jakas konkretna fura i konkretny wlasciciel i bedzie godz pozna wieczorowa to tez odpuscisz? Tutaj w przypadku tej mocy silnika i dosc agresywnego wygladu bedzie to dosc czesto pewnie mialo miejsce;-) Widze jednak ze przyszly nabywca czlowiek z glowa ori felga bedzie tu ladnie lezec;-), ale i tak cena droga dosc... Proponuje spr auto w aso.

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak :

Koło 8-9 lat temu podczas weekendowych wieczornych vs i wyszukiwaniu przeciwników - wtedy jeździłem astrą gsi 16v 150km w lekkiej budzie względnie na tamte czasy dawało radę a ja nadrabiałem zawsze szybkim startem i szybką zmianą biegów - dostałem po dupie od jakiegoś audi w kombi w benzynie chyba biturbo albo zwykłe turbo, chyba to było a6 ale głowy nie dam - możliwe, że inna marka ale benzyna bi turbo kombi 2 wydechy - zdziwiłem się że stary ciapek kierowca w ogóle próbował mnie doganiać ale jak już mnie wciągnął ( kill okrutny ) to wprowadził mnie w jeszcze większe zdziwienie - nieważne.

Konsensus - podjechał do mnie na następnych światłach - szyba w dół, ja z kumplem lekko zdziwieni - otwiera okno i stwierdza - coś, że co mi po wyciu jak wyje wygląda jakby miało jechać a nie jedzie.

Wyć nie wyła, bo był srebring ori ale fakt na przelocie to cichy jak hybryda nie był, zawias koni z regulacją, bortet t na 8,5 czy 9 cala na r15 naciągu to może i coś wyglądała w seri zbierała się bardzo dobrze a miałem mocną sztukę więc nie miała zamulonych 8 sek ale znacznie mniej.

Każdy odbierze historyjkę jak chce i jej przesłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie możesz kupić 320d 150KM a to wogole inna bajka inny moment obrotowy, nie jezdziles to nie masz porownania. Takie 318Ci 143KM w realnym odczuciu jakby mialo 110KM a w 320d masz 150KM REALNYCH bo moment jest naprawdę fajny, jak trafisz dobrą sztukę to będziesz zadowolony. Nie mówiąc o spalaniu gdzie benzyna 8,5-10litra a ten diesel 4,5-6litra poza tym wygląd i frajda z jazdy to podstawa w bezwypadkowym aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z najdroższych silników na Allegro a dlaczego? Bo sie psuje na potegę zobacz po ile stoją silniki 6 cylindrowe w benzynie , ceny niskiego bo

te silniki sie wogole prawdie nie psują .

 

Osobiście nie sprowadzamy 318 bo to nie BMW , BMW musi dawać radość z jazdy a 318 nie daje . :cool2:

 

 

Wracając do temat ścigania jezelijezxxisz 335i to rzadko ktoś cię na światłach wyprzedzi

 

:mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.