Skocz do zawartości

E46 330D 2004 , Borów WBAED91080FM74883


Rekomendowane odpowiedzi

edek niemiec jak slyszy polak to chce go jak najwiecej wydymac z kasy zreszta zawsze nas dymali i dymac beda..

 

Jak Polak sam siebie nie szanuje, to nikt go szanować nie będzie, niezależnie czy to Niemiec, Anglik, Amerykanin, czy ktokolwiek inny. Ale to nie jest dyskusja odpowiednia do tego forum.

 

Nadal intereusje mnie kwestia ruskich - miałeś na myśli, że mają drożej czy taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o autach sprzedawanych za wschodnią granicą PL - to taniej niż w PL czy De tam być po prostu nie może, bo przy sprowadzeniu auta w grę wchodzi obowiązkowe opłacenia cła, które w przypadku starszych aut (pięć lat i starszych) wynosi 4,8 euro za 1cm3 pojemności silnika w autach z silnikami od 1,8 do 3,0. Więc nie wiem, gdzie widziałeś u ruskich auto taniej niż w krajach zachodnich.

 

A co do kwestii bezwypadkowości sprowadzanych tam aut - mam znajomych handlarzy z tych obszarów i wiem, co ściągają - najtańsze sztuki ze Szwajcarii czy Niemiec, powypadkowe, bo inaczej nie zarobią z takimi horendalnymi opłatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo lubie Niemców :D moze przez to ze jestem ze Slaska i interesy z nimi to sama przyjemność w przeciwieństwie do Polaków za granica ktorzy wbili by ci nóż w plecy jakby tylko mogli :mad2:

 

Zasada jest taka auto od Niemca ( prawdziwego niemca ) ktory dbał o nie i serwisowal kosztuje o wiele wiecej niz gniot od

Pseudo Niemca ktory nie wymieniał oleju i miał gdzie serwisy i naprawy .

Tylko ze te drugie to 80% allegro .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w przeciwieństwie do Polaków za granica ktorzy wbili by ci nóż w plecy jakby tylko mogli :mad2:

 

Dokładnie tak. Jesteśmy jednym narodem, który na obczyźnie nie trzyma się razem tylko jest przeciwko sobie. To jest fenomen na skalę światową potwierdzający tylko jak zepsutym i chorym narodem jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w szwajcari szukałem auta i byłem na placu u Turków ,zreszta tam 80% płacy jest ich wiec człowiek jest skazany na zakup u nich ale do rzeczy kiedy zapytałem czy bedzie miał audi a6 kombi powiedział ze narazie nie ale jego kolega z miasta położonego o 100km dalej chyba ma zadzwonił do niego i dał nam adres :shock: Pojechaliśmy i auto kupione .

 

Watpię ze jakiś polak by tak postąpił oni za granica sa jedna wielka rodzina ,przywozilo sie duzo aut od Arabów Turków i były to niezłe samochody w dobrej cenie tylko ze stare 10-15 lat .

 

Jezeli ktos chciał kręcić licznik to kręcił oni sprzedawali auta z przebiegami od 250 dob550 tys km i nikt tam nic nie kręcił

Niestety u nas kazdy chce niski przebieg w niskiej cenie .

 

Wg mnie jest duża roznica zakupu auta od Turka w szwajcari a Niemczech ,pamietam jak policja podjechała na jeden płac to Arabowie zrobili sie jacyś bielsi :mrgreen: moze dlatego tam sie wie co sie kupuje .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu sprzedawaliśmy Audi ukraińcom, z tego co sie dowiedziałem ceny aut u nich są większe niż u nas, do tego dochodzą spore opłaty. Dlatego przyjeżdżają i kupują w Polsce, bo jest taniej.
Kupi w Polsce ale go u siebie nie zarejestruje bo zapłaci tyle że nie będzie mu się to opłacało. Dlatego rozbierają je przed granicą, a już na miejscu składają żeby ominąć ogromne koszty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.