Skocz do zawartości

M-Pakiet i inne


Feldark

Rekomendowane odpowiedzi

To już wiem, to jest to co podejrzewałem że mam.

Rzut światła czerwonego na gałkę i obszar przy popielniczce, mnie to u mnie nie zdziwiło bo w innych samochodach też jest - plusem jest jasność w każdym zakamarku przy lichtpakiecie, bo to od tego chyba jest uzależnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie M - pakiet nie upiększa auta tylko oszpeca.

Dodatkowo posiadanie M-pakietu w aucie które nie jest M3 to wiocha, to tak jakby założyć świni siodło i udawać że się jeździ na prawdziwym rumaku.

 

Kolego Paweł tylko żeby ci nie wyszedł straszny ulep z tego auta którego nikt nie chce później odkupić po cenach innych niż złomowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiochą jest zakładanie zderzaków mPak albo kierownicy mPak i twierdzenie, że się ma mPakiet - albo zakładać błotniki z wlotami od m3

Poza tym można doposażyć samochód o wnętrze mPak i zawias a zewnątrz zostawić serię - ja tak mam bo tak ktoś kiedyś kupił zamawiając w salonie.

Zderzaki pewnie bym pourywał od razu.

Czym innym konieczność zderzaka od mPak jak w 330d trzeba zrobić miejsce na fmic konkretny, przy standardowym nie ma miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym można doposażyć samochód o wnętrze mPak i zawias a zewnątrz zostawić serię - ja tak mam bo tak ktoś kiedyś kupił zamawiając w salonie.

 

I chyba też tak zrobię, wywnętrz sobie zrobię m-paka a zewnątrz zostawię serie, m-pakietowe fotele są też dużo wygodniejsze od zwykłych według mnie i głównie i ta kiera jest fajniejsza pod względem multimedialności.

Mam jeszcze jedno pytanie, te halogeny w przednim zderzaku m-pakietowym mocno świecą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie M - pakiet nie upiększa auta tylko oszpeca.

Dodatkowo posiadanie M-pakietu w aucie które nie jest M3 to wiocha, to tak jakby założyć świni siodło i udawać że się jeździ na prawdziwym rumaku.

 

Kolego Paweł tylko żeby ci nie wyszedł straszny ulep z tego auta którego nikt nie chce później odkupić po cenach innych niż złomowe

Gdybys wiedzial jak wyglada m3 a jak m pakiet to bys tych durnot nie pisal

 

Wysyłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 2

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moim zdanie M - pakiet nie upiększa auta tylko oszpeca.

Dodatkowo posiadanie M-pakietu w aucie które nie jest M3 to wiocha, to tak jakby założyć świni siodło i udawać że się jeździ na prawdziwym rumaku.

 

Pisanie takich głupot to jest dopiero wiocha :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak jest jak się uważa, że to co się ma jest najlepsze..jakby miał m-pakiet to śpiewałby inaczej :mrgreen:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z gwintem też trzeba uważać :D

Mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie o m-pakiet zewnętrzny, w niego wchodzi tak: Błotnik przedni, listwy na drzwiach, progi i błotnik z tyłu czy coś jeszcze ?

Czy te chromowane lub czarne listewki wokół szyb to tez m-pak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie juz widziałem takie samo pytanie i uwaga odpowiedz co dokladnie wchodzi w skład m pakietu zewn i wewn. wiec poszukaj (okres czasu max 1tydzien)

 

pewnie masz mętlik w głowie bo na allegro przy każdej piszą m pakiet, hehe takie to czasy ze wiecej m pakietów jest na swiecie niz bmw wyprodukowało :)

jednak wprawne oko szybko wychwyci co jest grane :norty:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnim czasie juz widziałem takie samo pytanie i uwaga odpowiedz co dokladnie wchodzi w skład m pakietu zewn i wewn. wiec poszukaj (okres czasu max 1tydzien)

 

pewnie masz mętlik w głowie bo na allegro przy każdej piszą m pakiet, hehe takie to czasy ze wiecej m pakietów jest na swiecie niz bmw wyprodukowało :)

jednak wprawne oko szybko wychwyci co jest grane :norty:

 

Ostatnio nawet widziałem gościa który chwalił się, że ma m-powera, jedyne co było z m-powera to emblemat który i tak był podróbką z allegro za 15zł, w dodatku miał diesla 2.0 a takich m-powerów nie było :)

Ale grunt to emblemat.

Ale dziękuje za odpowiedź, przynajmniej jedna osoba która się nie oburza jak ja tego mogę nie wiedzieć :D

 

Z tego co się dowiedziałem to jest jeszcze zawieszenie M-technik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzaki, zawias, litwy czarne, lotka, progi, listwy, felgi + brak znaczków m power :nienie: (a sorry na felgach jest wtopiony emblemat M ;p)

 

srodek to czarny sufit, kiera, gałka, listwy (alu black cube lub silver), fotele SS, inna tapicerka (alktantara lub skora, za alkantare była doplata zdaje sie 3tys euro wiecej jak za skóre) listwy progowe, podstopnica, oswietlenie, (emblematy M, kiera, gałka, listwy progowe, podstopnica)

 

w całości robi robote, w elementach (99% m pakietowych allegrowych perełek) smieszy....

to chyba tyle....

nie nastawiaj sie na fajną eMkę za smieszne pieniądze, to nie zagra, o czym przekonasz sie w dniu zakupu lub później....

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oswietlenie

Co do oświetlenia to to był chyba lichpaket, m-pakiet podświetla tylko gałkę zmiany biegów i te klawisze na kierownicy.

 

nie nastawiaj sie na fajną eMkę za smieszne pieniądze, to nie zagra, o czym przekonasz się w dniu zakupu lub później....

Wiem, ale się pytam bo całość bardzo mi się podoba :)

Pewnie zrobię jak z motocyklem, czyli kupie serie i będę to kolekcjonował, co do moto to kupiłem zwykłe seryjne supermoto i jak miałem więcej pieniędzy to dokupywałem limitowane rzeczy, potem to pomalowałem i super wyglądało :D

 

Co do lotki, to chyba tam jest cała klapa bagażnika inna ?

Czy dowierca się otwory i przykręca tą lotkę ?

I bardzo dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m pak ma Shadow-Line to i lustra są shadow ale czy się roznia kształtem nie jestem pewien, nie mam teraz czasu szukać, nigdy na to uwagi nie zwracałem prawde mowiąc

napewno m3 ma inne, zarówno zewn jak i wewnętrze (jajko)

 

edit

 

m pak nie ma podświetlanej gałki, w sensie ze swieci ona sama z siebie, w podsufitce jest jakas dioda czy cos co fajnie rozswietla srodek w nocy, ale sama w sobie gałka nie swieci

co do klapy to na 99,9% jest ta sama, lotka jest klejona tez na 99%, nie miałem przyjemnosci tego sprawdzac ;) i obym nigdy nie musiał, jak jesteś wnikliwy to realoem i numry czesci sprawdz

 

nie znam sie na motocyklach, cenach, dostępności częsci itp ale jesli myslisz ze skompletujesz cały m pakiet łatwo i przyjemnie to chyba lepiej zwyczajnie dołożyć grosza i szukać auta z fabrycznym

taniej wyjdzie

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma m pakietu zewnętrznego bez wewnętrznego lub odwrotnie no chyba ,że znajdziesz special edition w środku to c w m pakiecie oprócz kierownicy i podstopnic z zewnątrz bardzo ładny i żadki kolor stratusgrau z m6 ale z zewnątrz niczym się nie różni od normalnej wersji no jedynie s226a zawieszenie ale to chyba można było w to doposażyć ale z ta wersja była tylko w 2004 i bardzo ograniczona liczba aut https://www.youtube.com/watch?v=1JFdxSyNWu4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam ten temat to nóż w kieszeni się otwiera. Poszukaj auta, sprawdz vin czy jest m pak i juz. Chcesz na siłę robić "rzeźbę" . podoba Ci się to kup gotowe auto. I tak na 3.0 d po lifcie bedziesz musial sporo papieru naszykowac.. . Nie powiem bo też podoba mi sie m-pak ale dokładanie go teraz mija się z celem. Za zewnetrzne zderzaki i progi oryginalne w dobrym stanie kosztują worek kasy. Nastepna kwestia to np. Wymiana podsufitki. Jeżeli środek jest złożony przez fabryke to jest cisza i nie ma problemu z przyleganiem etc. Wiesz o co mi chodzi.

 

Pozdrawiam

lepiej żeby pchało niż ciągnęło.


http://www.motostat.pl/user_images/63351/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.