Skocz do zawartości

Wyciek na przednim nadkolu, amortyzator, wahacz...


Lavar85

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem jakiś czas temu mocno zabrudzoną przednią felgę.

Jak zajrzałem za koło, cały wahacz byl brudny, nadkole, i srodek amortyzatora, myslalem na poczatku ze to plyn hamulcowy ale wyglada bardziej jak "olej". Mieliscie taka przypadlosc?

Czy jest szansa ze to wycieka z amortyzatora?

Prosze o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja: jedź na jakąś sprawdzoną stację kontroli pojazdów tam zazwyczaj za niewielką sumę jest możliwość sprawdzenia zawieszenia łącznie ze sprawnością amortyzatorów. Diagnosta który "dobrze ogarnia bmw" powie ci co masz do wymiany/naprawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja: jedź na jakąś sprawdzoną stację kontroli pojazdów tam zazwyczaj za niewielką sumę jest możliwość sprawdzenia zawieszenia łącznie ze sprawnością amortyzatorów. Diagnosta który "dobrze ogarnia bmw" powie ci co masz do wymiany/naprawy.

 

Każda stacja kontroli pojazdów wyposażona w "trzepaki" do amorków robi pełen test zawieszenia za 20 pln - cena ustawowa. W pomiar sprawności tych urządzeń nie wierzę, ale pomiar niesprawności, czyli jak amortyzator już wylał płyn - ten nigdy nie zawodzi.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja: jedź na jakąś sprawdzoną stację kontroli pojazdów tam zazwyczaj za niewielką sumę jest możliwość sprawdzenia zawieszenia łącznie ze sprawnością amortyzatorów. Diagnosta który "dobrze ogarnia bmw" powie ci co masz do wymiany/naprawy.

 

Każda stacja kontroli pojazdów wyposażona w "trzepaki" do amorków robi pełen test zawieszenia za 20 pln - cena ustawowa. W pomiar sprawności tych urządzeń nie wierzę, ale pomiar niesprawności, czyli jak amortyzator już wylał płyn - ten nigdy nie zawodzi.

 

Z drobną różnicą w tym przypadku nie jest to cena ustawowa a umowna. Ustawową byłaby gdyby to było w ramach badania tzw "poprawkowego" a w tym przypadku nie jest. Tak naprawdę test "samych amortyzatorów" na SKP zależy od wielu czynników ale przede wszystkim od sprawdzającego. Ale i tak warto jechać i sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego a co innego mogłó Ci sie wylac jak nie amortyzator? Jeśli miałbys wyciek przy hamulcach to 3, 4 hamowanie i układ zapowietrzony -hamulców brak. Moim zdaniem wymiana amoró jesli nie jestes pewien zdemontuj i sam sprawdz

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.