Skocz do zawartości

Opinie o BMW 525 E34


kabanoss93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum, chciał bym prosić o pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Planuje kupić BMW 525 E34 1992r. 2.0 benzyna + gaz, wersja uboga, bez klimy, ele. szyb. Autko jest od mojego szwagra, ma go 2 lata, w 2011r. został sprowadzony z Niemiec instalacja gazowa została założona w Polsce. Przebieg 340 tyś. Autko było doinwestowane, zadbane wszystkie naprawy od razu były robione, cena ok 6 tyś. Chciał bym się dowiedzieć co o nim myślicie i ogólnie o tym że modelu BMW. Z góry dziękuje za pomoc i przepraszam jeśli umieściłem post w złym dziale ;)

 

 

viewtopic.php?f=71&t=226333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

525 ma silnik 2,5 więc już coś nie tak z autem-po przekładce na mniejszy silnik ?? Druga sprawa jeżeli przebieg orginalny , to spokojnie jak ktoś dbał 150tyś powinien jeszcze zrobić. Sprawdź dokładnie progi i czy cała podłużnica, auto ma już swoje lata i potrafią być te elementy mocno podgryźnione. No i rdza bardzo często atakuje nadkola oraz na dole wewnętrzne ranty drzwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dokładnie stan blach najlepiej na jakimś warsztacie ,który ma podnośnik /z kanału będzie ciężko coś wyczaić/jak podłoga zdrowa to brać a pod względem mechanicznym to jest do ogarnięcia bez specjalnie wysokich kosztów.Ja swoją mam już 6 lat i jestem mega zadowolony a zwłaszcza wtedy jak na parkingu podchodzą potencjalni kupcy i muszą odejść z kwitkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.