Skocz do zawartości

e46 320d '03 - kupno lamp przednich - pytanie


matthew177

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam e46 po lifcie.

Od paru miesięcy przymierzam się do zamontowania świateł ksenonowych.

I tutaj pytania do Was. Czy to ma sens? Czy opłaca się wydawać określoną kwotę? Ile może kosztować zestaw lamp, które będą dostosowane do ruchu i szanowna policja przy pierwszej lepszej kontroli nie zabierze mi dowodu? Jeżeli znacie stronkę gdzie mogę kupić lampy z dobrego źródła, oryginalne - nie chińskie badziewia i nie wieś tuning super-hiper-wymiataczo ledowa żarówka imitująca xenon przez 3 godziny - to proszę o podanie informacji. :)

Miło przyjmę również informacje na temat gdzie w Krakowie można coś takiego zrobić (raczej nie powinienem sam brać się za wymianę lamp).

 

Decyzja ta jest spowodowana faktem widoczności dzięki lampom ksenonowym. Jest ona znacznie większa niż oferują zwykłe lampy, a niewątpliwie podczas nieuchronnie nadchodzących jesiennych wieczorów przyda się doskonale. :)

Pozdrawiam serdecznie Forumowiczów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie bardzo się opłaca... oryginalne nowe lampy żeby ładnie świeciły, poziomowanie, spryskiwacze, przetwornice z żarnikami... kupa kasy. Według mnie albo kupno auta z ksenonami albo jeździć na żarówkach. Oryginalne lampy w E46 świetnie świecą, mam bez soczewek, i mało kiedy włączam długie. Oczywiście jeśli nie są wypalone lustra, dlatego w dzień na nich nie jeżdżę. Milej mi się jeździ w E46 na krótkich niż w E36 na długich :D Jak ci słabo świecą to może zwykłe nowe reflektory kup lub regeneruj stare.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Wszystko da się zrobić, ale za cenę pełnego upgrade do xenonu, żeby świecił jako-tako porządnie, to masz komplet nowych reflektorów bez soczewy, które naprawdę dają radę, zwłaszcza jeśli nie żałuje się pieniędzy na dobre żarówki. No chyba, że musi być ksenon, bo musi być ksenon, ale to i tak i tak nie ma o czym dalej rozmawiać.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

Panowie, podłącze się pod pytanie....

moje światła w sumie nie świecą :) Jadąc nocą widzę swój cień przede mną jak ktoś jedzie za mną!

Zastanawiam się nad wymianą całych lamp.... ale może będzie prostszy/tańszy sposób.

Szukam na forum informacji ale jest tyle tematów i wpisów że odpowiedzi na swój problem nie mogę znaleźć.

W sumie myślałem o wymianie na lampy z ringami ale ich opinie są fatalne.

Mój model to 330D 2002r. Lampy na żarówki.

Regenerować te które mam? Może wymienić żarówki na początek?

Może polecicie jakiegoś fachowca w Wawie i okolicach?

 

Priorytet to osiągnięcie oświetlenia pozwalającego na bezpieczną jazdę a dopiero później wygląd. Raczej nie interesują mnie xenony - jak już to ringi.

Nie zależy mnie na wydaniu kasy... budżet na ten cel ok 1000 zł.

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.