Skocz do zawartości

E46 320i WBAEV11070KK45018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ogólnie nie polecam. auto wygląda jak po gradobiciu. dach cały poje...., maska to samo. dodatkowo maska do wymiany pofalowana, wgnieciona i rdza zaczyna łapać. ogólnie walona w przód, pas przedni cały wymieniony. Po podniesieniu maski jest taka plastikowa atrapa, prawa ok, lewa połamana. walona z tyłu i spawana widać było po podniesieniu tej "pokrywy" nad kołem zapasowym, dodatkowo w tym miejscu bierze ją rdza. klapa bagażnika pod tablicą rejestracyjną ma liczne wgniecenia, jest porysowana. tył tak jak i przód średnio spasowany. oba tylne nadkola do roboty.

 

na benzynie silnik pracował ładnie i cicho. po przełączeniu na gaz wydawał taki odgłos jakby coś strzelało, pikało nie wiem jak to określić. dodatkowo na gazie czuć było że silnik jest opóźniony ale to może kwestia regulacji.

 

gaz ma. na tej focie go nie widać. kable są schowane pod tą listwą na środku silnika

 

tak z grubsza to chyba tyle. nie jeździłem nią, nie było sensu. na moje słowa, że ciężko będzie coś kupić chyba, że jakiś pierwszy lepszy egzemplarz. mój mechanik odparł, że rzeczywiście był to pierwszy lepszy egzemplarz. więc to chyba trafne podsumowanie tego co zobaczyliśmy. jedyny plus, że nie musiałem jechać 300 km, tracąc czas i pieniądze.

 

kwota do wydania może nie jest jakaś oszałamiająca ale myślę, że za te pieniądze można trafić jakiś lepiej zadbany model. szukam dalej. pzdr

Opublikowano
Kundlem to waliło od początku. Ale wszystko "dobrze" się skończyło bo nie musiałeś daleko jechać.
Opublikowano
  • Autor
w ogóle nie musiałem jechać bo gość przyjechał do mnie pod robote. taka chęć szybkiej sprzedaży również trochę śmierdziała. no nic, nieważne. dzięki za pomoc
Opublikowano
Cena odpowiednia do stanu. W tej kwocie zadbanej r6 możesz szukać długo, oj długo. Szukaj takich, które nie są dopiero co sprowadzone na handel. Zaglądaj na forumową giełdę.
Opublikowano
Niestety za ładna 325 bez przygód trzeba dać 30 tys no ale w pl inaczej sie zarabia wiec ceny sa dostosowane do portfela Polaka :cool2:
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.