Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Oglądał może ktoś ten egzemplarz lub jest gdzieś blisko i może podjechać? Mam do niego 300 km więc sam mogę dopiero w sobotę, chyba, że warty uwagi to jutro po pracy wsiadam w auto i jadę. Pozdrawiam

 

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-320i-po-lifcie-2-0-2-2-170km-z-gazem-skora-CID5-ID6FVTx.html?requestFromAd=1&message_sent=0

 

Modellbezeichnung: 320I

Ausführung: Europa

Typschlüssel: EV11

E-Code: E46 (4FL)

Karosserie: Limousine

Lenkung: links

Türen: 4

Motor: M54 - 2,20l (125kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Orientblau Metallic (317)

Innenraum: Standardleder/hellbeige 2 (arbeitsn (N6HC)

Produktionsdatum: 03.09.2001

Werk: München

 

wiatła przeciwmgielne Światła przeciwmgielne S520A

  S548A km prędkościomierz km skalibrowany prędkościomierz

  Komputer pokładowy S550A Komputer pokładowy

  S832A baterii w bagażnika Bateria w bagażniku

  Wersja S851A Wersja językowa niemiecki Język niemiecki

 

Średnia norma emisji spalin EU4 emisji S167A EU4

  Dynamiczna kontrola stabilności S210A kontroli stabilności dynamicznej

  S240a kierownicy pokryte skórą kierownica skórzana poduszka koła

  S249A Wielofunkcyjność dla kierownicy kierownicy wielofunkcyjnej kierownicy f

  Koła ze stopu lekkiego Cross zabrała S288A BMW 29 BMW LA wheel, krzyż mówił 29

  System alarmowy System alarmowy S302A

  S415A Roller żaluzje tylnych Roleta tylna

  S438A dzieła drewna szlachetnego drewna szlachetnego

  Pakiet dla palących S441A Pakiet dla palących

  S465A System załadunku pośrednictwem systemu załadunku

  Podłokietnik przedni S473A Podłokietnik przedni

  Pakiet schowków S493A schowków

  S534A Klimatyzacja automatyczna Klimatyzacja automatyczna

  S650A CD napęd CD

  S661A Radio BMW Business (C43) Radio BMW Business (C43)

  Zmieniarka na 6 płyt CD S672A Zmieniarka CD na 6 płyt CD

  Podsufitka antracyt S775A Podsufitka antracyt

  S785A białe wskaźniki kierunku lampki Biały

  S843A przewymiarowanie redukcja mocy

  S863A Dealer katalog Katalog Europa Europa sklepu

  S877A operacja eliminacji rozjazd Usuń cross-wzorzec-operację

  S886A literatura literatura deska Holenderski Holenderski pokładowy pojazdu

 

tłumaczyłem przez translator więc jeżeli coś się nie zgadza to przepraszam.

 

Mam kilka fotek na kompie jak będzie trzeba wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data pierwszej rejestracji to 16.11.2001 więc chyba by się zgadzało. maska też wydaje mi się, że jest źle spasowana. Sprawdziłem ją, od 5 lat w kraju, nie była bita (przynajmniej nie w PL). Z drugiej strony które 12 letnie auto nie było bite.

 

Moja E36 tez holenderka i sie trzyma chociaż przebieg ma pewnie mocno zaniżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mnie to zastanawia. napisał że gaz BRC wlew przy wlewie paliwa, tyle że pod maską nie widać tego.

 

nie muszę jechać, okazało się, że gość jutro będzie nią w Warszawie. Jest ktoś z okolicy chętny na wspólne oględziny ok 10-11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edoneil pewnie specjalnie napisal zeby bardziej przykuć uwagę. nie wiem. nie napalam się, nie chcę kupić kota w worku dlatego piszę tu ;) ogólnie podał mi nr vin, blachy mam, date pierwszej rejestracji i rejestracji w pl też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robson88 tak znam tą stronę, wg niej nie było kolizji w PL

 

https://historiapojazdu.gov.pl/historia-pojazdu-web/historiaPojazdu.xhtml?hash=1225223512

 

 

Wiedziałem, że tak sie to skończy: marna darmowa strona stanie się wyrocznią w sprawach kolizji, przebiegu itp.

Ta strona to póki co gó....o i oprócz ilości właścicieli oczywiście w PL nie mówi praktycznie nic o aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn nie wiem jak w przypadku tego auta ale moją E36 np pokazuje, że miała 2 właścicieli w PL i że były dwie kolizje co jest prawdą

 

jeżeli znajdzie się ktoś chętny do obejrzenia tego auta jutro w okolicach 10-11 w Warszawie to proszę o kontakt. skoro gość sam tu przyjeżdża to może warto podjechać i na żywo zobaczyć jak to auto się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze był tam podawany przebieg - to może coś by wnosiło do tematu.

No i pod warunkiem, że diagności rzetelnie odpisywaliby wskazania drogomierza.

Przykład z zeszłego miesiąca: pojechałem na przegląd swoim służbowym peugeotem, przebieg 123.000. Diagnosta wsiadł przekręcił kluczyk i pierwsze na liczniku wyświetliła się ilość kilometrów do najbliższej wymiany oleju (w peugeocie wyświetla się zaraz po zapalaniu przez jakieś 3sekundy) pokazało się 16.000 więc matoł wpisał przebieg 160.000 :duh: :duh:

 

Przecież podałem linka gdzie jest wzmianka o uszkodzeniach - ale kupujący chyba nie jest zainteresowany.

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na ten gaz niby BRC, którego na pewno nie ma. Poproś o oryginalne nr. holenderskie, bo chciałbyś potwierdzić przebieg (gość w tym momencie powie pewnie że się śpieszy :mrgreen: ) Zapytaj dlaczego podaje rocznik produkcji niezgodny z vin. Zapytaj też, czy zgadza się na szczegółową kontrolę stanu mechanicznego i blacharskiego. Na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy, ale prawdopodobnie dyskusja skończy się na tym etapie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wskazówki. prawdopodobnie będzie ze mną ogarnięty mechanik dodatkowo wyposażony w miernik lakieru. sprzedającemu napisałem, że będę chciał ją sprawdzić w stacji diagnostycznej czy jakimś warsztacie i zgodził się bez problemu.

 

mam sporo fot tego auta na kompie ale nie wiem jak tu wstawić. pewnie trzeba wrzucić na jakiś serwer i dopiero na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.