Skocz do zawartości

e46 328 Coupe - WBABL320X0JP70440


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli ten przebieg to prawda i auto nie ma wspawanej duuuupy to nawet bym sie nie zastanawiał takie auto kosztuje 5-6 tys euro z tym przebiegiem plus 1 tys euro koszty akcyzy i transportu.
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to auto jest po swapie z 318. Gościu mówił że silnik chodzi wzorowo, tylko przy wrzucaniu biegów słychać z tyłu jakieś uderzenie, mówi że cały dyfer da za darmo na wymianę jeśli to to. Wszedłbym w ten temat bo auto mi się podoba ale nie wiem czy ryzykować z tym swapem :?: Edytowane przez KordekLK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl i sprawdz, czy auto nie jest zajeżdzone jak koń po westernie. Nie po to swapuje się btaki silniczek, żeby jezdzić do kościoła.

 

 

czyli stwierdzasz ze kazdy duzy silnik musi byc zajechany ? zmien prosze tok myslenia

 

sam mam e46 po swapie na 2.8 i samochod jezdzi 4 dni w miesiacu z racji wykonywanego zawodu i co tez uwazasz ze jest zajezdzone bo zrobilem swapa zeby wszedzie z pod swiatel ruszać z odcinki ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swapa ogólnie robią ci których nie stać na oryginał i chcą auto do ścigania .

Oczywiscie sa fury za gruba kase ale to inna Polka .

Nigdy bym nie kupil auta przerabianego chyba że na raid wrakow .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem czemu sprzedaje. Powiedział że dorwał taką samą ale z 2004 po lifcie i ta mu już nie potrzebna.

I tak się zastanawiam, że jeśli buda zdrowa, silnik zdrowy, wszystko działa to czemu nie? Sam napisałeś, że takie auta chodzą 5-6 tyś euro plus 1 tyś akcyza i koszty transportu. Wychodzi ponad 30 tyś zł. Jak doinwestuję w niego jeszcze z 5 tyś to może by coś z tego było ;) Generalnie, napisałem już do szymon-o. Pojedziemy pooglądamy i jeśli będzie cacy to chyba się zdecyduję. Po głowie chodzi mi jeszcze stacja diagnostyczna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art. Wartość

Numer podwozia WBABL320X0JP70440

Kod typu BL32

Typ 318CI (EUR) -->> tu chyba wiadomo, jest o tym mowa

Typoszereg E E46 (2)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy RL -->> kiera kiedyś była po innej stronie

Drzwi 2

Silnik M43/TU

Pojemność skokowa 1.90

Moc 87

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STOFF FLACHGEWEBE LEINEN/ANTHRAZIT (E4AT) -->> przy okazji przekładki poszła nowa tapicerka

Data prod. 2000-10-12

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 45

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S439A INTERIEURLEISTEN Listwy wewnętrzne chrom mat.

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S470A KINDERSITZBEFESTIGUNG ISOFIX System Isofix

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S662A RADIO BMW BUSINESS CD Radio BMW Business CD -->> o ile dobrze widzę jest kaseciak

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L812A ENGLAND/IRLAND AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Wielka Brytania

S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Dodatkowe napełnienie zbiorn. na eksport

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

S880A ENGLISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, angielski

S946A BERUECKSICHTIGUNG PREISABHAENGIGK. Dummy-SALAPA

 

Wyposażenie seryjne

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski

 

Reasumując: angol po przekładce ze swapem :mrgreen:

 

PS: sprzedaje bo się może zreflektował co kupił.

 

EDIT: zderzaki mPak też dołożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zorientuj się jakie są koszty porządnie zrobionego swapa, nie w stodole tylko w profesjonalnej firmie i ile to zachodu. Do tego angol. Ciekawe, czy ma w ogóle coś ori. Ja bym za takimi samochodami nawet się nie rozglądał, ale kto co lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl i sprawdz, czy auto nie jest zajeżdzone jak koń po westernie. Nie po to swapuje się btaki silniczek, żeby jezdzić do kościoła.

 

 

czyli stwierdzasz ze kazdy duzy silnik musi byc zajechany ? zmien prosze tok myslenia

 

sam mam e46 po swapie na 2.8 i samochod jezdzi 4 dni w miesiacu z racji wykonywanego zawodu i co tez uwazasz ze jest zajezdzone bo zrobilem swapa zeby wszedzie z pod swiatel ruszać z odcinki ?

 

pozdro

D?laczego nie może być zajechane, przecież to oczywiste do czego służy swapowanie i tak już w miarę mocnych silników, poza tym napisałem żeby zwrócił na to uwagę nic więcej. Ale jak ty jezdzisz takim autem 4 dni w miesiącu, to rzeczywiście wszystkie inne "swapy" traktowane są podobnie. Trochę spłyciłeś temat do swojego przypadku, tak jakby wszystko co się dzieje w temacie zależało do takiego zachowania jak twoje. "Zmień proszę tok myślenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to prawda, zaprzeczysz? Tylko dlatego, że ty swapowałeś swojego bolida bo takie auto lubisz mieć? Ale tylko mieć nie wykorzystując możliwości korzystania "pełną gębą" z dobrodziejstw, wynikających z posiadania takiej opcji? Kto i po co, tak głęboko i kosztownie ingeruje w konstrukcję silnika i tego nie wykorzystuje? Bez urazy, ale jak na razie jesteś pierwszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co stwierdzasz, ze swapowanie na mocniejszy motor robi sie tylko po to, zeby palic gume, scigac sie spod swiateł i ciagle żyłowanie silnika ?

 

mnie osobiscie szkoda jest na to silnika, nie powiem ze czasami zdaza sie przegonic auto, ale z glowa, nie jest to ogromna moc zeby sie nia szczycic na kazdym skrzyzowaniu, Ja za to wole miec swiadomosc ze jest troszke mocy podczas wyprzedania czy cos

 

nie nalezy kazdego wrzucac do jednego wora ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co stwierdzasz, ze swapowanie na mocniejszy motor robi sie tylko po to, zeby palic gume, scigac sie spod swiateł i ciagle żyłowanie silnika ?

 

mnie osobiscie szkoda jest na to silnika, nie powiem ze czasami zdaza sie przegonic auto, ale z glowa, nie jest to ogromna moc zeby sie nia szczycic na kazdym skrzyzowaniu, Ja za to wole miec swiadomosc ze jest troszke mocy podczas wyprzedania czy cos

 

nie nalezy kazdego wrzucac do jednego wora ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co stwierdzasz, ze swapowanie na mocniejszy motor robi sie tylko po to, zeby palic gume, scigac sie spod swiateł i ciagle żyłowanie silnika ?

 

mnie osobiscie szkoda jest na to silnika, nie powiem ze czasami zdaza sie przegonic auto, ale z glowa, nie jest to ogromna moc zeby sie nia szczycic na kazdym skrzyzowaniu, Ja za to wole miec swiadomosc ze jest troszke mocy podczas wyprzedania czy cos

 

nie nalezy kazdego wrzucac do jednego wora ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak uważam. Jesteś ciekawym wyjątkiem. Możesz w świetle tego co napisałeś odpowiedzieć, jaki był cel swapowania twojego samochodu?. D/zięki temu, sam sobie odpowiesz i temat sam się zamknie. Poza tym, jak można wrzucać rzadko spotykane podejście do jednego wora. Fani swapu mieliby ciebie za czarną owcę. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.