Skocz do zawartości

Kto pomoze kupic E39??


Mirek80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do sprzedania E39 W super stanie ,sprzedaje z powodu wyjazdu do USA ,autko zciagniete na wlasne potrzeby nie na handel -goraco polecam sprzadz linka jesli jestes zainteresowany daj meila wysle Ci zdjecia.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=25602

--pozdrawiam :)

Z opisu fajne auto tylko chyba z cena przesadziłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedzial andrzej powodzenia z takim autkiem ja znam stan mojego auta ,rok czasu poza czojnikiem abs nic nie robilem przy nim (no oczywiscie oprócz przegladu) i zaufaj mi widzialem autko za 25 tys. po przejechaniu sie nim zauwarzylem duza roznice a co dopiero wyjdzie za jakis czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupelnie sie zgadzam z slamcity.

Po pierwsze auta zadbane są w cenie i szybko znajdują nowego właściciela, po drugie auta z tego samego rocznika tańsze są.... delikatnie mówiąc zaniedbane. Nie można kierować się tylko cena przy zakupie auta. Należy nieco przeanalizować cala transakcje, czy warto dać nieco więcej i mieć porządne zadbane auto, czy lepiej kupić taniej ( nie wspominam już o hiper okazjach) i tułać się od warsztatu do warsztatu...

 

Przebieg tez nie mowi o wszystkim. czy 200 tys w takich autach jak BMW, Mercedes, Audi itp to duzo? Oczywiscie,ze nie jest to juz pierwsza mlodosc auta, ale przy odpowiedniej konserwacji i pzregladach tych auto spokojnie można przejechac drugie tyle, bez remontu motoru.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kupielm E-39 z 97 roku. Autko bardzo zadbane, motorek w bardzo dobrym stanie jak i cala reszta.

 

Ale moja mala rada - sprawdz oprocz mechaniki dokladnie dodatkowe wyposarzenie. Czego mozna sie spodziewac w tych autkach - chodzi mi glownie czy ma bajery takie jak Check-Control czy Onboard Computer - sa to bajerki ale bardzo ciesza oko :). Czesto przy ogladaniu auta czlowiek dostaje zauroczenia jak widzi taka fure i nie zwraca uwagi na takie detale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupelnie sie zgadzam z slamcity.

Po pierwsze auta zadbane są w cenie i szybko znajdują nowego właściciela, po drugie auta z tego samego rocznika tańsze są.... delikatnie mówiąc zaniedbane. Nie można kierować się tylko cena przy zakupie auta. Należy nieco przeanalizować cala transakcje, czy warto dać nieco więcej i mieć porządne zadbane auto, czy lepiej kupić taniej ( nie wspominam już o hiper okazjach) i tułać się od warsztatu do warsztatu...

 

Przebieg tez nie mowi o wszystkim. czy 200 tys w takich autach jak BMW, Mercedes, Audi itp to duzo? Oczywiscie,ze nie jest to juz pierwsza mlodosc auta, ale przy odpowiedniej konserwacji i pzregladach tych auto spokojnie można przejechac drugie tyle, bez remontu motoru.

 

Pozdrawiam

 

Oczywiście a najlepiej nowe z salonu bo wtedy na pewno bedzie dobre no nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
mecik auta z salonu też czasami są niezbyt dobre ( aby nie daleko szukać problemy z silnikami M3 E46 ), albo jakieś przekręty salonu ( samochody po stłuczkach, odmalowane albo przebijanie roku produkcji ). Do kupna samochodu trzeba podchodzić z głową, może się trafić super okazja ale zazwyczaj sprzedający wcale nie jest idiotą i jak sprzedaje coś taniej to jest ku temu powód ( tylko trzeba uważnie szukać ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rynek robi sie u nas taki, jak w Niemczech. Rok produkcji pojazdu zaczyna odgrywac coraz mniejsza role, na rzecz stanu technicznego i udokumentowanej przeszlosci samochodu.

A samochody z duzymi pojemnosciami silnikow sa czesto tansze, niz z malymi/srednimi, szczegolnie jezeli sa bardzo zaniedbane i wymagaja duzego wkladu finansowego 'na dzien dobry'.

Naprawde, mozna kupic i 20-letni samochod, przy ktorym poza wymiana materialow eksploatacyjnych nie bedzie nic do roboty (jak chociazby moje E30), mozna tez kupic samochod 2-letni, ktory wymaga wlozenia kilkunastu tysciecy zlotych, zeby w ogole zaczal jezdzic.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kupielm E-39 z 97 roku. Autko bardzo zadbane, motorek w bardzo dobrym stanie jak i cala reszta.

 

Ale moja mala rada - sprawdz oprocz mechaniki dokladnie dodatkowe wyposarzenie. Czego mozna sie spodziewac w tych autkach - chodzi mi glownie czy ma bajery takie jak Check-Control czy Onboard Computer - sa to bajerki ale bardzo ciesza oko :). Czesto przy ogladaniu auta czlowiek dostaje zauroczenia jak widzi taka fure i nie zwraca uwagi na takie detale :)

 

 

co do check-control to jest to z tego co wiem standart oraz komputer pokladowy tez.......??Moj ma znacznie wiecej np.pdc ,skora i inne jak ktos zainteresowany dokladnie opisze na meila.Pozdrawia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Check-Control i OBC (wersja z przyciskiem na dzwigience od kierunkowskazow) figuruje jako dodatkowe wyposarzenie - przynajmniej w rocznikach '97. Moze pozniej firma BMW stwierdzila ze to wstyd kazac sobie placic za takie rzeczy. Nawet czujnik deszczu nie byl wtedy w standardzie. Ale to nic jesli sie widzi w takim aucie tylne szyby na korbce a za to jest automatyczny szyberdach i PDC.

 

Ja kupujac autko przymknalem oko na brak tych bajerow, ale tylko dlatego ze auto bylo w bardzo dobrym stanie jak na 9 lat i do tego z malym przebiegiem. Moze teraz uda sie to jakos domontowac :) - Jesli ktos ma na zbyciu to z checia kupie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Niestety Check-Control i OBC (wersja z przyciskiem na dzwigience od kierunkowskazow) figuruje jako dodatkowe wyposarzenie - przynajmniej w rocznikach '97. Moze pozniej firma BMW stwierdzila ze to wstyd kazac sobie placic za takie rzeczy. Nawet czujnik deszczu nie byl wtedy w standardzie. Ale to nic jesli sie widzi w takim aucie tylne szyby na korbce a za to jest automatyczny szyberdach i PDC.

A jest gdzieś dostępny wykaz/opis wyposarzenia standardowego dla 520 albo 528 E-39 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecik auta z salonu też czasami są niezbyt dobre ( aby nie daleko szukać problemy z silnikami M3 E46 ), albo jakieś przekręty salonu ( samochody po stłuczkach, odmalowane albo przebijanie roku produkcji ). Do kupna samochodu trzeba podchodzić z głową, może się trafić super okazja ale zazwyczaj sprzedający wcale nie jest idiotą i jak sprzedaje coś taniej to jest ku temu powód ( tylko trzeba uważnie szukać ).

Andrzej a widzisz te buzke :mrgreen: bo chyba nie zlapales mojej aluzji .pozdro z RPA dla wszystkich kolesi z tego forum jeszce miesiac i w domu a wtedy z powrotem bede b. aktywny na tej stronce pa kubusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.