Skocz do zawartości

E90 składane tylne siedzenia ?


artur.kg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad zmianą samochodu i jednym z potencjalnychc kandydatów jest BMW E90.

Ponieważ w ogłoszeniach nikt nie pisze o takich detalach, zwracam się do Was z tym pytaniem:

Czy w E90 tylne siedzenia są składane ? A jeśli tak, czy to jest opcja czy standard ?

Ta sprawa jest dla mnie ważna, bo raz na jakiś czas będę chciał przewozić w aucie rower - i bez składanych foteli nie ma szans.

Pytanie dotyczy np. tego auta:

http://otomoto.pl/bmw-320-navi-klimatronik-serwis-lift-C33854348.html

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w E90 tylne siedzenia są składane ? A jeśli tak, czy to jest opcja czy standard ?

 

Tak, są składane, jest to opcja.

Co do ogłoszenia to na odległość nikt nie powie, mocowania zwalniające oparcia są bagażniku. A tak na marginesie koło "lift'u" to ona nawet nie stała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak w pl ale w Irlandii jest to opcja rzadko występująca. Przewożenie roweru w 3ce to taki troche kiepsi pomysł, widziałeś bagażnik? Kup bagażnik na dach albo na tylną klape i po problemie.

Bagażnik widziałem tylko na zdjęciach. Przewożenie roweru na dachu lub na tylnej klapie nie wchodzi w grę. Często pokonuję trasę powyżej 1000 km w jeden dzień i dziękuję za rower fruwający mi na dachu przy prędkościach > 160 km/h.

Wygląda na to, że pozostaje albo opcja kombi (dość brzydki), albo któreś audi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wygląda na to, że pozostaje albo opcja kombi (dość brzydki), albo któreś audi.

Pozdrawiam.

 

Sam jesteś brzydki.

Jest na Alledrogo sporo kanap w różnych kolorach to coś trafisz i wymienisz, pewnie szybciej niż upolujesz E90 z taką opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam się nad zmianą samochodu i jednym z potencjalnychc kandydatów jest BMW E90.

Ponieważ w ogłoszeniach nikt nie pisze o takich detalach, zwracam się do Was z tym pytaniem:

Czy w E90 tylne siedzenia są składane ? A jeśli tak, czy to jest opcja czy standard ?

Ta sprawa jest dla mnie ważna, bo raz na jakiś czas będę chciał przewozić w aucie rower - i bez składanych foteli nie ma szans.

Pytanie dotyczy np. tego auta:

http://otomoto.pl/bmw-320-navi-klimatronik-serwis-lift-C33854348.html

 

Pozdrawiam,

Artur

Siedzenia nie we wszystkich naszych samochodach są składane czyli jest to dodatkowa opcja! ja osobiście nie mam składanych siedzeń, muszę odkręcać śruby ze środka , a od bagażnika głęboko głowę wkładać aby odbezpieczyć oparcie :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum była instrukcja jak to dorzucić, oczywiście kanapa tylna z allegro jest potrzebna.

205 1.9d 64km-> Q5 3.0D 240km -> Passat B4 1.9TDI 90km -> e90 320d 163km <- klik & I3s 2018 | Niezła fala..

http://www.motostat.pl/user_images/55143/icon5.png i spada... chyba uczę się jeździć eco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do E90 nie wsadzisz wygodnie rowera bez demontowania przedniego kola i skrecania kierownicy nawet w wersji ze skladanymi fotelami.

Rozwaz zakup porzadnego bagaznika dachowego (>400 zl) to bedziesz mogl latac 160 km/h.

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dachowy bagaznik to tragedia !! tylko na hak łatwo założyć i nie przeszkadza przy szybkiej jezdzie... nie szumi.. zakladasz rower 10 sek.. i jedziesz... nie dzwigasz na dach nie podrapiesz auta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś brzydki.

Widzę, ze opinia o kierowcach BMW z powietrza się nie bierze...

To bardzo interesujące, że byłeś w stanie ocenić moją urodę na podstawie kilku zdań, które napisałem na forum.

Twoje kompleksy wychodzą tutaj jak na dłoni. A do tego jeszcze jeździsz brzydkim kombi :-P

Jest na Alledrogo sporo kanap w różnych kolorach to coś trafisz i wymienisz, pewnie szybciej niż upolujesz E90 z taką opcją.

Nie, nie będę na takie pierdoły marnował czasu. Po prostu nie kupię auta które mi nie odpowiada.

 

Dziękuję bardzo za odpowiedzi wszystkim osobom, które chciały mi pomóc i które z samochodu nie robią religii.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Z poczuciem humoru to u kolegi słabo. Mam na to wyje**ne czy się komuś podoba moje kombi czy nie ale fakt że kilku zakochanych w swoje cuda się znajdzie i uważałbym z ocenami co jest ładne a co nie bo o gustach nie warto dyskutować (i obrazisz czyjeś uczucia religijne :D ).

Też uważam że na długie trasy to nic nie powinno się dyndać na dachu (zdejmuję nawet belki bagażnika) ale zastrzegam że to bardzo subiektywna opinia. Nawet mając kombi, nie wkładam rowerów do środka jeśli nie jadę dalej niż 150km gdyż szkoda mi czasu na delikatne manewry i szkoda ewentualnych "szkód" lub zabrudzeń. Na relingach/bagażniku dachowym mieszczą się 3-4 duże rowerki plus mamy cały środek dla pasażerów. Powtarzam jednak że nie na długie trasy bo nie lubię i tyle. Do bagażnika zawsze zdejmuję przednie koło i luzuję kierownicę.

Pomysł ze zmianą oparcia w E90 to żadne marnowanie czasu - średnio ogarnięty mechanik zrobi to za 20zł a sama kanapa... taniej niż Ci się wydaje. Kupując samochód nie warto szukać kompletnego wyposażenia bo można nie trafić. Ważne żeby był w bardzo dobrym stanie technicznym - reszta jest do "poprawienia" za naprawdę małe pieniądze (o ile ktoś nie jest przywiązany do ASO).

 

Pozdrawiam i życzę cierpliwości do forumowiczów bo grasują tu czasem trole

P.S. Być może będę miał niedrogie oparcie dzielone do E90 w skórze, w kolorze... Dakota Beż (cóż znowu kwestia gustu - uwielbiam jasne wnętrza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam składanej kanapy - jak to się robi w 20 minut ( odkręcanie śrub itp ) ? Nie mogę tego znaleźć na forum ...Właśnie się ostatnio bardzo zdziwiłem , gdy pojechałem do Ikei i miałem załadować długą ( ponad 180 cm ) paczkę ( a mogłem wziąć vana żony :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.