Skocz do zawartości

Gps lokalizator bmw


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Komorka i karta sim podlaczona pod ladowarke i sprytnie schowana. Tanio i praktycznie. Jaka jest dokladnosc sygnalu dokladnie nie wiem ale chyba kilka metrow.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A fabryczne instalacje? Jakie macie doswiadczenia?

 

Policja poleca. Wg statystyk takie auta rzadko sa kradzione. Zagluszacze sygnalu nie daja rady na nowe generacje takich zabezpieczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fabryczne instalacje? Jakie macie doswiadczenia?

 

Policja poleca. Wg statystyk takie auta rzadko sa kradzione. Zagluszacze sygnalu nie daja rady na nowe generacje takich zabezpieczen.

Ja mam założony nadajnik przez firmę i monitorowany 24h/dobę. Już raz miałem drzwi otwarte w aucie o 2 w nocy. Dobrze, ze ustawione mam godziny nocne i monitoring odrazu zadzwonił z pytaniem o autoryzacje. Od tej pory nazzczęście się już nie przydało ale śpię spokojnie.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to kosztuje w praktyce?

I jak dziala? Piszesz, ze masz ustawiony monitoring nocny. Jak w ciagu dnia ukradna, to mozesz tylko dzwonic i pytac gdzie auto? Czy jest dostep online i mozna caly czas przegladac polozenie auta? Inne korzysci lub utrudnienia?

Czy ubezpieczyciele daja dodatkowa znizke z powodu gps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A jak to działa w praktyce ? Abonamentu żadnego się nie płaci ?

działa i to dobrze nawet w parkingu podziemnym.Nie nie ma abonamentu muszą być pieniążki na karcie sim.Za pomocą aplikacji wysyłasz sms i alarm odsyła stan pojazdu tzn czy drzwi zamknięte czy alarm czuwa a nawet napięcie akumulatora.a co najważniejsze lokalizację pojazdu.Ps alarm możesz uruchomić z każdego miejsca na świecie gdzie jest zasięg. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kolego za odpowiedz , a powiedz mi jeszcze samemu da rade zamontować czy trzeba jechać do jakiegoś elektromechanika ? Czy jak ?

Ja place abonament. Mam umowe z firma. Staly podglad gdzie jest auto. I znizki u ubezpieczyciela AC.

Co do samej kradziezy to przy montazu ustalasz sposob autoryzacji. Jak jest podejrzenie, ze to nie Ty uruchomiles auto, to dzwonia. Jezeli faktycznie miala miejsce kradziez sami powiadamiaja policje i informuja ich gdzie znajduje sie pojazd. Z tego co ja sie orientuje nie moga unieruchomic auta w jezdzie. Tylko jak sie zatrzyma na swiatlach czy gdzie indziej.

 

Co do rozwiazania opisanego przez kolege to takich rozwiazan na allegro jest cala masa z chin. Ja szukalem polskiej firmy z pelnym wsparciem produktu. Najtaniej nie jest ale raz tylek mi uratowali....wiec moge polecic.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kolego za odpowiedz , a powiedz mi jeszcze samemu da rade zamontować czy trzeba jechać do jakiegoś elektromechanika ? Czy jak ?

Ja place abonament. Mam umowe z firma. Staly podglad gdzie jest auto. I znizki u ubezpieczyciela AC.

Co do samej kradziezy to przy montazu ustalasz sposob autoryzacji. Jak jest podejrzenie, ze to nie Ty uruchomiles auto, to dzwonia. Jezeli faktycznie miala miejsce kradziez sami powiadamiaja policje i informuja ich gdzie znajduje sie pojazd. Z tego co ja sie orientuje nie moga unieruchomic auta w jezdzie. Tylko jak sie zatrzyma na swiatlach czy gdzie indziej.

 

Co do rozwiazania opisanego przez kolege to takich rozwiazan na allegro jest cala masa z chin. Ja szukalem polskiej firmy z pelnym wsparciem produktu. Najtaniej nie jest ale raz tylek mi uratowali....wiec moge polecic.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

nie chcę robić reklamy ale ten alarm z gps jest made in poland :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.