Skocz do zawartości

elektryczne lusterka


Jelonkowaty

Rekomendowane odpowiedzi

cześć , mam dość niewielki aczkolwiek uprzykrzający problem , a mianowicie elektryczne lusterka przestały współpracować , dodam że to samochód dziadka , lusterka ustawione są w sposób całkowicie uniemożliwiający jazdę . czytałem na forach że może być to problem z bezpiecznikami , ale wymieniłem bezpiecznik 6 ,27 i 29 w schowku (tak jak pisało na schemacie bezpieczników) i nadal nie ma odzewu od nich , liczył bym na pomoc forumowiczów , pozdrawiam

 

jest to m52b20

 

 

viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może dziadek jechał z otwatym oknem w deszcz i konsola sterowania zdechła? Wyjmij ją i sprawdź czy napięcie dochodzi, ale jak szyby działają to powinno dochodzić.

Zawsze możesz też ręcznie przestawić lusterka dopóki nie naprawisz.

 

 

 

 

Zmień temat bo zaraz Admin Cię dopadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był podobny problem (pierw lusterka potem szyba na koniec centralny zamek od kierowcy) I winą były zimne luty na układzie scalonym w lewych przednich drzwiach (tym co sterujesz szybami itp) Ja naprawiłem to w taki sposób. Wyjąłem to sterowanie z boczka drzwi od kierowcy rozebrałem go na części i tam są dwa układy jeden i drugi wsadziłem do takiej wanienki która naprawia zalane telefony ( mogło albo się naprawić albo szlak to trafić) w moim przypadku wszystko wróciło do normy. Ja bym na twoim miejscu podmienił z innego e39 ten moduł. Ja tak zrobiłem u siebie więc miałem pewność, że to na pewno ten moduł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.