Skocz do zawartości

WAHACZE Meyle hd


zyga10002

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :) zdecydowalem sie na kupno przednich wahaczy meyle hd.chce zamowic z allegro,ale z uwagi na duza rozbieglosc ceny nie chcialbym kupic podroby :8) i moje pytanie jakiego sprzedawce polecacie z dostepnych na allegro myslalem nad tymi http://allegro.pl/wahacze-bmw-e46-zestaw-wzmacniany-meyle-hd-i4258691479.html

lub http://allegro.pl/bmw-3-e46-wahacze-wahacz-lewy-przod-oryg-meyle-hd-i4300993207.html . czekam na wasze opinie,pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja brałem z Allegro, ponieważ wychodziło taniej. Teraz widzę że kolo nie sprzedaje wahaczy. Ale mam je na aucie od dwóch lat i smigają bez problemu. Przyszły oryginalnie zapakowane, nie otwierane z fakturą, także zero problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lewy wahacz wymieniałem 5 lat temu kosztował wtedy coś ok. 420zł, a teraz przyszedł czas na prawy i też zapodam MEYLE HD :cool2:



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tuleje to również polecam MEYLE HD, mam od dwóch lat i zero problemu!

 

Oczywiście zamiast całych tulei można kupić same wkłady, taniej wyjdzie koszt 2szt, ok. 100zł, ale bez praski się nie obejdzie.

 

Aha kupując wkłady trzeba sprawdzić średnicę bo były dwie wersje 66mm oraz 60mm [325XI/330XI/330XD]



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze juz wymienione :D i przelozyli mi je na tuleje ktore mialem juz zamontowane,ale i tak za nie dlugo bede musial wymienic bo jedna jest troche wytluczona :? ale tez zapodam MEYLE HD :P za wymiane policzyli mi 112 zl za wszystko :) wiec chyba cena nie jest zla :) jeszcze cos mi tam delikatnie tlucze,moze te tuleje albo cos jeszcze. czy jak bym mial wybite laczniki stabilizatorow to moglo by tluc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lewy wymieniałem przy 249062km, prawy wytrzymał ok. 290000km, oba wahacze były również oryginalne :wink:



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.