Witam! Ostatnio zauważyłem, że nie załącza się wentylator, więc macha do góry i co? Okazało się, że jest wypięta kostka od wentylatora (ta obok czujnika powietrza, zresztą od niego też była wypięta). Po podpięciu wtyczek i odpaleniu auta okazało się, że nierówno pracuje, a po dodaniu gazu dusi go i kłęby czarnego dymu za autem. ( dodam, że odbywało się to na postoju). Spotkaliście się z czymś takim??? :roll: O co chodzi :cry2: