Skocz do zawartości

E90 320i 150KM WBAVA71080PR91849 OSZUST !


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga na tą śliczną :

 

http://allegro.pl/bmw-320i-150-km-navi-xenon-oplacona-i4328055615.html

 

 

Ładnie wygląda (nie wypowiadam się pod względem technicznym bo nie oglądałem ale sprawdziłem VIN w serwisie )

Przebieg podany przez sprzedającego : 177 000km

Przebieg 2013 we Włoszech : 420 000km !!!!!! Odradzam :)

 

 

P.S. Wciąż poszukuję e90 320i (150km) minimalne wymagania : ori przebieg , navi (bussines,professional), ksenon (niekoniecznie) , zadbana ) tylko benzyna w sedanie!

Pisać na PW . Cena do MAX 35tys - min2006 rok (ewentualność wyposażenia 2005r)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia w szukaniu E90 za 35k :duh:

Ja za swoją E46 dałem więcej niż ty chcesz dać za E90? No ładnie się dzieje...

 

Swoją drogą ja również oglądałem ostatnio E90 za 53 tys z 2006 roku... wyrwany i pospawany dyfer, wywalona uszczelka pod głowicą, cały przód skasowany, założone nowe nadkola i wystawiony jako bezwypadek. Teraz buja się podobno gdzieś po Piotrkowie Trybunalskim - btw. pozdrawiam szczęśliwego nabywcę E90 z M-Pakiem w kolorze ciemno szarym. Pytam się "jak żyć"? :lol:

http://zsp10.pless.pl/zapis/bykom.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia w szukaniu E90 za 35k :duh:

Ja za swoją E46 dałem więcej niż ty chcesz dać za E90? No ładnie się dzieje...

 

E tam, Jacek, zaraz się posypią komentarze, że przecież ta e90 już stary samochód i ile masz kosztować, a e46 to w ogóle stary złom nie warty więcej niż 12k :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma dostęp do bazy danych Bawaria Motors Katowice (niestety tylko nagłe wypadki i przy ''okazji'' niestety na życzenie i na już nieda rady)

Wiarygodność - 100% , z braku czasu znajomego muszę sam szukać dla siebie egzemplarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh zapomniałem , spójrzcie na aukcje podane z Starachowic (bodajże 12 samochodów dobrej klasy Audi,VW i BMW 330XD) zdjęcia na tym samym, tle, podejście do robienia zdjęć podobne , przebiegi ....smiechu warte :D I ceny dla wielu forumowiczów nierealne (330XD 179kkm 34.500zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.