Skocz do zawartości

Wahacze przód BMW e46


zyga10002

Rekomendowane odpowiedzi

witam,czeka mnie wymiana przednich wahaczy w bmw e 46 1998 sedan :( zastanawiam sie nad whaczami RUVILLE. wymienial ktos u siebie na te wahacze?jesli tak to prosze o wasze opinie :D ile wytrzymuja itd.. :D Edytowane przez zyga10002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kup meyle hd, są do nich części zamienne.

 

Ps. Wywal "c" z wa.hacze, bo razi w oczy :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zamontowałeś wahacze renomowanej firmy to nie ma co się dziwić, że pojeździsz. I to się liczy, że dbasz o auto. Ale jeżeli, nie ma się zamiaru takiego aby autko nas przeżyło to nie ma sensu inwestować tak sporej sumy, to jest moje odczucie. Ja osobiście wolę wydać i wymienić te "niewymienialne" sworznie na nowe chociażby z MeyleHD pojeździć rok/dwa/trzy aż padną i wstawić nowę z wymianą i nowymi sworzniami za 200 zł i mam nadzieje, że autko posłuży jeszcze te parę ładnych lat. O ile sam wahacz jest w porządku, polecałbym wymianę samych sworzni. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak ja moja betke mam od lutego tego roku ma 230tys przebiegu oryginalny a wsadzilem juz w czesci kolo 5k i to praktycznie wymiana oleji, filtrow klocki tarcze wahacze odma swiece czujniki taki tam wiekrzy przeglad. Mysłe ze teraz e46 troche pojezdzi silnik m54b22 170km jakos daje rade. Jest to moje pierwsze auto wiec nie wiem czy czesci sa drogie czy tanie :) Jeszcze mi zostało pare czesci do wymiany :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.