Skocz do zawartości

podcieka bagaznik nad nadkolami??


Piotrunio

Rekomendowane odpowiedzi

Podcieka mi bagaznik w E 30 sedan.W miejscah ad nadkolami.Sa tam otwory odporwadzajace wode.Ale za kazdym razem ja spadnie tylko deszcz mam mokra wykladzinke wykanczajaca w tamtych miejscach.Nie mam chlapaczy zamontowanych od strony kola.Czy to jest zjawisko normalne?? Czy spowodowane brakiem tych chlapaczy??

Z gory dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze jedna opcja jak ktos ma gaz z butla normalna to dzieje sie tak ,ze bytla sie poci i po pewnym czasie cala wilgoc zbiera sie wlasnie w tych miejscach .

 

 

Schematycznie: butla sie poci --->paruje --->para osiada na klapie bagara od wew strony ---->skrapla sie i opada na wykladzinke w bagazniku ----> a z pozniej woda znajduje miejsca najnizszego polozenia .

 

 

Mialem taka opcje przykre bo czasem zaczyna plasniec wykladzinka i smierdzi :mad2: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrunio

Ale za kazdym razem ja spadnie tylko deszcz mam mokra wykladzinke wykanczajaca w tamtych miejscach

 

Skoro to się dzieje nie podczas jazdy to uszczelka szyby lub klapy bagażnika, jak podczas jazdy to zakola poleciały pewnie:P

 

 

Ja to naprawiałem w dziale mój remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam, mam pytanie w związku z tym postem...posiadam e30 touring z fabrycznym otwieranym dachem, po intensywnych opadów deszczu w bagażniku (prawym nadkolu) gromadzi mi się jeziorko, zauwa żyłem, iż o okolicę tego nadkola (do odpowietrzenika kabiny) doprowadzone są 2 szlachy. Czy jest możliwe że jeden z nich to fabryczne odprowadzenie wody z szyberdachu (pod klapą rozsuwanego dachu, w rogach znajdują się jakieś otwory).

z góry dzięki za info

pozdrawiam

spin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.