Skocz do zawartości

co kryje się pod łokietnikiem?


marcin_wroclaw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

odnośnie nazwy złącza to nie wiem czy ma jakąś nazwę,ale te adaptery do telefonów które tam się podłącza nazywają się "SNAP IN". mam taki u siebie do Samsunga S3 Mini.

 

http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/20140314_221656_zpsadc474cd.jpg

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

1. A jak się nazywa to złącze?

2. Tak się domyślałem, że to nawiew na kubek, ale jak go włączałem to nie czułem różnicy pomimo ustawienia nadmuchu dość mocno (bez klimy).

Musi być włączona klim ,to wtedy będzie chłodzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

1. A jak się nazywa to złącze?

2. Tak się domyślałem, że to nawiew na kubek, ale jak go włączałem to nie czułem różnicy pomimo ustawienia nadmuchu dość mocno (bez klimy).

A jak ma chłodzić bez klimy? Radzę uważać latem jesli będziesz korzystał z telefonu w podlokietniku. Jesli telefon zostanie schłodzony i potem go wyjmiesz to błyskawicznie pokryje sie rosą.

Do tego złącza jest podłączone nie tylko zasilanie i audio ale tez i zewnętrzna antena GSM (nie wszystkie adaptery snap in byc moze jej używają )

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie nazwy złącza to nie wiem czy ma jakąś nazwę,ale te adaptery do telefonów które tam się podłącza nazywają się "SNAP IN". mam taki u siebie do Samsunga S3 Mini.

Chętnie kupiłbym używaną do Samsunga S4 mini :) Na zdjęciu załączonym przez Ciebie masz zakryty pojemnik na kubek, to ori "przykrywka"? U mnie nie ma czegoś takiego ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że dzięki tej przystawce do telefonu można wreszcie używać komend głosowych .

Wybierać rozmówców po zapisanym kontakcie . Niestety do nowych smartfonów jak galaxy s3 kosztuje ok. 600 zł.

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ja u siebie nie mam tego uchwytu na kubek tylko taki schowek.a co do adaptera SNAP-IN to będę swój ori BMW do samsunga s3 mini niebawem sprzedawał,bo zmieniam telefon,więc jak ktoś reflektuje to dawać znać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dodatkowo daje Snap-In? Chodzi mi o to, że audio na samochód przerzucam sobie przez bluetooth i zastanawiam się co dałby mi więcej adapter.

 

Cechy wspólne:

1. Przerzuca audio na samochód (Na pewno rozmowy telefoniczne, kopiuje książkę telefoniczną. Nie wiem jak jest w przypadku plików muzycznych na tel w przypadku połączenia bluetooth - muszę sprawdzić :)).

 

Tylko Snap-In

1. Ładowanie baterii telefonu (wersja Basic).

2. Wzmacnia sygnał antenowy (wersja Basic).

3. Może być wyposażony w system chłodzenia (wersja Media z wentylatorem).

4. Odtwarzanie video (wersja Media)

 

Czy coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to bardziej skomplikowane. Snap in korzysta z juz zainstalowanych systemow wiec jesli ich nie masz to nie zadziala.

 

- Basic, stanowi dock dla telefonu, ładuje baterię oraz wzmacnia sygnał antenowy

- Music, zawiera funkcje adaptera Basic oraz odtwarza muzykę zapisaną w bibliotece iPhone™. Wymagane jest posiadanie interfejsu USB (SA6FL) oraz rozszerzone opcje odtwarzania muzyki z urządzeń mobilnych (SA6NF)

- Media, to połączenie funkcji adapterów Basic oraz Music jak również umożliwia wyświetlanie Cover artów poszczególnych utworów, jak również odtwarzania sekwencji video. Wymagane jest posiadanie opcji SA6FL, SA6NF oraz Combox SA6VC.

- Media z wnetylatorem, jest dodatkowo wyposażony w system chłodzenia Apple iPhone™. Ma to szczególne znaczenie w przypadku korzystania z BMW Apps (SA6NR). Wentylator uruchamia się samoczynnie, zależnie od obciązenia pod jakim pracuje iPhone™. Wymagane jest posiadanie opcji: SA6FL, SA6NF, SA6NR oraz Combox SA6VC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czyli u mnie jest wersja Basic - ładowanie i wzmocnienie anteny. zakładam,że jakbym miał bardziej doposażone auto to więcej opcji byłoby dostępnych. chłodzenie podłokietnika też mam,ale nie ma to związku ze snap-in'em.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.