Skocz do zawartości

[E90] Przyłącza za schowkiem


dlmail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś czyściłem parownik klimatyzacji zgodnie z instrukcją opisaną na forum przez użytkownika argentorat. Po zdjęciu schowka zauważyłem, że są tam 3 przyłącza/kostki elektryczne dwa z prawej strony i jedno z lewej. Jedno z prawej wykorzystane jest do zasilania oświetlenia schowka, ale pozostałe dwa nie są nigdzie podłączone. Umieszczone są tylko wyżłobieniach górnej części schowka. Czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć do czego one są wykorzystywane? Poniżej załączam zdjęcia wolnych przyłączy.

 

http://i62.tinypic.com/2yxlrna.jpg

 

http://i57.tinypic.com/wtvjg7.jpg

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." - Albert Einstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
jedno do ładowania latarki, drugie usb chyba,ale mogę się mylić, sprawdz dla pewności w realoem.com po swoim vin-ie
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
usb to chyba nie bedzie, zasilanie idzie chyba od radia. Bardziej bym stawial na oswietlenie nog albo glosnik.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przewodów za schowkiem w przypadku sedana to przełącznik "hotelowy". Kabel powinien iść do modułu CAS. Nie wiem jak wygląda sama wtyczka, widziałem go jedynie na schematach.

 

Po jego przełączeniu nie można otworzyć bagażnika żadnym przyciskiem, czy to na klapie czy na pilocie. Przydatne w przypadku hotelu z usługą "Valet Parking" czyli odprowadzanie samochodu na parking przez obsługę. Trzeba przełączyć przełącznik, zaryglować schowek i wyjąć grot z pilota. Dzięki temu mamy pewność, że nikt bezinwazyjnie nie dostanie się do bagażnika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To tez podejrzewalem ale nie bylem pewny czy wlasnie tam dwa kable sa bo na panelu mamy trzy przyciski. Byl ostatnio temat o zamknietej klapie po grzebaniu w schowku i jest zdjeci tego panelu

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.