Skocz do zawartości

La Bunia 325xi: ublock forever !


Rivasi

Rekomendowane odpowiedzi

No genialny pomysł :shock: musze sobie oblukac gdzie to robią w Poznaniu. Pojadę na to przed samym chipem :obloki:

 

A co to jest ten środek na końcu? Ceratek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No genialny pomysł :shock: musze sobie oblukac gdzie to robią w Poznaniu. Pojadę na to przed samym chipem :obloki:

 

A co to jest ten środek na końcu? Ceratek?

 

Ceramizer ale juz starej generacji, lepsze wedlug mnie jest Archoil 9300 albo xado one stage. U ciebie bedzie bylby bardzooooo wskazany !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zmienialem olej jakiś 1000 km temu robiąc płukanke LM (dałem dwie buteli na 8 litrow oleju w moim aucie i na wolnych obrotach chodziło to jakies 10-15 min) moge to teraz dodać? czy lepiej najpierw zrobić czyszczenie ukladu wtryskowego ta maszyną?

A czy wiesz gdzie to robia w Poznaniu i jak dokladnie sie nazywa ta usłóga , abym sam mogl sobie w necie poszukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba wyczyscic silnik bo inaczej produkt nie chwyci sie scianek.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba wyczyscic silnik bo inaczej produkt nie chwyci sie scianek.

Chyba się ciut zapedziles. Elementy trące raczej nie maja szans być brudne, a do innych powierzchni ten produkt nie jest potrzebny.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakos nie słyszalem o jakichkolwiek wadach fabrycznych w tyotach. A to auta mozna powiedziec 2x tańsze niz bmw... Np Avensis kosztuje 90 tys, a odpowiednik w bmw 180 tys.

 

jakos im sie te awarie nie przytrafiają....

 

A w samolotach? czy silniki turbośmiglowe lub turboodrzutowe mogą miec wady fabryczne? Czy Rols robiąc silniki do samolotów może popełnic gafę? Napewno sie martwia ,ze straca dobre imię :?

 

 

Jak by chcieli to by robili takie motory które sie nie psują ! Ale nie chcą bo to sie nie opłaca...

A opinia o marce widac schodzi na dalszy plan. Fabryki widac licza tylko , aby sprzedawać jak najwiecej . Z tego co kupi zedrą kase na dzień dobry , ale on sie martwic o naprawy nie bedzie i opinie o marce bedzie miał gdzieś bo ma gwarancje- bedzie kupował oczami. Spodoba mu sie fura to kupi.

natomiast po gwarancji zciagają kase z ludzi awariami ,które wedle mnie są w wielu przypadkach (nie mówię ze zawsze) generowane specjalnie i każda część ma swoją zaplanowaną dlugość życia.

Kolego miałem Toyote dwa razy...pierwszy i ostatni i nie mówie tutaj o drobnych awariach. Raz nawet podpisywałem porozumienie i klauzule poufnosci o bardzo powaznej wadzie fabrycznej wiec to tlumaczy dlaczego nie slyszales...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba wyczyscic silnik bo inaczej produkt nie chwyci sie scianek.

Chyba się ciut zapedziles. Elementy trące raczej nie maja szans być brudne, a do innych powierzchni ten produkt nie jest potrzebny.

 

Chodzi mi glownie o brudy na panewkach tlokach i sciankach cylindrow oraz na wale. Sa to depozyty olejowe oraz pozostalosci po spalaniu (carbon). I zanim uzyjesz ceramizera trzeba to wszystko wymyc bo ceramizer nie chwici sie tych brudnych powieczni i splynie do miski. Tak na sciankach cylindrow bo o to ci chodzi sa i pozostalosci weglowe po spalaniu od strony komory spalania oraz depozyty olejowe od strony miski. Pierscien zgarnia olej a nie brudy bo wtedy by wyszklil cylinder i mial bys po silniku.

 

poza tym chodzi o wymycie rowkow tlokow z nagaru po spalaniu bo to powoduje zapieczenie pierscieni a ceramizer ma skompletowac powstaly tam wzery

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem Toyote dwa razy...pierwszy i ostatni i nie mówie tutaj o drobnych awariach. Raz nawet podpisywałem porozumienie i klauzule poufnosci o bardzo powaznej wadzie fabrycznej wiec to tlumaczy dlaczego nie slyszales...

 

ok super czyli generalnie wiesz ale nie powiesz, mowisz zle o kims nie dajac konkretow tylko sugerujac... gdzies to juz widzialem w tym kraju :|

 

Rozumiem poza tym ze dales sie przekupic jakiemus duzemu koncernowi jakas bezplatna g o w n i a n a naprawa za klauzule zamiast zrobic cos uzytecznego dla spolecznosci i ujawnic ta niby "bardzo powazna wade techniczna". Moralnie to cie stawia mniej wiecej na poziomie mendy. :nienie: Zreszta ta sama klauzule wlasnie zlamales bo nam opowidasz o tym...czyli nawet jak podpisujesz zobowiazanie to go nie przestrzegasz...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem Toyote dwa razy...pierwszy i ostatni i nie mówie tutaj o drobnych awariach. Raz nawet podpisywałem porozumienie i klauzule poufnosci o bardzo powaznej wadzie fabrycznej wiec to tlumaczy dlaczego nie slyszales...

 

ok super czyli generalnie wiesz ale nie powiesz, mowisz zle o kims nie dajac konkretow tylko sugerujac... gdzies to juz widzialem w tym kraju :|

 

Rozumiem poza tym ze dales sie przekupic jakiemus duzemu koncernowi jakas bezplatna g o w n i a n a naprawa za klauzule zamiast zrobic cos uzytecznego dla spolecznosci i ujawnic ta niby "bardzo powazna wade techniczna". Moralnie to cie stawia mniej wiecej na poziomie mendy. :nienie: Zreszta ta sama klauzule wlasnie zlamales bo nam opowidasz o tym...czyli nawet jak podpisujesz zobowiazanie to go nie przestrzegasz...

 

Nie, nie rozumiesz i nie dopowiadaj czegos czego nie napisałem, a mozesz sie tylko domyslac bo bardzo kiepsko Ci idzie. Określił był nawet to ze na poziomie idioty, błazna...Chciałem podkreslic , ze koncerny ukrywają poważne wady i strzegą jak tylko moga fuck-up'y..tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem Toyote dwa razy...pierwszy i ostatni i nie mówie tutaj o drobnych awariach. Raz nawet podpisywałem porozumienie i klauzule poufnosci o bardzo powaznej wadzie fabrycznej wiec to tlumaczy dlaczego nie slyszales...

 

ok super czyli generalnie wiesz ale nie powiesz, mowisz zle o kims nie dajac konkretow tylko sugerujac... gdzies to juz widzialem w tym kraju :|

 

Rozumiem poza tym ze dales sie przekupic jakiemus duzemu koncernowi jakas bezplatna g o w n i a n a naprawa za klauzule zamiast zrobic cos uzytecznego dla spolecznosci i ujawnic ta niby "bardzo powazna wade techniczna". Moralnie to cie stawia mniej wiecej na poziomie mendy. :nienie: Zreszta ta sama klauzule wlasnie zlamales bo nam opowidasz o tym...czyli nawet jak podpisujesz zobowiazanie to go nie przestrzegasz...

 

Nie, nie rozumiesz i nie dopowiadaj czegos czego nie napisałem, a mozesz sie tylko domyslac bo bardzo kiepsko Ci idzie. Określił był nawet to ze na poziomie idioty, błazna...Chciałem podkreslic , ze koncerny ukrywają poważne wady i strzegą jak tylko moga fuck-up'y..tyle

 

huhu to ty powiedziales ze podpisales lojalke zeby nie ujawniac usterki... to podpisales czy nie podpisales ? bo znowu robisz tego co wie ale nie powie. :norty: Na razie to ty albo ukrywasz powazna wade albo po prostu probujesz byc intersujacy bo nic nie podpisales co jest wedlug mnie bardziej prawdopodobne... to jak jest ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

huhu to ty powiedziales ze podpisales lojalke zeby nie ujawniac usterki... to podpisales czy nie podpisales ? bo znowu robisz tego co wie ale nie powie. :norty: Na razie to ty albo ukrywasz powazna wade albo po prostu probujesz byc intersujacy bo nic nie podpisales co jest wedlug mnie bardziej prawdopodobne... to jak jest ?

 

Nie napisałem tego zeby pochwalic się czego ja to nie podpisalem. Jezeli podpisałem to przeciez Ci nie napisze szczegółów i nie wiem o co bijesz pjane. Cel mojego posta byl chyba jasny ale moze nie dla Ciebie wiec napisze jasniej. Nie każda akcja serwisowa / usterka jest naglasniana. Wiele z nich a najczesciej te newralgiczne jest wyciszana przez koncerny - maja na to bardzo duze budzety. Usterki te sa usuwane w trakcie innych akcji serwisowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podpisales lojalke (nic nie warta z punktu prawnego przy okazji) zamiast ujawnic jak mowisz powazna uterke co by bylo z skorzyscia dla innych a bije piane bo nie lubie bezuzytecznych postow ludzi ktorzy nie maja nic do powiedzenia tylko sugeruja zaslaniajac sie jakimis pseudo racjami. Jak bys powiedzial nie kupujcie toyoty mialem dwie a w jednej wystapil taki a taki problem ktory jest ukrywany przez toyote to szacun ale tutaj to do niczego nie sluzy bo informcacja jest niewiarygodna bo nie poparta konkretami.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podpisales lojalke (nic nie warta z punktu prawnego przy okazji) zamiast ujawnic jak mowisz powazna uterke co by bylo z skorzyscia dla innych a bije piane bo nie lubie bezuzytecznych postow ludzi ktorzy nie maja nic do powiedzenia tylko sugeruja zaslaniajac sie jakimis pseudo racjami.

Wymadrzasz sie....nie wiesz co podpisalem i czy wogole ale z Twojego punktu widzenia, który określiłeś jako "z punktu prawnego" jest to nic nie warte...smieszny jestes:) Zakonczmy to. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywales to, bardzo klarowne okreslenie co zostalo podpisane. Sam to napisales :

 

podpisywałem porozumienie i klauzule poufnosci o bardzo powaznej wadzie fabrycznej wiec to tlumaczy dlaczego nie slyszales...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywales to, bardzo klarowne okreslenie co zostalo podpisane. Sam to napisales :

 

podpisywałem porozumienie i klauzule poufnosci o bardzo powaznej wadzie fabrycznej wiec to tlumaczy dlaczego nie slyszales...

Prosze przeczytaj raz jeszcze moje i swoje wypowiedz bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem...to Ty watpisz, ze cokolwiek podpisywalem (moja wypowiedz jest jednoznaczna w tej sprawie) po czym podwazasz jakakolwiek moc prawna czegos czego w Twoim odczuciu nie podpisalem a Ty na pewno nie widziales...lubisz nabijac posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywales to, bardzo klarowne okreslenie co zostalo podpisane. Sam to napisales :

 

podpisywałem porozumienie i klauzule poufnosci o bardzo powaznej wadzie fabrycznej wiec to tlumaczy dlaczego nie slyszales...

Prosze przeczytaj raz jeszcze moje i swoje wypowiedz bo chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem...to Ty watpisz, ze cokolwiek podpisywalem (moja wypowiedz jest jednoznaczna w tej sprawie) po czym podwazasz jakakolwiek moc prawna czegos czego w Twoim odczuciu moglo nie byc na pewno Ty nie widziales...lubisz nabijac posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widzialem dzisiaj jade po samochod ale z tego co wiem to wyszlo ladnie :) jeszcze tylna klape musze znalesc :)

 

A przy okazji pozwole sobie uzyc fotek od Mautoczesci... czyli wymiana szyb na ciemne w trakcie !! w mautoczesci Legionowo as usual :mrgreen: Warsztat gdzie jak zostawiam samochod nie koszmarduje w nocy ze cos sie stalo Buni :)

 

https://www.facebook.com/pages/Mautoczesci/298784173590461

 

11269086_631772256958316_8059782841788765870_n.jpg?oh=a1eb1af9d759279753517f38a838f201&oe=5609DA49

 

11062252_631772280291647_4872674261090177727_n.jpg?oh=39c8eb8dd6919d9ca0103ad68100b9f4&oe=55C9A2CF

 

11313119_631772283624980_6274347252744493389_o.jpg

 

11270501_631772220291653_1576522782757728597_o.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyswietlacz dopier w nastepnym tygodniu, zmiana planow drobna przez wyjazd.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek bomba skóra z przeszyciami robi swoje, czy w przyszłości dostanie tył i przód od lci?

 

przod i boki sa od M3, tyl jest z Ac schnitzer... a wiec Lci to troche has been :)

Moze kiedys swiatla przednie od LCI ale nic wiecej, brzydkie to LCI...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udalo mi sie w koncu zalozyc wyczekiwany retrofit Head up screena BMW.

 

 

http://www.bmw-sg.com/forums/attachments/eng-soon-auto/66902d1426841130-issues-solutions-better-ride-img_20150320_154526.jpg

 

Ponizej mozecie zobaczyc kilka zdjec jak to wyglada w trakcie jazdy, na postuju oraz z zewnatrz.

Jest to dodatek pozwalajacy na sledzenie roznych parametrow jak szybkosc, moc i moment obrotowy, stanu paiwa, ostrzezen z systemu BMW, tempomatu bez odrywania oczu z jezdni. Dodatkowo rozszerza on funkcje nawigacji BMw poprzez nalozenie drugiej nawigacji i rozszerzenia mozliwosci nawigacji BMW do : ukazywaniu na biezaco radarow, dozwolonej szybkosci, kalkulowanie trasy biorac pod uwage korki i zamkniete drogi czego nawigacja BMW nie potrafi w polsce oraz oczywscie ukazywanie drogi przez nawigace za pomoca systemu strzalek bardzo klarownego.

 

Zdejcia robilem troche z boku, z pozycji kierowcy widzisz tylko szybke a nie widzisz reszty urzadzenia, dobry patent.

 

http://i.imgur.com/llrM9pI.jpg

http://i.imgur.com/CzMi7U9.jpg

http://i.imgur.com/83NlIyz.jpg

 

zdjecie nocne zaciagnolem bo nie mialem jeszcze okazji :

 

http://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=1182251&d=1427568595

 

Po 24 godzinach uzytkowaniach takie mam spostrzezenia :

- przestalem w ogole patrzec na przyzady odrywajac wzrok od drogi aby np sprawdzic szybkosc. Wyswietlacz jest znakomitej jakosci nawet w bardzo ostrym sloncu. To duzy konfort w prowadzeniu.

- pokazywanie dozwolonej szybkosci oraz ostrzezenie wizualne o zlizajacym sie radarze sa bardzo uzyteczne.

- nawigacja w head up screen wybiera w miescie zawsze lepsza trase niz nawigacja BMW, nawigacja BMw sie do niej dopasowuje po chwili.

- Zdarza mi sie jeszcze ale bardzo rzadko na nawi BMW jezeli nie jestem pewny oznakowania strzalek

 

 

Montaz i doposawanie :

Na miejscu kierowcy widzisz tylko ekran jezeli jest to zamontowane przez profesjonaliste. Przemek z Bimmerupgrades to zrobil perfekcyjnie, bardzo sie balem tego elementu bo u znajomego we francji robione przez ASO BMW jest to zamontowane za wysoko i ... krzywo...

Urzadzenie jest dosyc dyskretne, trudno je zauwarzyc z zewnatrz na parkingu i dobrze sie komponuje w srodku.

 

http://i.imgur.com/cUEibFG.jpg

http://i.imgur.com/U7nYs4l.jpg

http://i.imgur.com/G7PPSca.jpg

http://i.imgur.com/4LZdVxK.jpg

 

Moim zdaniem :

 

Warto ale dla mnie kazde zwiekszenie bezpieczenstwa jest warte wydatku

Konfort uzytkowania samochodu sie zwieksza, lepsza nawigacja i dodatkowe informacje o drodze wyswietlane na biezaco przed oczami sa milym i praktycznym dodatkiem.

Cena : to jest jedyny minus calej operacji chyba bo 1600/1700 zl + montaz to drogo, podobny system ale bez mozliwosc wyciagania danych przez Can to polowa ceny. Za to jezeli samochod nie ma nawigacji to chyba najlepszy patent i relacja ceny do jakosci.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.