Skocz do zawartości

318i wymiana szyby czołowej. Gdzie? Pilne!


matilapy

Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze auto za Ciebie podstawić na wymianę?

 

Naprawdę nie masz google żeby znaleźć gdzie takie coś robią, i telefonu, żeby podzwonić i wybadać ceny?

 

Czy tylko po prostu na to nie wpadłeś?

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuja mnie polecane warsztaty oraz z jakiej firmy wybrać szybę z zielonym paskiem czy lepiej bez...

 

koszt szyby atermicznej Pilkington z montażem 370zł

koszt szyby arermicznej Pilkington z zielonym pasem przeciwsłonecznym z montażem 380zł

 

Jeśli nie ma za wiele do powiedzenia to nie wypowiadaj się w tym temacie i nie marnuj mojego czasu. Wujek Google powiedział mi tyle na ile był w stanie, a wiec skoro napisałem na forum to potrzebuje więcej opinii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matilapy jeśli te ceny są szyba z montażem, to nie zastanawiaj się tylko od razu zostawiaj auto do naprawy! U mnie w Radomiu zażyczyli sobie 410zł za szybę z wymianą :duh: Fakt faktem ostatecznie sam sobie wymieniłem przednią szybę, ale od razu uprzedzam, że roboty jest dużo. Zwłaszcza wycinanie szyby linką tak, żeby niczego nie uszkodzić. Dlatego gdybym był na Twoim miejscu to auto już by stało w tym warsztacie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli proponują ci wymianę szyby bez uszczelki to od razu szukaj innego warsztatu. Ja we wrocku płaciłem chyba 440 za wymienę za pilkington u autoryzowanego dystrybutora (uszczelka w cenie). Najtaniej widziałem chyba 370 (wymiana + szyba pilkington).

Polecam http://www.pilkington.com/pl-pl/pl/automotive/produkty-dla-motoryzacji/autoryzowani-dystrybutorzy-pilkington-automotive-w-polsce

Aha zakładaj bez paska. Też się zastanawiałem ale jak zobaczyłem potem pasek na jakimś e46 to stwierdziłem że porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka cenę mi powiedziano + ewentualnie nowa uszczelka 80zł

Aha, czyli jeszcze dodatkowy koszt uszczelki, którą z tego co wiem dokupuje się na metry. Po ponownym przeliczeniu troche więcej wychodzi :roll: No nie wiem Kolego co w tej sytuacji Ci doradzić. Daj znać jak się temat rozwiązał. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.