Skocz do zawartości

BMW E46 330Ci VIN WBABN510X0JT62463


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie czy możecie podpowiedzieć czy coś rzuca sie w oczy na co mam zwrócić uwagę

http://otomoto.pl/bmw-330-swiss-xenon-skora-m-pakiet-C32606267.html

Jutro jade go obejrzeć..z tego co wiem miał malowane oba zderzaki reszta oryginał

VIN WBABN510X0JT62463

 

 

Dane dla numeru identyfikacyjnego pojazdu: WBABN510X0JT62463

Opis modelu: 330CI

Rynek: Europa

Typ: BN51

E-Code: E46 (2)

Podwozie: Coupé

Kierownicy: linki

Liczba drzwi: 2

Silnik: M54 - 3,00 l (170kW)

Dysk: Heckantrieb

Skrzynia biegów: manuell

Kolor nadwozia: Titansilber metalowe ( 354 )

Tapicerka: Standardleder / czarna (N6SW)

Data produkcji: 11.10.2000

Montowany w: Ratyzbona

 

Kod Serienausstattung Wyposażenie standardowe

S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Ustawienia zawieszenia sportowego

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Skórzane koło kierownicy sportowe

S375A Verdeck elektromech. schwarz Dach, Liczniki., Czarny

S473A Armlehne vorne Podłokietnik przedni

S520A Nebelscheinwerfer Światła przeciwmgielne

S548A Kilometertacho Kilometrów skalibrowany prędkościomierz

S550A Bordcomputer Komputer pokładowy

S832A Akumulatory im Kofferraum Akumulator w bagażniku

S851A Sprachversion deutsch Wersja w języku niemieckim

 

Kod Sonderausstattung Wyposażenie opcjonalne

S169A Abgasnorm EU3 Norma emisji spalin EU3

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamiczna kontrola stabilności

S320A Entfall Modellschriftzug Usunięta, model napis

S403A Glasdach elektrisch Szklany dach, elektryczne

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Lustro wnętrze z automatycznym ogniowo

S439A Interieurleisten Listwy wewnętrzne chrom mat, finishers

S441A Raucherpaket Pakiet dla palących

S459A Sitzverstellung Elektrisch mit pamięci Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A Sportsitz Sportowe siedzenia

S494A Sitzheizung Fahrer / Beifahrer Ogrzewanie fotela kierowcy / pasażera

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Spryskiwacze reflektorów

S522A Xenon-Licht Ksenonowe światła

S534A Klimaautomatik Automatyczna klimatyzacja

S662A Radio BMW CD firmy Radio BMW CD firmy

S672A CD-Wechsler 6-fach Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S674A System HiFi Harman Kardon Hi-Fi Harman Kardon

S760A Hochglanz Cieniowa Shadow line wysoki połysk

S775A Dachhimmel antracyt Podsufitka antracyt

S785A Blinkleuchten weiss Wskaźnik biały kierunek

S863A Händlerverzeichnis Europa Sprzedawca katalog Europa

S879A Bordliteratur deutsch Literatura na pokładzie pojazdu niemiecki

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Usuń lakier bezbarwny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja też na to zwróciłem uwagę przed chwilą.... wiec pas też był malowany ...ze zdjęcia można zauważyć chłodnicę jest zmęczona jak to po tylu latach lecz to o niczym nie świadczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer podwozia WBABN510X0JT62463

Kod typu BN51

Typ 330CI (EUR)

Typoszereg E E46 (2)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2000-10-11

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S169A ABGASNORM EU3 Redukcja spalin EU 3

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S439A INTERIEURLEISTEN Listwy wewnętrzne chrom mat.

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S662A RADIO BMW BUSINESS CD Radio BMW Business CD

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S375A LM RAEDER/DOPPELSPEICHE 79 Obr. BMW, st. le. podw. spr. 79

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

M pakiet dołożony, dziwna gałka zmiany biegów, brak naklejek na lampach. Dach jest pomalowany w jakiś ciemny kolor jeśli dobrze widzę, coś mi mówi że cała jest po sporym malowaniu, ale to już sprawdzisz na żywo. Prawy przedni błotnik dziwnie leży, zwróć na to szczególną uwagę. Jeśli miała książkę, warto potwierdzić w aso przebieg, nawet za pewną opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi edoneil, brakuje tego wpisu:

 

S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II

 

Brakuje też wielu szczegółów, jak inna kierownica czy gałka zmiany biegów, ale na pocieszenie jest w VINie czarna podsufitka, a to zawsze coś. Pozostało wymienić drobiazgi, i m pakiet jak się patrzy, choć niesmak zawsze pozostanie ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten samochód. Ja go sobie odpuściłem. Ale może od początku.... Sprzedający to gość, który sprowadza samochody i prowadzi chyba jeszcze komis (widać, że to handlarz). Samochód stał co prawda na parkingu osiedlowym, ale obok sprzedający miał jeszcze kilka aut sprowadzonych (wszystkie na szwajcarskich blachach). Samochód z daleka robi całkiem fajne wrażenie, zresztą jak i na zdjęciach na otomoto wyglądał całkiem przyzwoicie, dlatego zdecydowałem się go sprawdzić i obejrzeć. Niestety jak się mu się przyjrzeć to jest sporo mankamentów:

- m-pakiet zewnętrzny dołożony

- zderzaki malowane przez sprzedającego niechlujnie (tylny pomalowany nie tak jak w oryginale, wlot powietrza w przednim zderzaku też zabrudzony lakierem)

- ogólnie całe auto wygląda jakby było malowane (większość elementów ma grubość lakieru 250 um lub wyżej), niestety malowanie też bardzo kiepsko wykonane, odpryski itp.

- zaparowane przednie lampy, kiepsko spasowane

- tylne lampy klejone, prawa tylna się rusza

- felgi skatowane - pozdzierane ranty

- maska ma sporo odprysków, nerka tak samo, lakier na masce w bardzo słabym stanie.....maska wygląda na taką, która jako jedyna nie była malowana -> ok. 120 um wg miernika

- wnętrze podniszczone....na blacie 210 tys. km...ale wydaję mi się, że ma więcej....fotele w standardowych miejscach powycierane, podłokietnik też

- listwy wewnętrzne nad radiem łuszczą się

- szyberdach nie działa - uszkodzony silniczek lub coś w tym stylu...w każdym bądź razie nie otwiera się.....przy próbie otwarcia głośne charczenie

- sparciała guma wokół przedniej szyby

- gdzieniegdzie widać ogniska korozji (np. przy tylnej lewej lampie)

- i sporo innych

 

Ogólnie lakierniczo auto wg mnie wygląda słabo, ktoś je robił ale bardzo kiepsko. Nie wykluczam też tego, że auto mogło mieć jakąś przygodę wypadkową (słabo spasowany przód, maska, błotniki). Samochód jest obniżony (prawdopodobnie jakiś zawias - sprzedawca nie potrafi powiedzieć jaki). Ze względu na to, że samochód jest obniżony ciężko jest w ogóle zerknąć na podwozie (plus to, że auto stoi na parkingu pomiędzy innymi autami)....bez wjechania na kanał się raczej nie obędzie, żeby go obejrzeć od spodu. Ogólnie sprzedawca mało wie o samochodzie. Najpierw mówi, że auto na pewno jest bezwypadkowe, a później nie wyklucza, że mogło być malowane. Silnik pali i nic po pracy silnika nie wydało mi się nic podejrzanego (od razu jednak zaznaczam, że mechanikiem nie jestem i doświadczenia zbyt dużego nie mam, jeśli chodzi o R6 BMW), ale jak jeździ nie miałem już ochoty sprawdzać. Stwierdziłem, że i tak go nie kupię więc w ogóle zrezygnowałem z tego, aby się nim przejechać i zakończyłem oględziny. Dla mnie za dużo było mankamentów więc, aż tak dokładnie go już nie sprawdzałem nawet. To z grubsza tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Heh, a ja swoje "oddałem" w piątek za 23.500 po odliczeniu zatankowanego paliwa 'na droge'. Facet przyjechał i odjechał, w kolejce czekało jeszcze trzech. :mrgreen: Pewnie za 25kzł też by się sprzedała bez mrugnięcia. Jakoś dziwnym trafem nie trafiło tu do oceny ani w zeszłym roku, ani teraz. Widać kolor był za mało agresywny. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Heh, a ja swoje "oddałem" w piątek za 23.500 po odliczeniu zatankowanego paliwa 'na droge'. Facet przyjechał i odjechał, w kolejce czekało jeszcze trzech. :mrgreen: Pewnie za 25kzł też by się sprzedała bez mrugnięcia. Jakoś dziwnym trafem nie trafiło tu do oceny ani w zeszłym roku, ani teraz. Widać kolor był za mało agresywny. :lol:

Ale Twoje musiało być zajechane, bo jeździło x-lat po kraju a tu świeżynka z zachodu :mrgreen: od jakiej kwoty zaczynałeś sprzedaż? Chyba sporo wyższej :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Heh, a ja swoje "oddałem" w piątek za 23.500 po odliczeniu zatankowanego paliwa 'na droge'. Facet przyjechał i odjechał, w kolejce czekało jeszcze trzech. :mrgreen: Pewnie za 25kzł też by się sprzedała bez mrugnięcia. Jakoś dziwnym trafem nie trafiło tu do oceny ani w zeszłym roku, ani teraz. Widać kolor był za mało agresywny. :lol:

Ale Twoje musiało być zajechane, bo jeździło x-lat po kraju a tu świeżynka z zachodu :mrgreen: od jakiej kwoty zaczynałeś sprzedaż? Chyba sporo wyższej :roll:

 

W tym roku od 23.900, ogłoszenie jeszcze wisi na otomoto bo auto sprzedało się w tydzień, a był najdroższą ofertą na ten rocznik i silnik. Jak słusznie zakładałem sprzedało się pierwszemu który je zobaczył na żywo. W zeszłym roku było wystawione w lecie 2x za chyba 29.00 to dzwonili sami żartownisie, "panie czemu tak drogo jak na otomoto są po 25". Tyle, że wtedy mnie nie zależało na sprzedaży, klientowi który kręcił nosem i był skłonny dać 27kzł podziękowałem.

 

BTW: Trzeba być niespełna rozumu, żeby zakładać, ze auto które ma powyżej 10 lat przywiezione z zachodu przez handlarza będzie w super stanie. :lol: Takie auto kosztuje tyle euro, że handlarze wręcz omijają je szerokim łukiem. W ogóle kładłem się ze śmiechu jak czytam po oględzinach takich perełek, że tu nie działa szyba, tam klima tu coś połamane tam urwane. :duh: To mają być te super auta w super stanie :?: Przy nich moje było nówką sztuką z genewskich targów. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADA wam nieraz tu pisał jakie auta sie przywizi z szwajc. Sam tam kiedyś jeździłem i zakończyłem wycieczki bo samochody ktore mi sie podobały nie były tanie a koszty sprowadzenia duże cło ,akcyza i VAT sprowadziłem głownie nowsze uszkodzone i takie bez naprawy sie sprzedawało .

 

Bmw bezwypadkowe miały wszystkie powyżej 300 km grubo i poniszczone w środku te ktore były ładne miały cene x2

Dlatego warto je było kupic tylko dla siebie i była to np najdroższa oferta na allegro .

 

Kiedyś sprowadziłem 525i z 88 roku jak sie niebyłe była droga jak szlag ale sprzedała sie w jeden dzien kupil to jakiś maniak z Białegostoku był wcszokubze tak stare auto moze byc tak utrzymane ,skory i lakier był jak nowy .

 

Ale wtedy nie było jeszcze otomoto i wystawiało sie auta na telegazecie :mad2:

 

Zadbane 330ci nie stan kolekcjonerski to 25 w gore .oczywiscie przed liftem i nie ma znaczenia rok liczy sie stan auta .

 

Tu masz ładne i tanie :mrgreen:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-330-ci-quedlinburg/192254490.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.