Skocz do zawartości

Kogo dzisiaj widziałem i gdzie, dopisywać tu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

zwyczajem innych z innych for powinien być taki temat gdzie kogo się widziało z forum/lub nie w bmw.

jak jest proszę o przeniesienie.

raczej bez pozdrowień na dzisiaj będę.

dzisiaj około 8.30 na drodze wzdłuż torów z Otwocka do Wawra

czereśniak w czarnym e91 przedlift numer WOT... dalej nie piszę może jest na forum i się zreflektuje.

do jazdy dziennej służą światła z homologacją a nie fabryczne halogeny.

tak baran z Targówka/Bródna WJ... na Jagiellońskiej ze dwa razy w tym roku robił z wieczora.też e91 tylko że grafitowe.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

raczej wtedy o opier... mi chodziło i wiochę.

ale jak widać nie ma chętnych ani do tego ani do tego :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
raczej wtedy o opier... mi chodziło i wiochę.

ale jak widać nie ma chętnych ani do tego ani do tego :mrgreen:

 

Bo to taki temat wg mnie bez sensu i niczemu nie służący, w stylu "Ile km mają nasze beemki". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo to taki temat wg mnie bez sensu i niczemu nie służący, w stylu "Ile km mają nasze beemki". ;)

dla mnie z sensem bo jak taki buraczany słój (akurat piszę w przypadku mojego miasta) zobaczy opis swojego auta , albo numery i jaką siarę robi to na drugi raz się zastanowi czy powtórzyć to.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to taki temat wg mnie bez sensu i niczemu nie służący, w stylu "Ile km mają nasze beemki". ;)

dla mnie z sensem bo jak taki buraczany słój (akurat piszę w przypadku mojego miasta) zobaczy opis swojego auta , albo numery i jaką siarę robi to na drugi raz się zastanowi czy powtórzyć to.

Heh co do tematu, to fajnie zaparkowales co widac na linku do Twojego auta :mrgreen: przepisowo :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

a widziałeś ta kopertę wymalowaną ławkowcem wapnem przez cieciów z budowy?

u nas zarząd dróg nie maluje tak "wysepek" :mrgreen:

taka specyfika uliczki,nie ma gdzie parkować, ambasada blisko to na pół kilometra zakaz zrobili jak nastała IV RP.

wcześniej nie było problemu.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo to taki temat wg mnie bez sensu i niczemu nie służący, w stylu "Ile km mają nasze beemki". ;)

dla mnie z sensem bo jak taki buraczany słój (akurat piszę w przypadku mojego miasta) zobaczy opis swojego auta , albo numery i jaką siarę robi to na drugi raz się zastanowi czy powtórzyć to.

Heh co do tematu, to fajnie zaparkowales co widac na linku do Twojego auta :mrgreen: przepisowo :norty:

 

Ja bym mógł wrzucić takiego linka z opisem "moi rodzice na spacerze z psem" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bo się załapali i są uwiecznieni na Street View. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

tak tylko to nie forum romantyków, a samochodowe :norty:

chodziło mi bardziej o piętnowanie karygodnych zachowań na mieście, żeby na drugi raz ktoś się zastanowił.

a tu idea się wypacza :mrgreen:

przykładowo co prawda nie bmw tylko strupiała szara laguna kombi z Woli WY......:

wczoraj na Św. Bonifacego grzecznie zjeżdżam z chodnika blisko skrzyżowania.

dwa pasy prosto ja na prawym jakaś młoda nieogolona tłusta świnia jedzie lewym.

powoli jadę bo prawy dojazdowy i się kończy, dalej auta zaparkowane.

kierunek daje i chce się płynnie przerzucić na lewy bez żadnego zajeżdżania i wciskania.

a ten idiota rypie brykę ile sił ma żebym nie zmienił pasa.

sobota była to się nie wkurzałem wcale.

a ten zwis jeszcze po heblach dał żebym w ogóle przyblokowany został na prawym, a nie płynnie zmienił pas za nim.

i jak zmieniłem dalej na hamulcu bez powodu.

objechałem go i tym samym odpłaciłem dobrze że zatoczkę miał bez autobusu :mrgreen:

zatrzymałem się żeby zapytać czy w ryja nie chce to uciekł pod prąd i spierniczał w Dolinę Służewiecką na dwóch czerwonych :shock:

nie lubię takich spin bez powodu.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.