Skocz do zawartości

[530d] zablokowane drzwi , obie klamki nie działają .


roman12d

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj też sobie ten temat,też zablokowane miał ktoś,ja też zresztą przednie kierowcy--oj działo się żeby otworzyć i wymienić zamek.

viewtopic.php?f=72&t=205619&hilit=zablokowane+drzwi ---ten link.POzdr

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by otworzyc te drzwi i sciagnac boczki.

oczywiscie nie mam tu na mysli otwarcia klamka a od strony szyby

alew szczerze nie wiem jak to wyglada w BMW

bys musial zobaczyc jak wygladaja takie drzwi ze sciagnietm bokiem zobaczyc mechanizm i wgl czy i jak bys mogl otworzyc od szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest opcja, że rozciągnęła się linka, wykręć klamkę zewnętrzną, i spróbuj np. kombinerkami złapać za samą linkę i pociągnąć.

U mnie odchylałem górną część boczka, i zakrzywionym drutem szperałęm w poszukiwaniu cięgna.

Trudne, ale mi się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja, że rozciągnęła się linka, wykręć klamkę zewnętrzną, i spróbuj np. kombinerkami złapać za samą linkę i pociągnąć.

U mnie odchylałem górną część boczka, i zakrzywionym drutem szperałęm w poszukiwaniu cięgna.

Trudne, ale mi się udało.

Zgadzam się z tym co napisał shadow,ja miałem zablokowane drzwi kierowcy,rozkręciłem boczek od wewnątrz,odchyliłem go ile się dało i zdemontowałem klamke zewnętrzną.Wydaje mi się że otworzysz mechanicznie zamek.U mnie sprawa była bardziej porąbana bo w zamku coś się urwało i żadne próby ciągania,pociągania nic nie dawały,został na zablokowanym i koniec.Trzeba było rozłupać na kawałki,dopiero wtedy się poddał.Na allegro zamek 40zł i gitara,ale ile nerwów i komplikacji.Dasz rade jeżeli nie masz tego co u mnie było,choć rozwalić sam zamek da się. Wątpie też troche w to że u ciebie spadłu oba cięgła od klamek(jedna linka),to może być to co mi się zrobiło,ale powodzenia. POzdr

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.