Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Za ok. 20 zł, na allegro, możesz wykupić raport historii serwisowej bmw. Skoro samochód, jak pisze sprzedawca, był regularnie serwisowany, to znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytania. Po samych zdjęciach można się zakochać, oczywiście są "podkręcone". Kilka elementów źle spasowanych, ja zacząłbym od historii serwisowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po samych zdjęciach można stwierdzić, że w miarę fajnie jest to spasowane. Po wstępnej rozmowę ze sprzedawcą wiem, że błotnik był wymieniany, ale biorąc pod uwagę wiek i przebieg - idzie za tym pewnie jakaś ciekawsza historia. Nie jest to samochód nowy, więc zdziwiłbym się mocno gdyby nie był bezkolizyjny. Jeśli chodzi o silnik albo prace skrzyni, na co zwracać uwagę ? Będzie to moje pierwsze BMW więc kompletnie nie wiem czego się spodziewać :D wcześniej jeździłem samymi Francuzami.

Dostałem VIN Wbawd11060pv87649. Możecie go jakoś sprawdzić, macie jakieś sposoby, czy nie obejdzie się bez zakupu historii auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w weekend jadę obejrzeć tą betę:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e92-navigacja-jasne-skory-m-pakiet-CID5-IDJ7jFw.html


Powiedzcie proszę jak się wam to widzi i na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie, dzięki :)

 

W niej w kazdej chwili może blok pierdzielnąć... odpusc i szukaj min 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, w weekend jadę obejrzeć tą betę:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e92-navigacja-jasne-skory-m-pakiet-CID5-IDJ7jFw.html


Powiedzcie proszę jak się wam to widzi i na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie, dzięki :)

 

W niej w kazdej chwili może blok pierdzielnąć... odpusc i szukaj min 2009

Rozwin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W pobliżu mam jeszcze do obejrzenia ten egzemplarz, jednak boje się trochę tego napędu 4x4, co myślicie ?


https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320d-x-drive-bardzo-zadbana-CID5-IDJaiz5.html

Ciekawa propozycja. Jest automat. Xdrive'a sie nie obawiaj. Pomocy w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlaczego 530D nikt nie chce ? Bardzo fajne silniki ostatnie z tych pancernych. Jeszcze fajny potencjał na jakieś modyfikacje jednostki. Chyba jednak zostaje szukać N47 z ostatnich lat produkcji.

"pancerne" jak ja uwielbiam to slowo.... Moze byly, 10lat temu, teraz to one generuja koszty, a to turbo, a swiece, a modul swiec, uszczelki, turba leja, aj lista dluga, elektronicznie auto znacznie gorzej rozwiazane niz e90 dla przykladu, szwankuje doslownie wszystko. Ogolnie e60 sie "brzydko" zestarzalo. Szczegolnie pre lci, tak samo jak e90 pre lci. Stare trupki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie mogę na forum nigdzie znaleźć konkretnej informacji odnośnie ceny wymiany rozrządu w E92 320d 177km. Zastanawiają mnie koszta, jakie powinienem zarezerwować po zakupie auta na ewentualne naprawy. Gdzieś usłyszałem o cenie 3-4tys, prawda to ?

2.5-3tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jedziemy oglądać:


https://m.olx.pl/oferta/bmw-330xd-e90-231-km-2008r-209tkm-bezowe-skory-stan-bdb-CID5-IDFuH16.html


Kupiony raport , ostatni przebieg z ASO końcówka 2014 roku jakoś 96tys. Sprzedający twierdzi ze wszystkie szyby fabryka i oryginalna powłoka. Także może trafi się coś w końcu fajnego.


VIN:

BMW 330xd: WBAVD91080A264362

30.12.2019 - 1. właściciel w Polsce

22.01.2020 - 1. rejestracja w Polsce

30.07.2020 - przegląd techniczny, podczas którego miała 209550 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jak to się ma do opisu "Samochód nie był eksploatowany na polskich drogach."? Rok stał? Czy może opis ten sam od roku prób sprzedaży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mina to moze nie byc bo to auto jest po prostu brzydkie wiec chetnych brak. Fatalny srodek, okropne felgi, daj luz z tym 3.0d, szukaj w tych pieniadzach lci 2.0d.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie oryginalny lakier , wszystkie szyby oryginalne. W środku jak nowa. Jedyny błąd w komputerze to świece żarowe , sterownik i błąd czujnika na jednym kole. Pali od strzała. Turbo dobrze dmucha. Automat zmienię płynnie biegi bez szarpania i przeciągania. Wtryski korekty bardzo dobre. Zero wycieków. Od spodu tez fajnie wyglada. Lekkie naloty korozji na na elementach zawieszenia. Na hamowni wypluła 236.9km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.