Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam BMW e90 ale koniecznie to musi być 3.0d. Co sądzicie o tym egzemplarzu, mam trochę daleko do Wrocławia to zanim się wybiorę wolę poznać opinię:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-3-rok-2007-automat-3-0-diesel-189000km-sedan-bezwypadkowy-CID5-IDk1Msz.html

 

daj vin to ci sprawdze przebieg, zostal mi jeszcze jeden sprawdzian w pakiecie wykupionym przy zakupie samochodu dla zony. Jamowie 130000 km cofniety. kto lepiej ? :mrgreen:

 

jes mi przykro ale strona ktora uzywalem prezestala istniec :/ chyba mowliwosc sprawdzenia histori serwisow BMw za 2,99 euros nie spodobala sie komus... prawdopodobnie BMW.

 

tak to wygladalo : https://www.bmdecoder.com/assets/report-example.pdf

 

szkoda.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie,

 

Ostatnimi czasy szukam wymarzonego auta, celuję w e90/91 lub e60/61. Mam pewne preferencje takie jak silnik diesla 2.0 163KM (szedłby pod chip) lub 3.0 (np. 231KM). Przeglądam dziennie dużo ofert, starałem się przejrzeć forum ale ciężko zebrać wiedzę z kilku wątków... taką wiedzę możecie mieć Wy. Stąd tez pytanie odnośnie auta z ogłoszenia: http://allegro.pl/celebruj-zyce-bmw-330xd-231km-bez-skora-navi-xenon-i6706433272.html

 

Warto, nie warto? Na co zwrócić uwagę przy oglądaniu. Przerabiałem już w swoim życiu zakup auta, nie chcę się podpalić tylko podejść do tego na chłodno natomiast w kwestii tych modeli jestem jeszcze laikiem. Na co zwrócić uwagę? Jakieś charakterystyczne usterki? Być może jest ktoś z okolicy, kto mógłby pomóc?

 

VIN: WBAV191070KT90273 (zgodnie ze zdjęciem z ogłoszenia).

(auto najprawdopodobniej z włoch bo po rozkodowaniu VINu wyskakuje informacja, że wgrano język Italian

 

Wadą jest na pewno brak tempomatu ale jestem w stanie to przeżyć.

 

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

 

Edit: od razu dodam, że zależy mi na jak najlepszym stanie pojazdu. Przebieg nie ma znaczenia, jeśli technicznie wszystko będzie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4968839

 

serio ?

 

tempomat kosztuje 200 zł, celebruj życie z kasacją u bogdana , kolego wszystkie dostępne zmysły podpowiadają żeby się wstrzymać , poszukaj czegoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4968839

 

serio ?

 

tempomat kosztuje 200 zł, celebruj życie z kasacją u bogdana , kolego wszystkie dostępne zmysły podpowiadają żeby się wstrzymać , poszukaj czegoś innego

 

tak też czułem ale wolałem poznać jeszcze Waszą opinię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam BMW e90 ale koniecznie to musi być 3.0d. Co sądzicie o tym egzemplarzu, mam trochę daleko do Wrocławia to zanim się wybiorę wolę poznać opinię:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-3-rok-2007-automat-3-0-diesel-189000km-sedan-bezwypadkowy-CID5-IDk1Msz.html

 

daj vin to ci sprawdze przebieg, zostal mi jeszcze jeden sprawdzian w pakiecie wykupionym przy zakupie samochodu dla zony. Jamowie 130000 km cofniety. kto lepiej ? :mrgreen:

 

To ja przekornie zaryzykuje że może być oryginalny bo jak typ jeździł tym autem 7lat to kto wie może był uczciwy-a Polacy jak wiemy z reguły są uczciwi :D .

Na minus fotel kierowcy wygląda na lekko wypierdziany jak na taki maly przebieg który jest wręcz książkowy i auto chyba brało udział w Dakarze patrząc na to ile mułu i piochu znajduje się pod maską

 

No to musze powiedziecze masz chyba racje :)

 

http://i.imgur.com/RU43Far.png

 

Jeśli myślimy o tej samej to adres zmienili na BMDecoder.com

https://www.bmdecoder.com/service

dzieki :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby więcej takich ofert, ostatnio kolega kupił w Gdańsku e92 2.0d, pl salon 58 tyś przebiegu , 2007 rok sprawdzona i o dziwo wszystko się zgadza, ale takich aut jest 2-3 na 100 francusko włosko niemieckich trupów. Czyli jednak działa ta strona do sprawdzania historii pod nowym adresem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak takdziala trzeba szukac te promo kody ja mialem 3 sprawdzenia za 2,99 za sztuke a nie 5 euros za sztuke. super narzedzie. plajta dla wielu autocheckow, takie zycie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)

To mój pierweszy post na forum i być może właśnie to BMW bedzie moim poczatkiem przygody z tą marka! Zastanawiam sie nad kupnem tego cuda.

Proszę Was o pomoc i komentarz ze swojej strony czy warto!~czy nie widac czegoś co niepokoi!

Zwrociłem uwage na oryginalny wyglad samochodu, biale ringi ( nie zołte jak zazwyczaj) i tylne swiatła. zaciekawilo mnie to skad, wlascicel zapewnia ze wszystko jest fabryczne. ciekawe wyposazenie, cena w miare normalna. przebieg troche abstrakcyjny ale zdarza sie i tak :)

 

vin WBAVA510X0VA62555

 

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e90-CID5-IDkad9m.html#f5fcf3c173

 

i ostatnie pytanie zasnatawiam sie nad silnikiem 320i (150km) ale ten jest nieco slabszy, czy to nie za malo dla takiego samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi zostały wymienione na ledowe, a tylne lampy to oryginalne blackline (które wyglądają lepiej). Wyposażenie auta raczej podstawowe - zwykłe siedzenia, kierownica i wajcha do zmiany biegów od autobusu, brak navi, na plus zdecydowanie zewnętrzny m-pakiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy większości aut masz do wyboru trzy rzeczy z poniższych:

 

- Bezwypadkowość

- Oryginalny przebieg

- Dobry stan techniczny

- Niska cena

 

Tutaj już jest wybrana niska cena. Ponadto tempomatu nie ma. Jak również 272 koni.

 

A co do drugiego auta

 

 

Tutaj trzeba pogratulować właścicielowi szczerości w opowiadaniu o swoim wieś tuningu. Dzięki brakowi katalizatora i DPFa zapewne nie przejdzie to auto przeglądu (bez dawania w łapę diagnoście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj trzeba pogratulować właścicielowi szczerości w opowiadaniu o swoim wieś tuningu. Dzięki brakowi katalizatora i DPFa zapewne nie przejdzie to auto przeglądu (bez dawania w łapę diagnoście).

 

Nie bardzo widzę tutaj opowiadanie o "wieś tuningu", akurat uważam że mody zrobione bardzo ze smakiem, na dość dobrych (sprężyny, tarcze/klocki) lub oryginalnych częściach (zderzaki, fotele, itd.), a to że podczas programu wyciął DPF-a, jeżeli przez kogoś z głową został zrobiony program i nie zostawia za sobą dużej czarnej chmury, to co w tym takiego "wieśniackiego"? Sporo aut seryjnie jeździ bez DPF, chociażby różne modele E90. Oczywiście podczas przeglądu nie będzie ŻADNYCH problemów, więc nie pisz głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inuictus bez katalizatora też przejdziesz przegląd? Dla mnie wiochą jest trucie wszystkich na około syfem ze swojego auta, a wycinając katalizator albo DPFa, emisja syfu na pewno wzrasta, a jak chyba wiesz, ten z diesli jest najbardziej szkodliwy. Zamiast wycinać DPFa bo już czipem mocniej się nie da podciągnąć, lepiej po prostu kupić szybsze auto, ale u nas w PL zawsze najniższym kosztem każdy chce :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź zobacz wygląda na fajne auto, sporo rzeczy kosztownych jest zrobionych jak będziesz chciał wgrasz oryginał soft i dołożysz DPF, a za przeglądy chcą się faktycznie zabrać ale ani nie mają przygotowania ani sprzętu ani pomysłu jak miałoby to wyglądać ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie ze brak DPF i systemu katalizacji to nie jest eleganckie rozwiazanie - ale nie musi tracic 'wioska'. Na przegladzie gwarantuje Ci ze przejdziesz wszystko jak tylko silnik jest zdrowy bo jedynie mierzy sie zapylenie (w nielicznych przypadkach) - bodajze norma to 1.5 a auto na przelocie bedzie mialo ok 0.7. Pamietaj tez, ze czasem szybszych aut/sinikow nie ma (choc nie aplikuje sie to do tego przypadku).

 

Inna sprawa jest to, ze dosc trudno skontrolowac sklad spalin dieslowskich, aparatura droga a badanie trwa dosc dlugo.

 

Zawsze mozna kupic auto i dokupic DPF. :)

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź zobacz wygląda na fajne auto, sporo rzeczy kosztownych jest zrobionych jak będziesz chciał wgrasz oryginał soft i dołożysz DPF, a za przeglądy chcą się faktycznie zabrać ale ani nie mają przygotowania ani sprzętu ani pomysłu jak miałoby to wyglądać ....

 

 

Bardzo ładnie wygląda sam się nad nim zastanawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.