Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szukaj benzyN 318/320I W MANUALU Bez navi i powinienes znalesc cos sensownego z poczatku produkcji.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie szukaj pb. Będzie słaby. Szukaj diesla 2007. Kupisz tylko na spokojnie. Z kolorem tez jakoś tak nie zamykaj sie tylko na czarny. To używane auta a nie salon. Kolorem sie nie jeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie był okres gdzie myślałem o benzynie i gazie. Zawsze mniejsze koszty, ale fakt, wtedy mniejsza moc.

 

Diesel, troche martwi mnie kosztami utrzymania, wtryski, sprzęgło dwumasa i oczywiście DPF:-/

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś jeździ głównie po mieście, dużo odcinków krótkich a częstych to nie opłaca się diesel.

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowi kolega powyzej, koszty utrzymnia w BMW dizla i benzyny z takim samym przebiegiem sa podobne i dizel bedzie mial wieksza moc ale przy kupnie za ta sume :

- Dizel bedzie mial zazwyczaj duzo wiekszy realny przebieg

- Dizle sa drozsze a wiec za ta sama sume powinienes dostac benzyne w lepszym stanie ogolnym i lepiej wyposazona

- wkladajac gaz do auta bedziesz mial auto bardziej oszczedne niz dizel i duzo bardziej ekologiczne niz dizel (czy nawet benzyna tak naprawde)

- jezeli duzo jezdzisz po miescie, benzyna ci wytrzyma dluzej od dizla bez awarii

 

to wszystko pod wzgledem sumy ktora chcesz wydac, jak bys mial 50 tys to pewnie i zalecenia kolegow byly by inne ale w tak niskiej sumie, znalesc cos wiarygodnego z przebiegiem wiarygodnym to raczej slaba benzyna w manualu bez navi.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do pracy jakieś 7 km a nie wiem gdzie i w jaki sposób robie jakieś 1200 km miesięcznie. . :D

Teraz trochę spadnie bo można powoli rower wyciągać i odkurzyć :D

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dj sobie spokoj z dizlem jezeli to do takiego uzytkowania :) zreszta z gazem oprocz powodow ekologicnych rownierz.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorry pomylilem adresata, to nie ty chcesz kupic. i co bardzo slaba ta 320i do takiego uzytkowania ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie myślę, że dobra. Spalanie nie za wysokie a czasami lubię depnąć. Jednak czasem brakuje tych koni pod maską bo chciało by się lepiej ruszyć czy przyspieszyć. Dlatego jak będę brał następny samochód to będę szukał od 200 km w górę ;)

Pewnie wtedy też będzie mi mało, ale lepsze 200 niż 150 :D

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami moimi odczuciami po zakupie e90 318i 2006r.(sedan) miesiąc temu.Jestem mega zadowolony. Czytam często wypowiedzi , że to nie jedzie , za słaba itd. Wcześniej jeździłem mondeo mk3 1.8 w benzynie i chciałem kupić początkowo mondeo mk4.Niby fajnie, duża konsola i 2 lata młodsze..ale..jak wsiadłem do e90 to po prostu nie chciałem wysiąść:)Też myślałem o 325i , ale każdy musi wiedzieć do czego ten samochód ma służyć. Jeżeli ktoś chce troche poszaleć , jeździ więcej w trasy i ma większy budżet nie tylko na samo auto to wtedy tak , bo moim zdaniem 325i poniżej 35tys.zadbaną naprawdę ciężko będzie znaleźć. Sam szukałem prawie rok .Ja kręce rocznie ok.8tys.km bo mam służbowe auto jeszcze i mi w zupełności 318i wystarcza do jazdy wokół komina. Jeżeli ktoś chce na styk kupować większe silniki szukając "okazji" to lepiej niech odpuści i kupi 318 albo 320.Takie jest moje zdanie. Ważne , żeby była zadbana i z pewną historią i po zakupie ewentualny pakiet startowy ( oleje ,filtry itd.).Prowadzenie , ogólny design e90 i wykończenie to naprawdę inna liga , więc jeśli po jeździe próbnej BMW dalej się zastanawiacie , czy kupować mondea , ople czy inne podobne to może nie do końca to czujecie. Jak ktoś zamienia słabszą na mocniejszą to rozumiem , ale jeśli to pierwsze BMW tak jak w moim przypadku to ostudźcie się troche z 325 , 330 tylko szukać po prostu zadbanej słabszej z lepszym wyposażeniem. Pozdrawiam fanów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami moimi odczuciami po zakupie e90 318i 2006r.(sedan) miesiąc temu.Jestem mega zadowolony. Czytam często wypowiedzi , że to nie jedzie ,

Wczoraj oddalem do serwisu zony auto i wracalem zastepczym 118i. Dramat...to auto nie jedzie i nie wyobrazam sobie tego silnika w e90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami moimi odczuciami po zakupie e90 318i 2006r.(sedan) miesiąc temu.Jestem mega zadowolony. Czytam często wypowiedzi , że to nie jedzie ,

Wczoraj oddalem do serwisu zony auto i wracalem zastepczym 118i. Dramat...to auto nie jedzie i nie wyobrazam sobie tego silnika w e90

 

nie kazdy potrzebuje palic gumy w jazdzie cywilnej.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami moimi odczuciami po zakupie e90 318i 2006r.(sedan) miesiąc temu.Jestem mega zadowolony. Czytam często wypowiedzi , że to nie jedzie , za słaba itd. Wcześniej jeździłem mondeo mk3 1.8 w benzynie i chciałem kupić początkowo mondeo mk4.Niby fajnie, duża konsola i 2 lata młodsze..ale..jak wsiadłem do e90 to po prostu nie chciałem wysiąść:)Też myślałem o 325i , ale każdy musi wiedzieć do czego ten samochód ma służyć. Jeżeli ktoś chce troche poszaleć , jeździ więcej w trasy i ma większy budżet nie tylko na samo auto to wtedy tak , bo moim zdaniem 325i poniżej 35tys.zadbaną naprawdę ciężko będzie znaleźć. Sam szukałem prawie rok .Ja kręce rocznie ok.8tys.km bo mam służbowe auto jeszcze i mi w zupełności 318i wystarcza do jazdy wokół komina. Jeżeli ktoś chce na styk kupować większe silniki szukając "okazji" to lepiej niech odpuści i kupi 318 albo 320.Takie jest moje zdanie. Ważne , żeby była zadbana i z pewną historią i po zakupie ewentualny pakiet startowy ( oleje ,filtry itd.).Prowadzenie , ogólny design e90 i wykończenie to naprawdę inna liga , więc jeśli po jeździe próbnej BMW dalej się zastanawiacie , czy kupować mondea , ople czy inne podobne to może nie do końca to czujecie. Jak ktoś zamienia słabszą na mocniejszą to rozumiem , ale jeśli to pierwsze BMW tak jak w moim przypadku to ostudźcie się troche z 325 , 330 tylko szukać po prostu zadbanej słabszej z lepszym wyposażeniem. Pozdrawiam fanów.

 

sorry kolego ale chyba mało kogo przekonasz do tak słabej wersji silnikowej

ja obecnie mam 330xi i powiem szczeże ze przez pierwsze pare dni to naprawde czuc bylo tą moc 258KM

a teraz to by sie przydało wiecej najlepiej M3 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem by sie przydalo tto samo w stage 3 700 KM... :) a tak naprawde jako cywilny kierowca wykorzystujesz 60% mocy powyzej 200 konii 30% powyzej 300 i nic powyzej 400.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koledzy daliście mi trochę do myślenia.

Jednak znaleźć coś w benzynie też nie jest łatwo.

 

Odradzacie gaz? Tak wywnioskowałem z wypowiedzi, zawsze jakiś grosz zaoszczędzi się na tym:)

 

Sam jeżdżę mondeo MK3 w dieslu 2.2 155 KM. Start ze świateł = tragedia, krótke biegi. Dopiero potem potrafi się rozpędzić i czuć, że ciągnie, dlatego w dieslu silnik 2.0 i 177KM w zupełności wystarczyłoby mi na początek.

 

 

Każdy z Was opowiada o pewnej historii auta, moje pytanie jak ją zidentyfikować? Czy sama książka wystarczy? Wydaje mi się, że nie jest problemem podrobienia takiego dokumenty i wpisanie stanu licznika wyssanego z palca...

 

PS> Czy tylko mi nie działało forum??

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa." -Sam Witwicky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.